• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Superstar. Sledujete ju?

8. septembra 2009 
ja tiez neznasam Malachovsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. okt 2007 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adela je super aj so Sajfom v Ranfune,minule sme sa strasne sulali v aute,tiez nam slzy tiekli ked tam mali Zbirku :grinning: :grinning: ja neviem,ze kam na tie fory chodia,mna by to v zivote nenapadlo , tak pohotovo a vzdy vtipne reaguju :dizzy_face:
23. okt 2007 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na strane funradia je sot so zbirkom ked tam rano boli.
23. okt 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ja si neviem nikoho ineho predstavit, ze by to moderova, ale to len preto, ze netusim aki su vselijaki moderatori. ale ak by k tomu doslo, tak si myslim, ze po pociatocnom ŕozcarovani by to bolo uplne v pohode.ňDrnda, lucenic nie je super spevak, ale vcelku slusny hudobnik ato je rozdiel...
kdezto palko a darinka pre mna ani spevakmi niesu :zipper_mouth: tot opat len nazor...
Mel, to ze nieco prijima vacsina neznamena, ze je to dobre :wink:
neberte to pls ze rypem, ja si ss v pohodke pozriem :wink: len mam na to iny nazor...
23. okt 2007 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zas na haberovi vadi, ked sa tvari tak strasne mudro a vazne, no a co sa ich tvorby tyka - dara, habera... tiez som ich styl nikdy nemusela. tak ale to je uz asi o inom
23. okt 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lucenic tam ma podla mna zamerne taku ulohu, ze odlahcit trochu a zjemnit negat. tlak
23. okt 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som o tom presvedcena, ze porotcovia maju svoje ulohy presne definovane - habera je za kata, dara za privetitu krajsiu polovicku a laco za vecneho dobraka , co odlahci situaciu.. ak ste videli american idol, tak habera tam ma svoj klon, este sa mi zda, ze sa aj podobaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2007 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adela s pycom nemaju na slovensku konkurenciu, moj nazor :wink:
23. okt 2007 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to xy opakovanie okukali v amerike.teraz ked dáva ss markíza tak to "musí" byť na americky štýl.

a v porote mi viršík chýba,on jediny vedel povedať to čo si doma myslí polka slovenska.
23. okt 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drnda jasne Radka je lepsie ako Radoslava. Budem velmi rada ked ma budes takto volat. :slight_smile:
V BA sme byvali naposledy na Vlčom hrdle a predtym na Vinohradoch a uplne na zaciatku na Mladej garde :slight_smile:
Mysliš tu reštiku Halong. :grinning:
Tam byvam :grinning:
23. okt 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
virsik bol fajn, mal obrovsky nos na to, ci z niekoho nieco bude alebo nie, k tomu velke skusenosti v mediach.. neviem, ci ste si to vtedy vsimli, ale tento chlap vzdy vedel uhadnut, kto vypadne, aj ked to nebolo take jasne.. ale na druhej strane po nejakej spevackej stranke sa nemal k comu vyjadrit..
23. okt 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj názor na daru je, že je skvelá speváčka, taký talent aj ako decko ona bola, taký sa u nás už nevyskytol... mne sa páči hlasom, aj pohybovo - jej život neriešim...
a ten anglický album čo mala po revolúcii nejako: What you see is what you get (myslím, že tak sa to píše, nechce sa mi ho hladat), ten je superný a málokto by povedal, že to naspievala ona...je to taká fajná soulová ,,čierna,, mutička a to ja mám rada... :slight_smile:
ale je pravda, že Darina je moj spevácky vzor už od útleho detstva... :sweat_smile:
bola som na jej koncertoch a super spieva naživo, nie falošne, je strašne muzikálna, super cíti hudbu...
dnes je málo spevákov, čo dobre spievajú naživo, vačšinou to spravia za nich v štúdiách...
jej look je vačšinou super...ale krajšia je naživo ako na foto... :wink:
verul - ja sa nehnevám, samoška, že má každý iný názor :slight_smile: -ja mám zasa tento...
lučeniča som nikdy nemusela... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ako píše monatko - každý z nich tam ,,hrá svoju rolu,,...keby boli podobní, tak by to nebolo zaujímavé...
23. okt 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som že dara bude drsnejšia
23. okt 2007 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, mne sa aj zdala kriticka na kastingoch, potom ako keby polavila..
23. okt 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni všetci akoby polavili...čo si pamatám, tak habera bol ovela, ovela drsnejší v prvej sérii ako teraz...
Radka - no to máš super, býva´t na námestíčku... :slight_smile:
Aj mne tam Viršík chýba z hladiska srandy a vtipov...aj keď zvačša sa mu páčil spev taký, ktorý ostatní porotcovia potom okomentovali :grinning: :grinning: ...ale bol tam taká ,,vložka,, za hlas ľudu a presne, vedel, čo a ako asi budú ľudia hlasovať... :slight_smile:
23. okt 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drnda, on mal chudacisko smolu, ze vzdy hovoril prvy, tak sa obcas sekol :grinning:
23. okt 2007 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi... :grinning: :grinning:
ale určite mi tam nechýba hubinská, ani lenka slaná
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne,tiez neviem co tam robili, lenka za vydavatelstvo - no ok, ale tamta herecka, to bol des :confounded: reklamy jej asi nestacia..
23. okt 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drndi ako kedy je to super byvat na namesti :grinning:
Monatko ty myslis tu čo robi reklamu pre Slov.sportitelnu
23. okt 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka, ano
23. okt 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ona bola dost trápna
23. okt 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tam daru nevedela predstaviť,ale môže byť
23. okt 2007 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze ona fakt do spevu nemala co povedat, to uz tam rovno mohla byt aj Zdenka S., ved ta sedela uz tusim v kazdej porote
verulka v pohode, ved sa pozname ako tak - mne sa fakt pacia, aj ked musim poveda, ze adelke to lepsie islo, ked tam mala tomina. teraz mi prisli, ze ich to nebavi, no polepsili sa.
tak musim sa zastat Ivety Malachovskej, lebo sme sa casto stretavali pracovne a je to veeelmi ale naozaj veeelmi prijemna pani... ked som bola tehotna, vzdy sa zaujimala ako sa citim, co nove a tak... naozaj na nu nemoze dat dopustit...
23. okt 2007 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som sa s nou stretla, dokonca ma chcela pustit v obchode ku pokladni ako tehotnu, ale v tewlke ma to najlepsie za sebou.
23. okt 2007 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrus ja nic zle na malachovsku ako cloveka nemozem povedat, len mi nesedi ako moderatorka. proste uz je asi dlho na ociach :slight_smile:
23. okt 2007 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika, vsak v pohode... tiez mi niektori moderatori nesedia a mozno su to v sukromi super ludia :wink:
23. okt 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si poviem, ze "keby som tam ja stala"....ufff, radsej nech tam stoji kto tam stoji :sweat_smile:
23. okt 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok