Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

dannynka
5. nov 2007

😢 😢 😢 😢 😢 😢

mrenka
5. nov 2007

zlaty,aspon posobi tak inteligentne,nie jak hento konradovske tela.. 😖

ivka22
5. nov 2007

Jee,ja neverim...proste je to asi paradox, ze stale vypadne ten, o ktorom ludia - nie pubertiacky - najmenej pochybuju....
Skoda, urcite bol Michal 100x lepsi ako Konrad....

andy.a
5. nov 2007

Domča je hotová aj sama zo seba,veď tiež musela tŕpnuť..a ešte aj tú stupídnu reklamu tam dali a zbytočne to naťahovali.. ☹

ajka23
5. nov 2007

ja byt Konradom, tak sa po vcerajsku prepadnem pod zem...

kili
5. nov 2007

baby, neklebedte 😀

leva
5. nov 2007

mrenka 😀 😀 😀 Ten konrad uz dostal tolko prezivok 😀

ajka23
5. nov 2007

a da sa to kili? 😀 😀 😀 😀 😀

bubaczik
5. nov 2007

..no ale chleba tak ci tak nezlacnie 😉

kili
5. nov 2007

ajka, to kto koho miluje, si pripadám ako v škôlke 😀 😀 😀

danii
5. nov 2007

ty kokso! a to vcera po tom vykone mk su ludia hluchi? 😕

erika153
5. nov 2007

bubaczik 😀

leva
5. nov 2007

ivka,jasne ze bol,no co si pomozes,naval pubertiacok tazko prekonas,boze ake su hluche tie baby.Nespravodlive to je.

ajka23
5. nov 2007

kili 😀 😀 😀

luciferova
5. nov 2007

olianko - precitaj odzadu 😉

kili
5. nov 2007

myslím, že to nie je o speve ale o sympatiách. Naspievať pesničku dobre by asi zvládol každý, ide len o to, kto by rád čo spieval, koho by viac počúvali a kupovali. Takže je úplne jedno, ako bude dobrá superstar.

monatko
5. nov 2007

som rozcarovana 😒 😠

mrenka
5. nov 2007

leva 😉 ja na jeho mieste by som normalne odstupila asi,vsak to je des bes,hlavne,ze povedal,ze nechce vyhrat,lebo vie,ze si to nezasluzi a na druhej strane ho tam tie pipiny drzia,tak je cely pocikany z toho,vsak co sa da cakat od pubisa 😖 ale ved v konecnom dosledku je to jedno,vypadnu vsetci az na jedneho,co bude superstar..

kili
5. nov 2007

ajka, a vy čo, nesnažíte sa ešte? pozerala som tvoje motto, tuším sa ním riadiš každý deň 😀

ajka23
5. nov 2007

len aby to nebol on... 😠 😒

jul
5. nov 2007

erika 😢 😢 😢

ajka23
5. nov 2007

kili, moje motto prebral manzel... 😒 😀 😀 😀
ale nie, snazime sa momentalne doriesit byvanie, tak hadam medzi tym, alebo potom sa to podari... 😵

leva
5. nov 2007

Ja len dufam ze ten zasran uz co chvila poleti.

erika153
5. nov 2007

jul ☹

jul
5. nov 2007

dominika bola z coho taka zrutena? zalubila sa?

leva
5. nov 2007

Ide Palba,idem kuk 😉

luciferova
5. nov 2007

k tej tete z kadibudky - sice nie je az taka hudobne nadana, ale porota ju usmernuje. no tak vidite, aj takito su ludia. v tom pripade si myslim, ze by mali byt porotcovia tvrdsi a veci pomenovat presnym menom

salajcatko
5. nov 2007

viete čo mi nie je jasné? podla čoho to hlasujú? však Miško bol teda je sto krát krajší, a teda neporovnatelne krajší hlas ma..a aj tak vyletel 😠
a Domča je podla mna až po uši..zlatá bola

egyptanka
5. nov 2007

salajcatko, podla coho? Jednoducha rovnica. Cim viac penazi sa minie na sms tym viac postupi ten kto ma v okoli bohatsich znamych.

melory
5. nov 2007

😀 😀 😀 egyptanka aj tak sa da na to pozriet