Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

sweetberry
13. okt 2007

melory to bolo krasne ta mala Connie 🙂

julova
14. okt 2007

tak vcera boli chalani super 😵 ...akoby citili, ze uz im prihara za zadkom a ide do tuheho 😀...najviac sa mi pacil asi Michal Chrenko (moja srdcovka od Stinga...a fakt ze bol dobry 😉 )..aj Tomino Krak..dalsia srdcovka 🙂....vsetci sa mi pacili...ale najmenej asi mlady konrad...neviem...stale si myslim, ze by mal este "dozriet...salam nesalam...pre mna bol najslabsi....a aj Tomino Burnavosky..skoda - lebo ten ma nadhernu farbu hlasu a je aj chutny 🙂....ale ako ste pisali Robo nesiel na 100% - aj mna vcera "sklamal", lebo vie byt ovela lepsi...aj Marcel bol super...proste vsetci 🙂..som zvedava na baby dnes 😝
a Dare novy uces pristane 😉...ma to ovela lepsie veru....

nera
14. okt 2007

podľa mňa Dara nemá nový účes, len si nenechala predĺžiť vlasy....
z chlapcov sa mi viaceri páčili, no ak prihliadnem na to, že všetci sa ešte len hľadajú a sami zväčša nemajú skúsenosti, tak aj niektoré chyby by im trebalo odpustiť a tak fakt neviem kto by mal vypadnúť....každý je v niečo inom dobrý...každý má ináč zafarbený hlas...niektorí majú fakt krásne zafarbený hlas...ale zas niečo iné im chýba ...ťažko povedať...uvidíme - dúfam, že to bude spravodlivé

drnda1
14. okt 2007

no hej, nedala si už predĺžit, ale dala sa aj ostrihat, zrejme po tých napájaných boli aj zničené...
no som zvedavá dnes na holky 😉 ...tie su tento rok lepšie, sa mi zdá... 🙂

andy.a
14. okt 2007

aj ja som zvedavá,ako to večer baby "rozbalia".. 😉 🙂

andy.a
14. okt 2007

a Adela mala tie vlasy len nejako naspodu vypnuté,aby vyzerali kratšie,nie?? 😉
alebo žeby tiež šla pod nožnice?? 🙂

jul
14. okt 2007

aj ja som zvedava dnes vecer na baby,uz sa tesiiim 😉

luculka
14. okt 2007

vydeli ste dnes titulok v starom case,,,,ze SEX V SUPERSTAR?

jul
14. okt 2007

tiez sa mi pacil Marcel,Tomas Krak a aj ten Chrenko 🙂 Robo tomu vcera moc nedal 😖
podla mna by mal vypadnut mlady ciernovlasy Konrad a ten Buranovsky 😠

jul
14. okt 2007

idem kuknut 😕

jul
14. okt 2007

no teda ten Robo sa nezdaaaaa 😅 😀

luculka
14. okt 2007

no cas dost casto prehana 😠 😉

jul
14. okt 2007

len aby ten hnusny novy cas Robovi neublizil takymito pikoskami do pondelka 😠 😠

jul
14. okt 2007

inac mne vcera Dara strasne pripominala Noru Mojsejovu 😒 ,odvtedy jej hovorim,ze Dara Mojsejova 😅

luculka
14. okt 2007

mne sa vcera pacila bola taká prirodzená...lebo niekedy vyzera ako umela 😉

jul
14. okt 2007

hej,vcera uz konecne nevyzerala ako vosovy panak 😒

jul
14. okt 2007

hej,vcera uz konecne nevyzerala ako voskovy panak 😒

luculka
14. okt 2007

😝 😀

jul
14. okt 2007

som zvedava ako bude Dara dnes vyzerat 😝

jul
14. okt 2007

Adela mala tie vlasy len vzadu zopnute,to bolo vidiet 🙄 a dnes ich urcite bude mat rozpustene a budu s Pycom akoze srandovat ,ze jej tak rychlo narastli 🙄

erika153
15. okt 2007

tak co baby? ako sa vam vcera pacila superstar? mna vcera v dobrom prekvapila tusim Natalia... myslim, ze sa tak vola ten smejko.. 😵 ja by som tipovala na vyhadzov Alex a Barboru. 😅 Vobec mi tam nebudu chybat.

