Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

drnda1
19. okt 2007

Jejke - ja nemám štuple v ušiach, vyhrala som od detstva do dospelosti...spatne dozadu asi 3 roky nemálo speváckych súťaží... kludne si dovolím hodnotit Luciin spev ako tragédiu...práve naopak, angličtinu nepokladám až za takú doležitú, nie každý na Slovensku sa jej bude v speve venovať... a tá sa dá naučiť, spev ale ten je od ,,Boha,,... Neviem aký neštandartný typ Lucia je alebo nie je, je pekná, nikdy som nepovedala, že je špata, ale spev to nie... má už vlastné CD a snaží sa 3 roky presadiť sa, ale nejak nič...Pieseň hrali asi dva roky dozadu aj rádiu..no ľudí zjavne neoslovila...prečo asi? a v rádiu, tam nikto nevidí, ako vyzerá, len počujú, ako spieva...no tak kde je tá hviezda? prečo vyšli z ničoho smatanová, knechtová, rolincová....??? lebo niekoho zaujali.
a čo sa týka adely, nikdy som nepočula, že by bola showbiznise kvoli otcovi, vedela som, že je jeho dcérou a povedala som si, že mu robí výborné meno, lebo je bezprostredná a výborná vo svojom fachu 🙂 ...
nemyslím si, že tu ,,pletkujeme,, ale každá má právo na svoj názor, preto táto téma zrejme vznikla. máš pravdu, kažá máme iný vkus, ten tvoj je zameraný na výslovnost a moj na spev a pohyb...
mna zasa pobavila tvoja veta...nevedeli ju ohodnotit, lebo u nás takýto spev nie je zvykom počuť??? no to teda nie je, to ti poviem...niečo tak falošné a ukričané, to nie je počut, to je pravda.na tom jej cd sa zvukári museli zrejme vela natrápit, aby to dostali do takej podoby aspon, v akej ho má.
neviem, či si s hudbou alebo spevom robila niekedy ty, ale kludne hodnot výslovnost...tu ti nikto neberie.
a tu sa my dost vo velkej vačšine zhodneme na názor o Luciinom speve (podotýkam speve, nie výzore), tak podla teba máme asi my všetky stuple v ušiach...
baby, aj vy máte tie štuple? v nedelu si ich vyberte 😉 .

karkulka55
19. okt 2007

tak ja mam veru hudobny hluch 😅 , ale ked som olesovu pocula spievat az sa mi chlpy zjezili a nie preto ze by sa mi jej spev pacil... 😖 a je nechutne preafektovana, namyslena a pritom ani nema byt naco....

leva
19. okt 2007

myslim si ze ja pocujem dobre.drnda to napisala uplne vystizne.Ale aj ja sa budem opakovat,kazda mame svoj nazor,no myslim si ze vetcina pocula ze Lucia spievat vie no nie dostatocne na to aby mohla konkurovat dievcatam ktore tam ostali.A co sa tyka tej anglictiny si myslim ze Lucia bola starsia od ostatnych dievcat a tie sa tak isto doucia za cas lepsie ang.ako na to mala cas ona.No a k tomu ze je dcera niekoho hore,by som len este chcela povedat,ze mozno keby nebola tak by sa nedostala ani tam kde bola.To moj nazor. 😉 Drnda pre istotu si v nedelu poriadne precistim usi 😀

drnda1
19. okt 2007

Ďakujem vám baby, už som si myslela, že ma kedysi do vynikajúceho bratislavského veľkého zboru vzali pre ,,modré oči,,... 😀 a tie ceny zo súťaží by som mala vrátiť... no je to asi od mna pritiahnuté za vlasy, netvrdím, že som hudobná diva, ale sluch mám naozaj dobrý a ke´d sa ešte ide niekto vyhovárať na chorobu...neviem, neviem... veľa speváčok už bolo chorých a odspievali naozaj vynikajúco...nepotrebovali sa vyhovárať. no ale dosť už o nejakej olešovej, pravda sa ukázala tým, že vypadla hneď na začiatku...a čo sa týka angličtiny, tá sa naozaj doučiť dá a taká Vierka (zo slabého soc.prostredia a len 15 ročná) to ešte určite doženie, ako aj Dominika a ostatné šikovné a talentované dievčatá - naozaj nádejné speváčky 😉 ...

