Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

nenka83
2. dec 2007

vdaka vsetkym ze mam zdrave babatko! normalne mi je smutno a tazko pri srdci.

drnda1
2. dec 2007

no nanka, to hej... aj môj muž akurát vravel... 😝

bubadlo27
2. dec 2007

no vierka to spieva super, az na tu anglinu 😀

alionuska
2. dec 2007

No bolo to od Haberu pekne,ale nebojte sa,jemu tie peniaze nebudu chybat.Podla mna by to malo byt tak castejsie.Ani netusime kolko bolesti a smutku je medzi ludmi,kolko deti je chorych a kolko rodicov trpi ked nemozu pomoct svojim detickam,hoc by strasne chceli.Mna to tiez dojima asi aj preto,ze mi presne pred pol rokom zomrela moja princeznicka. 😢 Zivot vie byt strasne kruty...

drnda1
2. dec 2007

Vierka - veľmi pekne...aspoň mne sa to veľmi páči... 🙂

luciferova
2. dec 2007

aj mne sa to pri vesani pradla velmi pacilo 😀 s tym mickey mausom to bolo dobreeeeee 😀 😀 😀

leva
2. dec 2007

jej luciferova,robili sme rovnaku pracu,tiez som akurat dovesala 😀 Vierka sa aj mne pacila.

luciferova
2. dec 2007

padron, bielizne 😀

drnda1
2. dec 2007

no neviem, prečo si tak nechala darina tu pusu namalovat jak na E55... inak by bola pekná...taká jednoduchá dnes...no škoda... 😝
alionuska - to mi je lúto, ja si to vôbec neviem predstaviť, žebz sa nám také dačo stalo... 😢

luciferova
2. dec 2007

leva - 😉 a ake si prala? ja biele...😀

luciferova
2. dec 2007

boze preco to davaju? nechapem....

leva
2. dec 2007

Ja tmave,biele uz rano 😀

drnda1
2. dec 2007

ja neviem...a darina je tehotná...to sem nepatrí...na to by mali mať inú reláciu... 😢

drnda1
2. dec 2007

Dominika zasa jódluje pri tejto skladbe...ona spieva stále tým istým štýlom... 😝

leva
2. dec 2007

Ja som to nepozerala,uz ked vravela ze zomrela,je to hrozne 😔

luciferova
2. dec 2007

ten koniec dominikinej pesnicky mi pripadal ako z ciganskej osady... 😅

olianko
2. dec 2007

ved toto ma byt zabavny program ale je to take smutne 😔
tiez som sa pozrela na svojho anjelika v postielke a som taka stastna, ze je zdrava

makulienka
2. dec 2007

ahoj-te,
síce slovensko hľadá superstar 3 sledujem z ,,lietadla,, , pripadá mi, akoby slovensko hľadá hviezdnu rotu.
😵

leva
2. dec 2007

Boze,aj tato Veronika zomrela? 😢

olianko
2. dec 2007

..tak tuto pesnicku od Stinga mozem 😉

leva
2. dec 2007

makulienka,ale Robert je super,nie?

zdenkabrt
2. dec 2007

je to velmi smutne kolo ☹

luciferova
2. dec 2007

olianko - aj ja.

inak nechcem byt hnusna, len tak uvazujem, ze mozno by sa tie peniazky viac hodili detom, ktore este maju aku-taku buducnost. aby si ich viac uzili. tato superstar je velmi smutna... mohli dat toto kolo na dusicky alebo co...a mali dat viac mobikov a pomohlo by sa viac detom, kedze bolo vtedy aj viac spevakov...

megg
2. dec 2007

luciferova, davaju to asi preto,lebo kedze superstar ma najvacsiu sledovanost, nezaskodi, ak sa ludia dozvedia aj o naozaj naozaj vaznych problemoch v zivote rodin 😔 😔 Ak by to bolo na inom programe, pozre si to malokto...

olianko
2. dec 2007

luciferova suhlasim a tak isto ako ukazuju v smotanke smotanku ako sa tam napchavaju tak vsetky tie peniaze tiez mohli dat detom a aj ked je miska a podobne hlupe sutaze

luciferova
2. dec 2007

megg - suhlas. neuskodi aj teenagerkam aby vedeli, ze neexistuje len "konry"

megg
2. dec 2007

luci, tak tak

leva
2. dec 2007

Habera ale musi mat aj tak pripomienku,vraj ked tu este budes v sutazi,to by Domine nepovedal.

luciferova
2. dec 2007

olianko - ja to iste hovorim na kazdych volbach - ziadne kampane, bilboardy a gulase - radsej dat tie tazke miliony na charitu...

monatko
2. dec 2007

luciferova, mas pravdu, stale je kde pomahat 😔

makulienka, v tom tvojom lietadle asi nie je dost dobry prijem, lebo vsetci spievaju uzasne, a okrem toho, dnes tu ide este aj o nieco viac.........