Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

radoslava
23. okt 2007

oki ale preco plakal. Asi boli dobry kamoši 😀

jul
23. okt 2007

plakal od stastia,ze konecne vypadla 😀 😀 😀

radoslava
23. okt 2007

tak to ma nenapadlo 😀
a ja som hned na sex myslela 😀

certica
23. okt 2007

verul, bez scenara by asi takuto show ako superstar nenechali robit nikoho, skor ide o to, ako to celkovo posobi (v tomto pripade moderatori) na divaka - na teba teda blbo 😀 , ale na mna nahodou uplne prijemne a v pohode, proste sa mi ako dvojica spolu hodia a nic ma v ich prejave neirituje ako to byva u niektorych inych moderatorov a ucastnikov. sak, ale zas vec nazoru a chuti 😉 😀

melory
23. okt 2007

lucenica dobre vystihli v SOS....mal povedat na super star svoj nazor a ze:"ved palino uz povedal" a je to tak...co povie palino to plati u laca.
laca si pamatam z "mladi" on bol ta neskutocne namysleny, ze ani raz sa na neho nechytal.

melory
23. okt 2007

keby mali niekoho lepsieho na moderovanie - uz je tam.

vesi
23. okt 2007

musím sa pridať, kočky, ja mám Pyca a Adelu rada, páči sa mi ich humor a akí sú pohotoví reagovať na všeličo...
tiež počúvam ráno Adelu a Sajfu v rádiu a dobre sa bavím...ináč čo sa týka superstar, páči sa mi napr. Berky, z ostatných mám zmiešané pocity...ešte Vierka, ked sa jej zadarí, tak má krásny hlas... 🙂

jul
23. okt 2007

aj mne sa pacia Adela a Pyco ako moderuju,neviem si tam tiez nikoho ineho predstavit 😝
ale samozrejme,ze sa nemozu pacit zase kazdemu 😉

melory
23. okt 2007

uz ked sa pacia moje mame 😎

vesi
23. okt 2007

aj mojej. a jej sa máloktorý páčia 😅 😵

vesi
23. okt 2007

oprava: máloktorí 😅

melory
23. okt 2007

mna moja segra tiez stve ze pyco je na muzov, ale ved uz by ho nachytali, ze chodi do takeho klubu, noaco, ved on ma v brandzi vela znamych co su, on nemusi hned byt. inak je mi ozaj cudne, ze nic na neho bulvar nema.

drnda1
23. okt 2007

Radka (možem ta tak oslovovat?)- a kde v BA ste bývali, ak sa možem spýtať? My by sme mali v Jarovciach stavať dom, ale keby to nevyšlo, asi by sme kúpili byt a ja by som rada v PK. Milujem tam tiež tú čínsku reštiku na námestí, mňam... 🙂 Inak moja svokra chcela mať vnučku Sabínku...ona je Češka a tam to meno dosť fičí... 🙂
Erika - to bolo dobré...zmalovaná ako kanoe 😀 😀 ...
A fakt díky moc za tie kolá...kde to všetko hľadáš? Ja to nikde nikdy neviem nájsť...ani čo budú spievať... 😖
Jéj, až teraz som si všimla, ty žiješ v Prahe?
Ozaj a duetá tento rok ani nebudú??? 😝

jul
23. okt 2007

mojej mame sa zase nepaci nikto,ona len kazdeho kritizuje 😅

drnda1
23. okt 2007

No mne sa ako porotca Lučenič nelúbi, dokonca ho priam nemožem vystáť, lebo stále opakuje to isté, čo vačšinou tí dvaja, ale ,,v ružovom,,. Snaží sa byť za ,,dobrého,, a pritom povie v podstate úplne to isté.
On v živote ako spevák dobrý nebol, sólová dráha sa mu moc nevydarila, najlepší bol ako gitarista u Žbirku...to je moj názor... 😝
Čo sa týka spevu, zvačša súhlasím s Palom, občas s Darou, aj keď musím priznať, že minule, keď Vierka spievala super, Palo ju skritizoval, čo ma totálne vytočil!!! 😠 Vtedy som súhlasila s Darou, že spievala prekrásne... 🙂
Oni dvaja sú speváci, cítia spev, a Laco má rád iba gitarovky a rockovky...soul alebo slaďáky vyslovene neznáša, preto furt vychvaľuje Konráda...

