Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

elise
7. okt 2007

ja by som chcela vo finále ivku, vierku 🙂 a barbaru

drnda1
7. okt 2007

ja asi tiež a ešte marcela, roba a filipa

jul
7. okt 2007

ta posledna Barbora sa podoba na spevacku Sandru 🙂

inac Vierka ma total dojala,normalne som si poplakala 😢 😀 je super 😵

vedvies
7. okt 2007

ahojte, ja sa tiez zapojim 😵
no dnes bola naj naj naj Vierka - najviac sa mi na nej paci, ze hned ako vysuka zo seba take uzasne tony, tak sa tvari ako keby sa ani nechumelilo. Habera to dobre pomenoval, ze ani nevie co sa deje 😀
Na vypadnutie dnes bola Saša Z. a Katka. A tiez mi nereze ta Lucia - je mi nesympaticka a na 19r. fakt dost opotrebovana 😒

no a z chalanov sa mi najviac paci Marcel a Tomas. No a vypadnut by mal Martin - bol priserne falosny a skriekal.

jul
8. okt 2007

ahojte 🙂
koho dnes tipujete na vypadnutie?

cat
8. okt 2007

cauko, ja obe Alexandry. Jaguarka urcite nevypadne, jej ocko ma dost penazi na posielanie sms 😠 a chalani neviem, nestoja za vela okrem Roba a mozno Tomasa Kraka..
a ty?

jul
8. okt 2007

hej,Robo je aj u nas velmi oblubeny a este aj Marcel je super,ale mne sa paci aj ten Chrenko.On vyzera trochu jak arab 😅
Z bab podla mna ta dlhovlasa blondýna,neviem ako sa vola,co mala aj minule na male.A ta Alex urcite dnes pojde.

jul
8. okt 2007

Lady jaguar by mohla spievat country,meeeeeka jak koza 🙄 ,ale tiez si myslim,ze ona urcite nevypadne 🙄

jevel
8. okt 2007

Vypadnúť by mala Lucia Oleška a Alex., alebo Tá blonďavá Saša.
Najs´miešnejšie bolo, keď jaguar lady zahlásila, že jej sa tam tá ozdoba čo uťala ku koncu pesničky hodila a cítila ju srdcom. To bol teda vreskot - ale tvárila sa brutálne profesionálne. 😀 😝

certica
8. okt 2007

jul, preeesne toto som si vcera tak nahlas pre seba povedala, ze: country spevacka jedine 😉

fabiana
8. okt 2007

Ahojte!
Môžem sa pridať?
Vierka je také milé, slušné, nevinné dievčatko...srší z nej taká dobrota, možno naivita a spieva fantasticky... 🙂
No a nepáči sa mi Jaguar lady, fakt mi príde ako koza a Saša, Alex, v tom sa zhodneme... A myslím, že Jaguar lady je poriadne drzé dievčisko, keď sa opováži oponovať porote... 😒 Ale ani Mamba mi nebola sympatická...

erika153
8. okt 2007

baby suhlas totalny s olesovou. este som je davala sance ze si opravi renomé, kedze minuly tyzden bola chora 😝 ale dokakala to opat. ten vreskot na konci pesnicky bol strasny 😅 normalne sme si s muzom usi zapchavali 😀
vierka- exelentny vykon, zimomriavky mi behali po tele 😵
a z chalanov by mohol vypadnut ten mladas 15rocny, neviem ale je mi totalne nesympaticky takisto ako ten vysoky blondak ktory sa vraj podoba s bezdedom (mimochodom vobec) 😅
nam sa paci krak a ten tmavy chalan a este "metalista" to je jasne!! 😵

jul
8. okt 2007

aj ja som si myslela,ze ked bola minule chora,ze vcera zaspieva paradne,ze vsetci odpadneme a bolo to take iste strasne ako predtym 🙄 😖

erika153
8. okt 2007

jul ved sme vsetci odpadli 😀 😀

certica
8. okt 2007

ona by podla mna aj mala vcelku interesantny hlas, ale ked tam svihne ten svoj extra prejav, amen tma. nechcem byt sprosta, ale fakt asi tak do postele sa to hodi... 😀

erika153
8. okt 2007

certi interesantne bude ked dnes nevypadne 😀 😀 🙄

jul
8. okt 2007

mna dojala,ked hovorila,ze "ona na to ma ".....a pritom patri medzi najhorsich 🙄

inac mne ani tak moc ta Oleska nevadi,ja som strasne stastna,ze vypadla ta otrasna MAMBA!!! 😝 😝 😝 😝 pri nej som mala tlak 300 😠

erika153
8. okt 2007

jul a vcera si pozerala magazin? ako ohovarala tu kocku co vypadla (netvrdim ze nemala pravdu) ale aspon zo slusnosti mohla byt ticho 🙄 a ako dojemne utierala slzicky chalaniskam, velmi priehladne je jej jednanie podla mna.. 😉 vrchol nesympatickosti...ved preto aj vypadla pretoze hlas mala podla mna dobry. 😨

jul
8. okt 2007

hej,hej...no uplna krava,hlavne,ze ohovarala tu druhu a sama vypadla 😀
a ked zahlasila,ze "mozno budem moderatorka"......no zbohom!!!!! uz len na nu sme vsetci zvedavi a na jej velku hlavu 😝

erika153
8. okt 2007

tak to som prepocula 😀 isto by sme sa s muzom sulali...on ju tiez neznasal..
a este mi prislo ze nepravom skritizovali tu ciernu so strojcekom co spievala raza 😔 az taka strasna nebola aku z nej spravili! 😅

jul
8. okt 2007

mne sa zda,ze aj tak porota kritizuje podla toho kto im je ako sympaticky 😒

erika153
8. okt 2007

suhlasim. 😉

jul
8. okt 2007

lebo niektorí zaspievaju dost falosne a skritizuju ich tak opatrne,dobre,ze ich za to nepochvalia a tych menej sympatickych zvezu uplne pod zem 😠

cat
8. okt 2007

no ja len dufam ze to dnes nebude zas slzave udolie, nerobi mi dobre sa divat na vystresovane placuce deti 😒 😠

jul
8. okt 2007

minule aj chalani plakali jak male decka 😅

jul
8. okt 2007

ale ved urcite tam bude Mamba a poutiera chlapcom slzicky 😠

luculka
8. okt 2007

ja mam nocu favoritku aj s manzelom....ako sa volá ta malá co mala vcera tu capicu....je hrozne zlatá...taká bezprostredná 😀

jul
8. okt 2007

myslis Vierku Berkyovu?

luculka
8. okt 2007

ano

klaudia90210
8. okt 2007

aj ivka je zlata 🙂