• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Superstar. Sledujete ju?

8. septembra 2009 
caute. nekukate magazin? sprosti maju stastie, auto vyhral daky rom, my nic :angry:
23. dec 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat sa s priatelom smejeme :grinning: ale ved nech si auto uziju, ja im ho nezavidim :wink:
23. dec 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
vraj poslal 2 SMS..komu asi?? :confused: :grinning:
23. dec 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trikrat hadaj :grinning:
23. dec 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak povedal ze vierke
23. dec 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja im to doprajem....urcite nemaju vlastne auto. Taky clovek, co posle vela sms, ma aj prachy na auto...takze sa tesim, ze to vyhral prave tento Rom. :slight_smile:
23. dec 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, ale je dost mozne, ze ho prepije a bude :unamused: okrem toho na dane asi mat nebude :confounded:
23. dec 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktovie ci ma vôbec vodicak :confused: ale myslim si ze ho asi spenazia :grinning:
23. dec 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciferova dane z vyhry sa uz neplatia
23. dec 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie? minuly rok este kamarat za vyhrane auto platil.
23. dec 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, videli ste, kto vyhral to auto za 1,5 milióna? náš spoluobčam, keď som to videla, tak som skoro odpadla.
a ešte, mala vyhrať Dominika, tá bola lepšia.
23. dec 2007 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ten cigoš s autom bol z dediny, kde som donedávna bývala a učila na ZŠ... :confounded:
Ale on neberie auto, daň z neho zaplatiť musí, ale dohodli sa tak, že si ho nechá Markíza (neviem, čo s ním urobí), vyplatia mu ten zvyšok bez dane... kokso, dobré sviatky, že? Jasne, že mladý nemá vodičák a starý neviem... sú to cigoši, čo celý život nepracujú, dom pozliepaný, bordel a smrad... no horor!
7. jan 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda -no videla som ho a mala som dost :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. jan 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda - vidim, ze mas infosky z prvej ruky :grinning: no ved som aj ja krutila hlavou nad nim... :grinning:
7. jan 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keby to boli slušní, nepoviem... ale keďže ich poznám... v tej dedine sú aj cigáni, ktorí by si to zaslúžili viacej,... :unamused: slušní, ktorí pracujú, staraju sa vzorne odeti, decká sa im v škole snažia...
7. jan 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to som aj ja vravela, ze sprosti maju stastie :grinning:
7. jan 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciferova -trafila si klinec po hlavicke :grinning: :grinning: :grinning:
7. jan 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny - :grinning:
8. jan 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Luciferik - ved ked mi to mama volala, skoro som odpadla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A potom, ked som videla, o koho ide... :confounded:
8. jan 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo,otvaram temu

sesterka sa nahlasila na kasting,ma isť teraz v utorok do Ke a ja mam byť jej doprovod :grinning: chcem sa opýtať či neviete,či to bude na tom kastingu ta slavna porota,či nie? alebo asi ako dlho mam ratať zdržanie,ked zahajenie je o 9.00 ?ked mi vie niekto odpovedaťmtak mi písnite,kludne aj IP
4. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo vidím tak tá porota tam bude isto. :wink: No a ked vidím ten dav ludí tak myslím,že dlho tam budete. :grinning: No prajem jej vela štastia. :wink:
4. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ja sa už teším na ten kásting.Tie sú natom najkrajšie.Potom ma to už dalej nebaví. :grinning:
4. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes mi teta ´vravela,že znamej dcera tam bola,vraj v prvy den ako ti pride pozvanka z markizi je sice kasting,ale žiadna dara a spol.su tam len nejaky ludia,ktori ťa bud pustia alebo nepustia dalej. ak prejdeš,na druhy den je kasting s POROTOU,ale na ten možes isť aj ked ta vyrazili den predtým a cítiš sa ukrivdena,preto sa pýtam
4. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je tu aj takáto téma? Ani som nevedela :slight_smile:
Zas sa tá vekvá kategória o čosi zhoršila. Môže sa tam prihlásiť aj ten, ktorý bude mať najneskôr v deň finále 15 rokov. A ak to nevadí, vrátim sa nachvíľku do minulosti.
Čítala som, ako ste boli šťastné, že vzpadol M. Konrád. Ja som ho síce nemusela, ale myslím si, že tá pieseň Poraď si sám s apre neho nehodila. Tá bola skôr pre Roba. Ale šťastná som rozhdne nebola, pretože mi Katka z toho ochorela, že vypadol jej idol. :frowning2: :confounded:
6. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo,tak nik nevie ako to bude zajtra na kastingu v košiciach ????
6. júl 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
neviete kedy to zacina? normalne sa tesim, aj ked si vzdy poviem ze nebudem slevat tieto show... ale nejak vzdy neodolam..
:grinning:
19. aug 2009 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka tak ako bolo?
19. aug 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
johnnie, pravdepodobne v prvú septembrovú nedeľu. Ale som rada, že to rozhodnutie bude bývať v pondelok. Všaj superstar kukjú aj deti!
Ozaj Denisočka a ty si bola na kástingu? Waw.
Len ma troochu zastrašuje predstava, že tam môžu ísť aj 14ročné deti. Stačí ak budú mať v deň finále 15 narodeniny.
Ale tie ukážky sú dosť strašidelné :wink:
ja len dúfam, že mi Katka zase neochorie, keď vypadne jej idol :wink:
19. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok