• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Superstar. Sledujete ju?

8. septembra 2009 
Aj ja chcéééém mobíka, ale bez podpisu :sweat_smile:
26. nov 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tak, Marcel si nezáslúžil vypadnúť skôr ako Konrád.
26. nov 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevymysleli dobre... to akoze sa drazi cela sada s tym istym podpisom??? :fearful:
26. nov 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... júúúpi... babenky, nechodím sem... ale konečne vypadol taký, ktorý o speve veľmi nechytoval :slight_smile:.... Dievčatám "došiel" kredit na mobile :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ikke, je to hovadina že. :unamused:
No kočky, končím pre dnes. pa pa
26. nov 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To teda je :angry: keby aspoň niekde na nete bolo, že aká je aktuálne najvyššia ponuka....
26. nov 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa aj ja idem do hajan :wink:
26. nov 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej konrad vypadol, drobnost ale potesi :sunglasses:
26. nov 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konecne.........Konrad.
26. nov 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto bola najlepsia sprava dnes :slight_smile: huraaaaaaaaaa
26. nov 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne!!!! :grinning:
27. nov 2007 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne!!!!!buchneme šampaňo... :grinning:
27. nov 2007 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera "odpadla" do spánku od unavy akurát ked bola reklama a ivka s tým konrádom stáli na rozhodnutie. a zobudila som sa až okolo pol jednej v noci, fakt vypadol ten konrád??? chválabohu ved on vôbec nevedel spievať mál vypadnúť pár kôl dozadu:slight_smile:
27. nov 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hurá :sweat_smile: :sweat_smile:
27. nov 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hurá hurá,konečne je Konrád vonku... :grinning: síce neskoro,ale predsa.
27. nov 2007 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som spokojná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .už ma to "emo" otravovalo
27. nov 2007 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to uplne vedela ze vypadne konrad hned ako adela kukla do obalky :grinning: :grinning: ale je to fasa :grinning:
27. nov 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurááá, konečne je fuč ten malý drzáň... :grinning:
27. nov 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opakuje sa prva seria tam tiez ostali tri baby a jeden chalan
vyorany Bezdeda
ale ten mi bol viac sympo ako Robko
27. nov 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, ze konrda je prec, len o com sa teraz bude v mediach pisat? :sweat_smile: konecne je to tam ako tak.
27. nov 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, ze o com? najprv si podaju ambicioznych oteckov, ktori sa vidia vo svojich dcerenkach a tlacia ich pred sebou ako parny valec (Domca, Ivanka), potom zopakuju pesnicku o otcovi-vyciciavacovi (Vierka) alebo sa budu snazit najst nejaky robov pruser... neboj, vzdy bude o com, aj keby nebolo o com :wink:
inak myslim, ze na konradovom odchode bude najviac profitovat domca - predpokladam, ze pubisky ak budu aj nadalej esemeskovat ako zmyslov zbavene, bude to za nu...
27. nov 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, lebo chalan nic moc, a domca dobre tancuje a z toho su "pubisky" hotove, ved kazda druha chodi na hip-hop.
ja som susedam takym pubis malovala tricka s napisom hip-hop.
27. nov 2007 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas medzi susedami taku jednu 15-16 rocnu domcu? :grinning:
27. nov 2007 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ale poznam ich aj rodinu :unamused:
27. nov 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si nepomozem ale vobec si na Dominiku nepamatam este ako bolo divadlo a tak. Mne sa zda akoby vynikla az tu a aj to som si ju vsimla len preto aky z nej hotovy Habera debilko
27. nov 2007 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si tiez Dominiku vsimla az vo finale, je sice sikovna dobre spiea, ale akosi mi nie je sympaticka :unamused: To uz skor Vierka, ta ma sice trosku spomalene reakcie :slight_smile: , ale je zlata a zabavi, a naozaj dobre spieva. Dominiku velakrat vychalia, aj ked neviem za co....
27. nov 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caaaaaaaaaaute :slight_smile: Sa tesim,ze cierny fagan je vonku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teraz si uz mozem v klude bez nadavania vychutnat superstar :grinning: Marya,absolutne s tebou zdielam tvoj nazor.Na Viere a Ivane furt nieco ten Palko Pesta najde no Dominika je madam dokonala.Toto ma tak serie aspon keby jej to bol vyznaval v zakulisi ale ako sa maju potom ostatni citit ked pred vsetkymi splechne,ze ma u neho studio zdarma :angry: Ozaj,neviem kto sa to tu pytal na tu aukciu mobikov-tak vyvolavacia cena je 10000 :astonished: ale uz tam boli take palky,ze 13500 a teraz je uz urcite viac a ja,ze sa bude drazit od koruny-naivka som :confounded:
27. nov 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a myslím, že Dominika zasa tak čisto nespieva... Viac ráz bola falošná a to akoby nepočul... :unamused: Vierku zdžube za všetko...
27. nov 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si na Dominiku tiez nespominam, ale som rada ze vypadol Konrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2007 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok