Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

marya
8. nov 2007

Čaute baby, no podľa mňa s tým zhadzovaním je to tiež dosť nechotné, ale asi to majú predpísané, aby to nebolo asi nudné alebo neviem čo...Habera pán dokonalý má zhadzovať ( prečo iné by ho tam držali ? ), Lučenič zas má zachraňovať, a Darinka má dobre vyzerať, asi tak...

radoslava
8. nov 2007

Vystihla si to Marya ale toto prehnal Habera.

monkula
8. nov 2007

náhodou, Habera je jediný úprimný v porote, Lučenič sa len vykrúca a diplomaticky reaguje a Daru niečo buď baví, alebo nebaví...
A že ich zhadzujú, sorry, ale život je tvrdý a showbiznis ešte viac, z predošlých ročníkov by mali byť na to pripravený..., ale sú to ešte deti, a ešte sú aj v puberte, tak si všetko berú k srdcu, toť môj názor...

tribitka
8. nov 2007

monkula, súhlasím.... nech si zvykajú na to, že sa s nimi v biznise nikto nebude maznať....

drnda1
8. nov 2007

Aj ja si myslím, že je fajn, že ich tak cepuje, Lučenič tam je totál zbytočný, vždy povie to isté, čo tí dvaja, akurát v ,,ružovom,, 😖 ... aj keď sa mi niekedy zdá, že asi majú zlý odposluch porotcovia a nie vždy čisto počujú cez ten hluk v sále... ja väčšinou súhlasím s Darou a potom s Paľom...Lučenič-ten je tam tak na dve veci... 😠
A pravda je, že showbiznis je veľmi tvrdý a taká citlivka Ivka tam ,,neprežije,,...
A to nehovorím o bulvároch... 😝

jul
8. nov 2007

mne hrozne uz leze na nervy,ked pokazde Dara povie,ze ...to som ja chcela povedat... 😝

inac videli ste tie videa,tusim na bleskovkach ako vystrajaju tí soploši na tej rozluckovej party? No strach 😝
A ta štetina mamba sa tam furt otrca,ukazuje sa a liepa sa po kazdom 😠 Fuj,lepkava je jak lepidlo 🙄

melory
8. nov 2007

jul ano je slizka, ved ked uz hm....toho pica rozplakala?

drnda1
8. nov 2007

no najlepšie sú vyjadrenia, že to sú ešte deti a na tých párty sa tak ale netvária 😝 ...

maca793
9. nov 2007

baby, ahojte, to čo bolo v nedeľu? chrenko vypadol, aké nespravodlivé!!!!!
kedy už vypadne ten Konrád?

maca793
9. nov 2007

a ešte, ak chcete trošku humoru, tak si navoľte stránku 790na txt markíza a prečítajte si príspevky teens. je to niekedy až do popuku. a hlavne po rozhodnutí 😀

nellie_
9. nov 2007

presne ten Konrád počarbany mi uz ide riadne na nervy...a ja ani Krakena moc nemusim.. 😖
A Miška je veru skoda.. 😢

maca793
9. nov 2007

Krak by tiež mohol do zadku. Konryho ako ho volajú fans si ho nedajú, pozri si txt stránku počas vyraďovania. určite sa zasmeješ.
a chúďa Dominika.

maca793
9. nov 2007

baby pozerali Teleráno, Jaroš vravel, čo budú spievať. Mne sa zdá, že to bude zase kolo od veci a v pondelok vypadne niekto iný ako ten Konrád

drnda1
10. nov 2007

Maca - hocičo budú spievať, tak počítam, kým neostanú nejaký 4,5-ti, tak tam ten dilino Konrád ostane 😠 !
Pubišky totiž neriešia, ako spieva...len nechápem, čo vlastne riešia...ja byť pubiškou, on by sa mi aj tak nepáčil...to skôr Michal 😉 .
Tu vyššie už Erika písala, čo budú spievať. No, bude to náročné kolo 😝 .