drnda1
15. okt 2007

No Erika ani nehovor, som bola vytočená na Haberu!!! By som rozbila tú telku!
Moj názor:
Keď povedali aj s tým trápnym Lučeničom, že Vierka nespievala úplne čisto, som myslela, že po ňom dačo hodím! 😠 😠 Spievala nááádherneeee a ja som tam nepočula ani kúsok falošného...tak, ako povedala Dara, bolo to úplne perfektné a hlavne tažká, soulová skladba!
A ten pako Laco ide nechať Mata Konráda a na Vierku má pindy??? 😠 On v živote v hudbe nič nedokázal, akurát iba hral za Žbirkovým zadkom a keď išiel na sólovku, viac o nom človek nepočul...on tam v porote nemá čo hľadat!!!
Mne sa páčila teda veľmi Vierka, Natália, Dominika, trocha aj Poccahontas.
No totálny prepádák (pre mňa ) bola Ivana, a čo sa tanca týka, tak tancujú moje deti v škole 2.ročník na ZŠ. To radšej nech tam len tak stojí...
Ešte to aj strašne uškriekala, skrátka podľa mňa zlý výkon a zlý výber skladby.
No a ešte tá Alex - tá sa mne nepáčila nikdy, mne sa zdá tuctová, to tam radšej mohla ostať Saša...
Fú, ale som vám popísala, čo? 😀 😀
Ale dúfam, že sa žiadna neurazí - toto bolo moje subjektívne hodnotenie a pocity.

angelos
15. okt 2007

ahojte
tak po vcerajsku mam ja konecne svoju favoritku-Dominiku.Uz v minulom kole mi z nej spadla sanka,ale hovorim si,ze asi nahoda.A ked vcera zaspievala,spadol mi kamen zo srdca,nebola to nahoda je to velky talent.Samozrejme Vierka je super,ta sa mi pacila od zaciatku,ale viac sa mi pacia hlasy typu Dominika.
Co sa chalanov tyka,tak favorita nemam stale,ale vypadnut by mohol Buranovsky.

leva
15. okt 2007

moji favoriti Berky a Berkyova 😀 Aj Dominika je dobra.

drnda1
15. okt 2007

No Dominika je stvorená pre showbiz, dobre vyzerá, dobre spieva, super kontakt s publikom úžasne tancuje...aj preto som zavrhla Ivanu, tá sa mi páčila iba v 1.semifinále s Christinou, ale odvtedy ani nie a je strašne naivná a detská, nevie sa absolútne hýbať (čo je pre speváčku dosť veľký nendikep) a ako som mala možnosť včera počuť, neuspieva veľa žánrov skladieb... a plakala by nonstop v tom ,,svete dravcov,, 😒 .
Ja mám doma 15 ročnú dcéru, ale tá je mentálne úplne iná... Iva je nepriebojná, mentálne by som ju ohodnotila na asi 12 rokov, je ešte moc detská a ako som vravela, velmi, velmi naivná...myslím, že ani s polovice nerozumie, čo jej tá porota vraví...
Aj Vierka je úžasná...a aj mne sa páči Marcel veľmi, potom aj Michal, Robo je fajn, ale je také mohutné ,,polienko,, stále ten istý postoj pri speve 😀 😝 ...a tiež je asi iba na metál alebo hardrock...ale nie je zlý...

drnda1
15. okt 2007

Jááj a ešte som si včera na nete pozerala finálové kola so SHS II. , no a na Cmora však asi nikto nemá ani odtialto... bol super, super frázoval, dynamika v piesňach úžasná, výber výborný a kontakt s publikom - tí ho žrali (ako aj ja) 😀 😀 ...nevyzerá super, ale ten hlas a spev...a hlavne je multiinštrumentalista: klavír, gytara...

jul
15. okt 2007

ja nechapem co maju vsetci proti tej Pocahontas 😠 ved co ju kritizuju jak sprosty ked spieva pekne,cisto a bez chyby?

inak Ivanka sa uz aj mne prestava pacit...co ja viem,spieva krasne,ale neni vobec zaujimava 😒

cat
15. okt 2007

Mna vcera sklamala Ivana, to ozaj si mohla vybrat inu pesnicku, posobila ako infantilne decko, mne uz tak trochu zacina ist aj na nervy..

Pri Dominike som nepochopila ako povedala ze najlepsie si rozumela s Mambou a Jaguarkou, brala by som to jedine ze by to bolo myslene ironicky.. no spieva vyborne, to treba nechat.

Najradsej mam Nataliu a Vierku, z chalanov Roba a Filipa.

A Barbora nech sa na mna nehneva, ale ta nema z rockerky nic, ved je ako Barbie..

jul
15. okt 2007

hej,Ivka skakala na tu pesnicku jak v skolke 😅 🙄 ,pesnicka sa mi absolutne nepacila,teda mne sa od Gombitovej nepaci ziadna pesnicka 😒

to som si vsimla v 1.casti,ze ta Dominika sa zabavala s tou nechutnou Mambou 😝 a vsimli ste si vcera v magazine co ta krava Mamba spravila? ked isli s tymi tortami pre Adelu a Pyca,tak Mamba niesla tortu pre Pyca na ktorej bola 30-tka a ona ju davala Adele 😖