luciferova
19. okt 2007

drnda - nic vraciat nemusis. teda dufam... a tym padom ani ja diplom z hudby🙂

co sa tyka vitaza... bola by sranda, keby vyhral Berky. prva superstar bola baba, druha chalan a tretia aj aj😀

drnda1
19. okt 2007

no to by bola show, luciferova 😉 ...
ty si študovala niečo hudobné?

kvendolinka
20. okt 2007

drnda absolutny suhlas s tebou ohladne Olesovej 😉

drnda1
20. okt 2007

Ďakujem kvendolinka 😉 . Pozerám, že si z Levíc...máte tam teraz jarmok, že? No počko máte nejak no figu ☹ ... Moje staršie decká boli minulý víkend na jarmoku v Štúrove 🙂 ...majú tam babku a deda.

kvendolinka
20. okt 2007

No mame jarmok 🙂 ale pocasie je tu dnes slnecne,pekne len je zima.Ale vo stvrtok a piatok onicom 😒 samozrejme,ze to neodradi nasu princeznu od kolotocov.Jaci pri kazdom 😀 inak klasika-smrad jaternic,ozranov a burcaku-nic pre mna 😅

jejke
20. okt 2007

Drnda1, preco to beries osobne??? 😕
Netusila som ze sa tu niekto urazi,len preto ze mam iny nazor...
Preco Ta potom nepozname, ked si tolko sutazi uz vyhrala???
Chod potom Ty do Superstar, ja Ti slubujem ze si dobijem mobil velkym kreditom a budem Ta podporovat sms-kami ked sa dostanes do TV 😉
Ja som tiez vyhrala spevacku sutaz a nemyslim si este o sebe ze viem tak dobre spievat, dotlacili ma do toho...a poviem Ti nikdy viac...
Hram na dva hudobne nastroje a este pri tom netvrdim
ze mam super sluch...
Talent je nieco ine ako sluch.
Keby som dokazala zaspievat tak dobre Rihaniu(alebo ako sa to pise)ako Lucia
jasne ze sa pritrafi nieco falosne ked ide o zive vystupenie s naporom
a s trochou neistoty-sem tam asi kazdy zo Superstar nieco zbabre...
Ale ako reagovala porota a ako vidim aj zbytok Slovenska,
niekde vo svete by jej spev iste pochvalili odborni a nezaujati porotcovia
O tom som presvedcena 😉
Osobne obdivujem sebavedome posobiacich ludi a aj ked Vase sympatie asi Lucia nema,
nevidim este dovod na nu takto kydat a vobec...
Neberiem Vam tu moznost, ved je tu demokracia.
Vsetko sa smie.

Ja uz do tejto temy pisat nebudem, takze sorry,
mam len iny nazor.
😝 Mozno som hlucha JA 😀 😀 😀

