• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Superstar. Sledujete ju?

8. septembra 2009 
my pozráme...musím to tu napísať nepáči sa mi adela, je strašne vychrtlá, včera mala pekné šatky...jednak jej vzadu boli veľké a nožky má ako špilky
ale tá posledná dobre spievala ?
1. okt 2007 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chalani boli od poroty pochvaleni, vraj najlepsie, co za tie tri casti bolo :wink:
1. okt 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta posledna bola super, nepaci sa mi ta Honzikova cica s jaguarom :stuck_out_tongue_closed_eyes: /uz z pricipu/a neviem preco porovnavaju v novinach toho smejka Nataliu s ladovou Sindlerovou,to fakt nemusia, ani pre podobny vyzor :zipper_mouth:
1. okt 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cat, to bola ta co sa tak vychvalovala ze je pripravena do showbizu??? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. okt 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, taka blond babika. akoby tych Novotneho mileniek nebolo na obrazovke uz dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, my mame favoritku tu mladu babu z plzne :grinning: a chalanov sme nevideli,no kazdopadne si vyberame metalistu :grinning: My sme prvy diel skoro uspesne nesledovali, ale potom uz ano-mame to povinne od dcery :grinning:
1. okt 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá kočka,čo spievala posledná,bola jednoznačne najlepšia.. :wink:
1. okt 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa strasne pacila posledna-bola exelentna :dizzy_face:
a dalsia favoritka bola ta kocka co tak tancovala pri tom no neviem ako sa vola, trosku macatejsia a jasna favoritka je ta kocenda z plzne. :dizzy_face:
1. okt 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepoznate nahodou blizsie dievca menom Alexandra Durinova?
1. okt 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta posledna bola superna, mne sa este celkom lubila ta dominika, ma v sebe rytmus okrem ineho a tiez ta vierka z plzne
1. okt 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.plus1den.sk/images/vydanie/2007/10/01/obalka/cover.jpg

dufam ze to bude o speve, nie o vplyvnych rodicoch ci milencoch..lebo ta Katka Talanova bola hroznaa :confounded:
1. okt 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica presne tie sa ti pacia co mne! :wink: ano ta tancujuca je dominika..
inak neviem ktora je honzikova vobec som o tom nepocula :confused:
1. okt 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne na tej poslednej nieco nesedelo :wink: nemyslim si, ze vyhra...
Mne sa este pacila taka ta ina- mala kratsie cierne vlasy a jedina nevyzerala ako misska :wink:
1. okt 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat uz som v obraze... tak kocka je velmi pekna ale spievala priam katastrofalne (mala som pocit ze je fakt chora) ale toto bola jedna z pesniciek ktore som si az do konca odtrpela a to doslova! :rolling_eyes:
verulka no ta kocka mala krasny hlas to je pravda ale trosku falsaky tam mala ale nieje to sranda baby? to bola fakt prehliadka miss :grinning: same krasavice :sweat_smile:
tebe sa nepacila ta posledna? no mne behala husacina po tele ked spievala :grinning:
1. okt 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, tiez som vcera konstatovala, ze same missky :sunglasses:
1. okt 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa tá posledná veľmi páčila a ešte tá....neviem meno, ale mala také kučeravé vlasy...tá bola veľmi zlatá, ale moc ju teda nevychválili...mne sa páčilo ako spievala
No a tá Honzíková....z tej mi je zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak aj mne sa pacila ta posledna,len je akosi na moj vkus velmi ticha,alebo pobozna? :sweat_smile: neviem,ci zvladne ten tlak :confounded:
ale inak ta jaguarova slečinka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som velmi zvedava,ako to dopadne...len dufam,ze to bude o speve,nie o pretrcani sa v novom case :grinning:
1. okt 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som povodne nevedela presne o koho sa jedna,len to meno lucia olesovi mi bolo zname, ale uz len ten jej namysleny prejav a vyraz tvare, no total antipatia, ani spievat nemusela zacat a presne som tipovala, ako bude na nu reagovat habera :grinning:
1. okt 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ju s muzom volame kalciovka :sunglasses: :grinning:
1. okt 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co vravite na sarkeziovu? mne je vrcholne nesympaticka, neviem preco ale taku sebavedomu babu som uz davno nevidela...

a este mi bolo luto jednej kocky vyzera ako nastenka z mrazika :grinning: taka blondinka, strasnu pesnicku si vybrala a pritom ma bohovsky hlas...skoda jej no-.. :pensive:
1. okt 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, ja viem, ktore myslis, tusim mame rovnaky pohlad na vec :wink:
1. okt 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika myslis tu mambu z mr.bombastik?

a ta blondinecka?ta nam z muzom pripadala ako predsednicka triedy :grinning:
1. okt 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica tak to som si vsimla uz davno.

a este som sa chcela vyjadrit k chlapcom...neviem ale tento rok sa mi zdali velmi slabi a najhorsie na tom mi prislo to ze ich vsetkych tak nalicili ze mi jeden po druhom pripadali jak buzeranti :sweat_smile: aj ked proti homosexualom nic nemam tak toto sa mi nepacilo. :confounded:
1. okt 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik aku mambu? :confused: ale hej daco o mambe tam bolo ale ja som to nevidela. to bola nejaka reality? :sweat_smile:
1. okt 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že predsedníčka triedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika asiminule leto bola relacia na markize,co hladali na kupaliskach bomba chlapa..aj na tritone boli..a hodnotili ho take 5 ci 6 "slecny"..
1. okt 2007 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj tak to som nevidela :confused: :grinning: a vcera ta poznamka ze ci picovi vsade stoja chlpy :rolling_eyes: no skoro som sa ja vopchala pod vankus od hanby ake to bolo nevhodne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta .urvička,ta co ine jej lozi po rozume? :confounded:
1. okt 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika :grinning: veru to bolo trapne ale ja som sa rehotala lebo to bolo take sproste ze az :sweat_smile:
Mne sa pacilo ako sa Adela opytala Ivky ze ci ten galon co videla bola ta svatena voda od babky:grinning:
1. okt 2007 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok