Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

drnda1
28. okt 2007

No moj tu už zaspal pri mne na posteli...asi nezvládal tie spevy... 😀 😀

renika
28. okt 2007

ja blbá, že máte celý týždeň, šibe mi už asi 😝

renika
28. okt 2007

veď tá rekapitulácia nejde ☹ Heeeej, ja chcem Berkyho podpazušie!!!

drnda1
28. okt 2007

Renika - to budú tie hormóny... 😀

renika
28. okt 2007

no super, markíza to pekne zvorala. Ja tu čakám s mobilom v ruke na rekapituláciu a oni dajú film, sú normálni?? 😠

ikke
28. okt 2007

renika, ked ti to tak moc chyba, zajtra mozes pozerat cely den 😅
http://superstar.markiza.sk/index.php?option=co...

drnda1
28. okt 2007

Ty chceš asi fakt to auto, že? Aj ja musím hlasovať, mám príkaz od muža 😀 ...ale nie na speváka, ale za auto 😀 😀 ...

renika
28. okt 2007

no drnda, tak od teba som to nečakala, že akurát ty mi chceš vyfúknuť to auto 😠 😠 Ale, asi ho aj získaš, lebo ja o chvíľu rodím a potom už bude asi Superstar pre mňa tabu aj celé hlasovanie 😖 😝

luciferova
28. okt 2007

nejde, ja neviem, asi nestihaju. aj vcera bola smotanka a nestihali, tak uprostred slova strih na reklamu a basta. takze podpazusie sa nekona... snad ten link od Ikke nam ostava...

renika
28. okt 2007

ale tam tá rekapitulácia ešte nie je alebo som slepá?

ikke
28. okt 2007

renika, terazky sup pekne do postielky a ked sa vybuvinkas, zapnes net a kuknes 😉 😅

jul
28. okt 2007

presne ako pise Olianko,aj mne pripominala Ivana Hečkovú 😀 😀 😀

jul
28. okt 2007

renika,presne aj my sme si to doma vsimli,ze Marcel rozpraval ako sa o seba strasne stara a nemal oholene pod pazuchami 😝

verulka
29. okt 2007

cafte, no ja mam obavu ze poleti vierka- ona ma krasny hlas, ale mala este trochu pockat, kym to bude akosi viac chapat...Uz dve kola to odst zvrzala. Krak spieva v pohode, ale je to desna nuda 😝 Ja osobne patrim do antiklubu Berkyho- toho nemusim...
No ja mam obavu, ze vypadne moj metlak- jeho komunita nie je zrovna aktivna v takejto sutazi 🤐 co ma bude mrziet, ale prezijem 😀

vesi
29. okt 2007

čaute kočky, no podľa mňa včera naviac hviezdili Kruté Vianoce... 😀 😀 😀

drnda1
29. okt 2007

Ahojte,
ja by som vyhodila Kraka, ale myslím, že ani Konrád, ani Krak, ani Vierka či Domča nevyletia...majú silné funkluby 😝 ...
ako som písala včera, podľa ľudí to tipujem na Natáliu, aj keď mne sa nezdá na vypadnutie...lenže podľa rôznych príspevkov sa najmenej akosi spomína medzi ľuďmi... 😒

cat
29. okt 2007

cafte, mam blbeho tusaka ze pojde Natali ☹ ☹ ☹ u mna by letel Krak, aj s dverami 😝 😝

drnda1
29. okt 2007

Cat - presne máš ten istý názor, ako ja...

cat
29. okt 2007

tak dufajme ze to nevyjde, ja mam Nati moc rada, ale ked uvazujem realne ze kto hlasuje... 😖

drnda1
29. okt 2007

No ved to...ked som videla tie soplandy, ako tam pri Konrádovi hulákali... 😝 lebo ked si vezmem suma-sumárum...Robo má chytených rockerov, Vierka, Domi, Marcel, Mišo - tí sa lúbia väčšine, teraz si to asi zachránila aj Ivana, no a jedine mi tam vyskakuje Krak - ale to je zasa východ, tak už len Natka...ale dúfam, že sa mýlime...

marya
29. okt 2007

Čaute baby - no podľa mňa by mal vypadnúť Konrád, nie je mi dvakrát sympatický 😀 Ale mám pocit, že vypadne Krak, mne je sympatický, ale ten prejav teda moc zaujímavý nie je 😒 Tak mám pocit, že asi pojde on....
A včera sa mi páčili Robo a Ivka - konečne 😀 lebo už mi začínala liezť na nervy, ale včera jej to vyšlo 🙂

tribitka
29. okt 2007

ja by som v momente vyšupla Natáliu,...na to, aká bola v semifinále skvelá, tak je teraz hrozná....a to bolo pritom moja favoritka.... 😖

janino
29. okt 2007

jul...tak som nemala halucinácie... 😝 😝 možno to spravil ako retro na ADELU z predchádzajúceho kola...chachacha 😀 😀 😀

a vypadnúť...podľa mňa Natália, zdá sa mi neúprimná...hm...ale asi vypadne Krak... 😎

dorotelka
29. okt 2007

Presne tak, janino, mala by vypadnúť Natália, už dlhšie sa nám javí ako "skvelá herečka". Na tejto babe nevidím štipku úprimnosti a naviac sa mi nepáči ako ju Dara okato stále tlačí vpred.

monkula
29. okt 2007

Baby, tak trochu od veci, ale chcela by som vás poprosiť o hlas pre našu slečnu, ak sa dá každý deň, máme číslo 172, ďakujeme

http://www.babyportal.cz/soutez-2kolo/

cat
29. okt 2007

monkula,zahlasovane 😉 a inak, krasna foto, spinka tam ako anjelik 😎

monkula
29. okt 2007

cat, ďakujeme...

leva
29. okt 2007

Ma aj od nas 😉

tribitka
29. okt 2007

zahlasované.... 😀

janino
29. okt 2007

páči sa... zlaté bábo... 😉

a ešte k superstar, ani mne sa nepáči, že dara tak dáva najavo, kto je jej favoritka 😠 😖