Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

melory
23. okt 2007

tiez som pocula ze v pezinku sa da dobre nakupit, este som nebola....zeby som raz skusila?

erika153
23. okt 2007

nikto tu nepisal ze nema rad pyca 😉 😉 aspon som si nevsimla. mame ho radi vsetky.. radka pisala o hodeni kabelky pred lucenicom 😉

tak a toto som nasla:
Druhé kolo bude rockové, v treťom zaznejú balady a štvrté sa ponesie v tanečnom štýle. Práve v tomto kole by niektorí súťažiaci, síce dobre spievajúci, mohli pohorieť.
Piate kolo bude náročnejšie - finálovú šestku bude sprevádzať orchester a každý súťažiaci odspieva dve skladby. Novinka čaká publikum v kole s poradovým číslom šesť. To je venované stálici česko-slovenskej pop-music, Miroslavovi Žbirkovi. Siedme - unplugged - je užznáme z predošlých ročníkov, v ôsmom si poslední traja finalisti navzájom vyberú po tri skladby. Kolo deviate, s prívlastkom veľké finále, bude súbojom dvoch najúspešnejších s témou „Best of". To je na programe 16. decembra. A v ten istý deň, krátko pred polnocou, sa Slovensko dozvie aj meno víťaza tretej série SuperStar.

jul
23. okt 2007

nehovorili sme ,ze ho neznasame,len sme dedukovali ci je homosexual alebo nie 😕 mne sa pyco lubi 😵

melory
23. okt 2007

jaaaaj lucenic...hej to hej, ved ma uz po 50-tke a tie okuliare si mohol nehat....

erika153
23. okt 2007

😀 veru ujo lucenic 😀 ale sympaticky ked sa usmeje! 😵

jul
23. okt 2007

erika,ty si ale zlata,ake infosky sem hadzes 😎 😵

certica
23. okt 2007

mel, aj detskych obchodov je tam viacej. teda dlho som v pezinku nebola pravdu povediac, my tam mame kamaratov aj rodinu, tak vramci toho zvykneme obcas vybehnut

jul
23. okt 2007

lucenic je fesak s tym novym ucesom a basta 😎

melory
23. okt 2007

tak pekny chlap musi mat kamennu tvar pred zenami a hned sa z neho homos urobi...ved by mu skakali do postele.
😀 ze?

erika153
23. okt 2007

jul mile rada 😀 😀 nieco este vyhrabem hadam zaujimave.
no jasneee kolko ludi tolko chuti 😵 😵 😵

certica
23. okt 2007

erika, mam hned prehlad

drnda1
23. okt 2007

Ahojte, aj mne sa páči Pyco a Adela, neviem si tam predstaviť dakoho iného to moderovať... 🙂 vždy vedia slovne reagovať na všetko, sú vtipní a nápadití... 😉
Adelu aj Sajfu počúvam v rádiu denne, takže sa dosť nasmejem na ich poznámkach... 🙂
Baby z PK, vám závidím, kde bývate, mne sa PK moc páči, moj svokor tam pracuje v jedenj otike, tak tam chodievame...inak bývajú na Dubovej...
ale som rada, že vypadla Alex, lebo neviem, okrem Konráda, koho by som prvého chcela von... 😝

radoslava
23. okt 2007

Pyca mam aj ja rada a Adelku tiež.
Iba som nepochopila vtedy ten plač za Mambou.
Juli prepač zase ju spominam 😀

erika153
23. okt 2007

tak rychlo sa snazim pisat aby ma nikto nepredbehol tak opravujem slovosled: nieco zaujimave hadam este vyhrabem 😀 😀 😀

leva
23. okt 2007

Erika vdaka za infosky,vidiet ze si scitana 😉 😀 Melory podla toho co chces,no ci su to domace potreby,ci drogeria,mame tu aj 4 drogerie,v jednej nemaju idem do druhej,oblecko tak tiez sa da ,mame tu OC Plus,tam su rozne obchody,OC Molo,to je na zaciatku PK,tam ja chodim akurat na postu a do lekarne,lekarni tu mame cca 7.slusne na PK.

melory
23. okt 2007

podla mna mali pechtle mechtle.... 😒

certica
23. okt 2007

ved aj v TT sa dobre nakupuje

radoslava
23. okt 2007

Drnda aj mne sa tu pači velmi. Nebyvame tu dlho prišli sme sem z BA.
Inak chleba tu mame fakt dobry.
😀

melory
23. okt 2007

sabinke vsetko najlepsie k 9-tym mesiacom 😵

radoslava
23. okt 2007

Do TT som strasne rada chodila nakupovat. Hlavne zbožnujem ich jarmok 😉

radoslava
23. okt 2007

Melory dakujeme 🙂
a Melory urcite niečo bolo že? 😀

melory
23. okt 2007

jako co bola? radoslava?

melory
23. okt 2007

jarmok bol, a dost dobry....musite dojst na buduci rok 😕

certica
23. okt 2007

asi to mechtle 😀

erika153
23. okt 2007

urcite techtle mechtle myslela 🙂

certica
23. okt 2007

na jarmoku 😀

melory
23. okt 2007

jaaaj, zas mi nezapina...ale blond niesom...bolo bolo, on bol z nej nadrzany ocividne.

radoslava
23. okt 2007

Uz mala spi konecne
Melory myslela som techtle metle 😀

jul
23. okt 2007

podla mna nebolo 😒 Pyco by ju ani neoplul 😝 ,on ma na lepsie baby,nie na take otrasne lepkave stetiny 😀

verulka
23. okt 2007

tak certica asi 1x s tebou nesuhlasim, co sa tyka adely a pyca- podla mna su dost blee. Okrem toho oni podla mna nie su prirodzeni, vsetky akoze chichi vstupy su v scenary.
Z porotcov berem jedine Lucenica, nakolko je realne od fachu 🤐 teda, tot moj nazor 😉