Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

vesi
30. okt 2007

monkula, to ako pubiši na izbách si perú veci...zaujímavá predstava... 😀 😀 😀

monkula
30. okt 2007

Práve preto som tam dala tých smajlíkov, akože myslené ironicky 😉 😉

vesi
30. okt 2007

ved ja som púochopila 😀 😀

monkula
30. okt 2007

Tak potom plepáč 😉 😉

tribitka
30. okt 2007

oni si tie veci neperú, tie veci nie sú ich, patria produkcii, len ich majú požičané na dva večery....tak ako oblečenie moderátorov je tiež produkčné... po vystúpení oblečko odovzdajú aj d doplnkami, čo viem, len niekedy môžu použiť vlastné topánky alebo náušnice a tak ak sa to hodí...ale oni sami si oblečenie nevyberajú....

tribitka
30. okt 2007

monkula, nie nezobrala by som....2OOO alebo 6000 ma nespasia a riskovať že kvôli nim prídem o dobre platené miesto??? Dakujem, neprosím..... A tí chalani v ochranke sú dobre platení, to mi ver.....

luciferova
30. okt 2007

kvendo - kde su tie fotkyyyy, chcem ich vidieeet! 😀 😀 😀

kvendolinka
30. okt 2007

ja to tam neviem dat z mobilu a manzel mi uz usiel do nocnej ale zajtra ich sem dam ale len jedna je taka pekna kde je Alex s manzelom ostatne su rozmazane ale da sa.Takze rano ich sem dam jo? 😉

liana
30. okt 2007

ja si pamätám ešte prvú superstar, kedy nám spolužiak čo robil v médiách rozdával lístky na štósy. a kto nechcel ísť, tak ich predal. ale nie za 6 tisíc, za 800 to išlo. ani teraz za to nikto nedá viac, to je dobrý blud. a ochrankári sa správajú tak isto, ako všetci čo majú k lístkom prístup.

monkula
30. okt 2007

JaTi verím, ale vidíš, kým budú ľudia, čo im dajú...
A myslím, že by zobrala väčšina, neriskoval, ale mal smolu, že to kvendolinka dala na net a ty si si to prečítala 😀 😀 a budeš naňho žalovať 🙂

luciferova
30. okt 2007

oki, tesim sa 😀

kvendolinka
30. okt 2007

tak ale chapete to,ze listky sa nedaju absolutne kupit.Akolkolvek by ste chceli-nehrozi.Niesom az taka fanaticka superstar ale s manzelom sme si mysleli ze sa nejak presupneme aspon od polovicky koncertu ale zial situacia bola taka,ze tam vsetci listky mali a my nie a potom prisla taka moznost no co uz?Vonku mrholilo,my 135km od domu tak uz ina moznost nebola ☹ ale je pravda,ze 2000sk je vela ale my dvaja sme s manzelom uz dobre 2 roky absolutne nikde neboli{odkedy je mala na svete}tak pre nas super zazitok a prenho smola? 😕lenze toto sa robi vsade.Ked som ako 14rocna uznavala,co uznavala bola som sialena,hystericka fanynka kelly family a chodila som na ich koncerty[teda bola som na styroch}tam som sice vstupenky vzdy mala ale tam sa nonstop davali prachy bodyguardom aj ocividne hlavne drbnute nemky dali aj posledne gate len aby ich videli.Toto by som teda ja neurobila 😀

leva
30. okt 2007

😀 aj ja som bola fanynka kelly family 😀 Uz o nich ani pocut 😒

kvendolinka
30. okt 2007

jeeeeeeeeeej leva to fakt?Ja som zboznovala Paddyho a Patriciu 😀 nepocut ale co to o nich este viem 🙂

leva
30. okt 2007

Paddy,ten bo fesak,tiez so mama rada Angela,bol ako anielik.Akurat so vravela drahemu nedavno nech pohlada pesnicky.Mala som kazetu ako mala,no je fuc ☹

kvendolinka
30. okt 2007

Angelo uz vraj tretie dieta cakaju 😲 obcas kliknem na ich stranku z nudy ale vacsinou len foto kukam lebo neviem nemecky 😀 Ja mam svoju stvorrocnu zbierku v perinaku.Ani nechci vediet,co vsetko tam mam.Mne snad neusiel ani jeden vystrizok,fotka a lebo singel.No co ti poviem-sibalo mi za nimi riadne a teraz mi je to luto zahodit.Mozno to raz bude Natalka pocuvat 😀

leva
30. okt 2007

Nic nezahadzuj 😉 Pamiatka je to riadna.Kde maju stranku?kuknem.Pametam ze som chcela ist na koncert,no nebola som ☹ Angelo uz tretie dieta?To uz je daaavno 😕

leva
30. okt 2007

Ked sme pri tom,ze ti z nich sibalo,pametam ze skamoskou sme sa o Paddyho hadali 😀 😀

leva
30. okt 2007

Jeeeej,takto si ozivit spomienky,je to super 😉

kvendolinka
30. okt 2007

zadaj si v google kelly family a vyhodi ti to viac stranok tak tam niekde by mali byt foto aktualne 😉 veru davno ale mam pekne spomienky len tie plagaty som chcela vysmarit.Kazety nezahodim ani za svet 😀

leva
30. okt 2007

ok,vdaka,idem si pospominat 🙂

kvendolinka
30. okt 2007

Ja som tiez na koncerte pocarbana po ksichte ich menami ako debil.A este ked sa ma chytil rukou pri pesnike Take my hand skoro som skvecla.Fakt to bol zazitok.Som si jeden cas myslela teda snivala o tom,ze by bol moj 😀 no uplne sialenstvo a potom postupom casu som ich uz vnimala vsetkych ako celok 🙂

kvendolinka
30. okt 2007

A si viem predstavit ako sme vyzerali my sialene ked som bola teraz na superstar a jacali na Berkyho a Konrada jak dive tak som nechapala,ze preco su take hystericke 😀darmo cim som starsia tym som mudrejsia 😅

luciferova
30. okt 2007

ak sa k vam mozem pridat - ja som kelly family nemala rada. ale to sialenstvo okolo mna, vsetky spoluziacky, kamosky, susedy... tak som sa pridala, ale nejak som ich nemusela, ale nemohla som byt mimo partie 🙂 tak sa aj mne pacil paddy, hoci som ho v podstate nemala rada. boze aka som len bola blba...😀

kvendolinka
30. okt 2007

😀 😀 😀 ale vsak to ja uplne chapem to bolo vekom.U nas v triede vtedy ficali backstreet boys tak som sa aj ja obcas robila ze ich mam rada aby akoze som sa zapajala do tem ale doma som cmukala plagaty kelly family 😀 😀 😀

kvendolinka
30. okt 2007

jeeeeeezis ale obcas sa vedeli zgabat riadne.Teraz uz chodia normalka v civile aspon ked vidim nejake aktualne fotky.Ale zas bol to ich styl ale obcas ma vedeli riadne naplasit 😀 aspon teda oblecko som neodkukavala 🙂

leva
30. okt 2007

kvendolinka,este raz dik za info,pozrela som co som mohla,je to uplna parada si takto zaspominat,nasla som aj pesnicky,no musela som sa krotit,bo deti by som pobudila 😀 Uz idem hajnut,oci mam ako vevericka.

leva
30. okt 2007

Ale zajtra to tu rozpumpujem 😀 😀 😀

kvendolinka
31. okt 2007

Baby dala som si fotky do albumu len neviem dokedy mi ich tam nechaju admini 😖

drnda1
31. okt 2007

Kven - no vyzerá to super...tie svetlá a tak...mohla tam byt užasná atmoška... 😉