erika153
23. okt 2007

drnda ano v prahe 😵
no ja si zadam do vyhladavaca superstar3 a skumam a preluskavam co mi vyhodilo a citam aj ludi co popisu na margo superstar a potom tu frajerujem 😀 😀
pyco a adela su pre mna total jednicky!! sice idu podla scenara ale jedinecnym stylom a vkladaju do toho seba 😀 si viete predstavit taku malachovsku ako to uvadza? 😀 alebo hospodarovu, horvathovu a dalsie zapadajuce hviezdicky? 🙄 🙄 🙄

cat
23. okt 2007

ja mam rada aj Pyca aj Adelu ale neskutocne mi ide na nervy scenar z pondelkov, kde musia vsetko xy krat opakovat, kto co povedal na ktoreho sutaziaceho, to je otras 😝
A moji fotrikovci rano zapinaju radio len kvoli Adele a Sajfovi 😎
Erika, tak nabuduce rockove kolo? No neviem si v tejto pozicii predstavit taku Ivu ci Marcela 😀

vesi
23. okt 2007

erika, tak to neviem 😝 mňa minule dorazili s tým kurčaťom, alebo s tým bobrom čo dali adele pod pazuchy 😀 😀 😀

drnda1
23. okt 2007

no malachovská je v tom milionárovi taká suchá... 😝
odkedy tam bývaš erika? už dlho?

andy.a
23. okt 2007

táto zostava poroty je OK.. 🙂 😉

Viršík mi tam v minulých ročníkoch SHS nesedel.. 😠

cat
23. okt 2007

erika s tou Malachovskou si mi to vytrhla z ust, ci vlastne prstov 😀 ja ju neznasam 😠

certica
23. okt 2007

no inak pre takych vegetarianov a veganov, nic moc pohlad 😅

andy.a
23. okt 2007

Iva a Marcel budú v rockovom kole určite spievať nejaké rockové balady..

erika153
23. okt 2007

drnda od zaciatku marca, takze ani nie dlho... 🙂
vesi a ja som sa tu z kurcata sulala aj z bobra pod pazuchou a najviac som sa sulala z toho ked povedala adela ze mozme vyhrat kosik a potom si do neho spievat a zaspievala do neho...no to som sa tak smiala ze az slzy mi tiekli 😀 😀 muz na mna pozeral ci mi nesibe... neviem ten ich humor mi je taky blizky srdcu 😀

vesi
23. okt 2007

erika, aj mne 😀 😀 skoro som deti zobudila ako som sa rehotala 😀

erika153
23. okt 2007

😀 😀 😀 a este ked povedali ze to kurca tu na nas bude cakat do 16, decembra 😀 😅 dakujem pekne...
adela-klucenka panny marie, galon svatenej vody, rozdiel medzi teplomerom v zadku a pod pazuchou no uz neviem narychlo, ale vsetko sa mi paci 😀 😅

drnda1
23. okt 2007

no mne sa lubi, ako vie adela super povedat dvojzmyselne... a tak to odľahčiť...a ked su oni dvaja spolu, tak sa vedia super dopĺňať a keď sa aj náhodou ,,nestretnú,, ako by mali, tak to vedia super ,,uhrať,,... 🙂

vesi
23. okt 2007

tak toto si mi vytrhla z úst,s tým kurčaťom, tým ma totálne dorazili 😀 😀

dadka212
23. okt 2007

Mne sa tiež lúbia 😵 , a zlatý sú keď "mostia" a ešte na to upozornia, že mostia 😀
píšem jak hotentot...ááá ešte som spokojná, že vypadla alex 😎