jejke
20. okt 2007

Co ste vraveli????? 🙄 🙄 🙄

jul
20. okt 2007

Olesova spievala otrasne ,ako taka koza 😝 😝

drnda1
20. okt 2007

Jejke - prečo ma nepoznáte? Možno ma aj poznáte, ale určite nie pod pseudonymom Drnda1 😖 ...Na margo toho, vyhrala som TV spevácke súťaže Slávici na ulici, Poptriáda, V Čechách Do-re-mi, Bystrické zvony...atď, a ešte aj nespevácke. Tiež hrám na dva hud.nástroje a myslím si, že sluch mám a tvrdia, že aj dobre spevam...No svoju kariéru som si premrhala skorým príchodom prvého dieť´ata a preto len tie amatérske súťaže. Ale určite by som si nenechala ujsť Hit storočia, ktorého casting mi utiekol kvoli dovolenke do Švajčiarska...takže ma možno niekedy uzrieš...a potom ohodnotíš... 😕
Do Superstar by som sa rada prihlásila, ale je tam bohužiaľ vekové obmedzenie a ja som už tesne za ním...
Ani my ti neberieme možnost povedat svoj názor, ale skús nás nekritizovať len za to, že my ho máme iný ako ty...
Je zaujímavé, ako si myslíž, že práve ten tvoj názor na Olešovú je správny, keď vačšina Slovenska (ako si sama písala) a aj porota s tvojim názorom nesúhlasí...nemyslíš, že by si mylný názor tým pádom mohla mať práve ty??? 😒
No keď obdivuješ osobne posobiacich ľudí, čo patrilo zrejme mne, taj samozrejme, že aj Olešovú, tá jee sebyvedomá až, až... Vieš, ozvam sa sem preto, lebo si myslím, že hudba, tanec a spev - to sú ,,veci,, v ktorých sa vyznám dosť dobre. Ale nebudem ti tu vypisovať moje úspechy v speváckych či tanečných (športových)súťažiach...ja svoj archív a diplomy, či ceny z nich doma mám...tak sa možeš pochváliť teraz ty 😉 .

drnda1
20. okt 2007

jul- vytiahni si štuple z uší, ved ona je hvieza, ona mala byt tohtoročná superstar! 😝 😎

jul
20. okt 2007

ved keby bola Olesova dobra ,tak by podla mna nevypadla,nie?

drnda1
20. okt 2007

Samozrejme a nemala by vačšina Slovenska na ňu negatívny názor...podotýkam v speve!

bubaczik
20. okt 2007

to akoze fakt je olesova hviezda? 😕 kde? 😕

drnda1
20. okt 2007

No bubaczik ja neviem, ja mám vraj štuple v ušiach... 😀
ale povedz ty, možno vieš, kde. 😉
jéjo, ty máš 4 detičky? ako to zvládaš? a pekne do párikov 😉 ...

bubaczik
20. okt 2007

no na mliecnej drahe,medzi velkym a malym vozom 😅 mozno 🙄
no deticky zvladam,vlasy vypadavaju,sivejem 😀 ale tesim sa z nich 😵 😉

drnda1
20. okt 2007

to je milé..lebo ja si sáru teraz veeelmi užívam.... 🙂 asi som mala mat až teraz prvé, ale som štastná, že ich mám všetkých... 😉 🙂

dadka212
20. okt 2007

😀 😀 😀 to je pravda s tou Olešovou....ja som napríklad nikdy nevedela, akú pesničku "spieva", až kým to nepovedali 😒

eros
20. okt 2007

Tak dam aj ja svoj nazor konecne ze doslo rad aj na velku PANI OLESOVU nema tam co robit.len koli tatkovim peniazkom tam sla a spievat nevie bo ma nepresvedcila to uz hadam ja by som zaspievala krajsie aj ked spievam ako ti vtaci co su na kravach 😀 😀 😀

luko
20. okt 2007

no, mna teda Lucia Olesova vobec nezaujala, nemozem povedat, ze by som mala na nu negativny nazor, lebo ona vo mne nevzbudila ani tie negativne emocie. Pre mna priemer. 😉

maca793
20. okt 2007

už sa neviem dočkať zajtrajška ako budú spievať naši nádejní speváci
neviem, ale minulý ročník ma tak nebavil ako terajší

leva
20. okt 2007

veru tento rok su o vela lepsi spevaci 😉

maca793
20. okt 2007

máte už svojho favorita? ja nie, netrúfam si tipovať a ani poriadne neviem ani mená 😝

leva
20. okt 2007

Ja so uz pisala,no mam dvoch,Berky a Berkyova 😀

maca793
20. okt 2007

mne sa páčí aj tá nesmelá dievčina neviem meno

leva
20. okt 2007

Ivana,ta co spievala naposledy Gombitku?

maca793
20. okt 2007

presne
síce trošku bola ona od veci ale pesničky pred tým to zaspievala fajn,nie?