maca793
10. nov 2007

mne sa aj tak Konrád nepáči, zdá sa mi taký divný.
🙄
ale ten účes má fajn, nie?

drnda1
10. nov 2007

No, ako tokio hotel, alebo kedysi The Cure 😝 ...
Ja som nikdy nebola na také extravaganné tipy 😖 ...A neznášam to jeho sebavedomie...

megg
10. nov 2007

Ale no, ved nebudte take precitlivene. Ved deturence a ich rodicia vedeli do coho idu, aj Haberu poznali, tak co? nech ich len pekne zdrbkava. Hadam si nemyslia, ze zivot je len med lizat. A ak sa to niekomu nepaci, tak nech ide domkov, moznost ma vzdy 😉
Ja zase nepochopim, preco spievaju furt vsetci take stare vykopavky? To uz na disco kolo nie je nic modernejsie a krajsie ako ABBA? 😖 A hlavne ked to ma spievat 15tka 😝 Neviem, asi aj preto ma tato superstaros nejak nechyta. Je to biedne, kazdy z nich chce byt hviezda, odkazuju nam co dokazu a skutek utek. Chyba na slovensku je ta, ze spevak moze byt aj super, ale to ostatne - zlozenie textu, hudby...nic moc...no vid: "ked to nejde, tak to nejde" 🙄

drnda1
10. nov 2007

No megg - tiež si myslím, nech si vyskúšajú, showbiznis je tvrdý!!! No ťažko vybrať na disco kolo nejaké súčastné skladby... aspoň ja si pod discom predstavujem kedysi 80-te roky... skôr im mohli zvoliť iné témy: rap, soul...a teda nejaké konkrétnejšie...nie také všeobecné...a to si teda neviem predstaviť ako budú spievať kolo Žbira 😀 😝 ... Mohli dať Žbirka versus nejaká babská speváčka pre holky... nejak nedomýšľajú...alebo keď v prvej sérii hodili kolo Gombitka, tak ona spieva strašné výšky a nie každý má upišťaný hlas a transponovať si skladby nemôžu a aj to nechápem, prečo... 😖
Veď raz si každý vlastné skladby prispôsobí a zloží na svoj hlasový rozsah...tak čo?!

nellie_
10. nov 2007

Som aj ja zvedava na zajtra...a budu aj tancovat..no Šimka si osobne neviem predstavit..ten pôsobi hrozne ťarbavo...spieva dobre ale neznasam sa na neho pozerat..ta jeho mimika a teraz ked mu vyholili tie pajsle, vypada ako idiotko.. 😅
A Konrada podla mna pubertacky posunu az do prvej trojky, pretoze urcite tie hlasujú najviac... 🙄

megg
10. nov 2007

paneboze ved disco hitov je na mraky. Ved potom cela superstar vyzera ako spomienky pre dochodcov 😒 Ale co, ludia im to zeru, tak neni o com. 🙄

sweetberry
10. nov 2007

skoda ze chrenko vypadol

dannynka
10. nov 2007

sweet veru je ho velka skoda 😢 😢 😢

drnda1
10. nov 2007

Bože, len nech netancuje Ivana... 😖 !

luciferova
10. nov 2007

drnda - a nech tancuje, aspon bude sranda 😀

drnda1
10. nov 2007

Luciferík - 😀 😀 😀 ...to je pravda, nech sa nenudíme... 😝 a koniec koncov Mikuláš sa blíži, musí trénovať pre Haberovú malú 😀 ...

jul
10. nov 2007

urcite jej zase nasadia tie balerinky 🙄

drnda1
10. nov 2007

Jul - v šteklách by predviedla pokazenú gymnastiku 😒 😀 ...

jul
10. nov 2007

a uces a"la Hečková 😝

leva
10. nov 2007

Baby,dobre ste ju odhadli,som sa nasmiala 😀 😀 😀

maca793
10. nov 2007

to máte pravdu- Ivana nech netancuje. síce dobre spieva ale je hrozná!!! 😝
síce nie som extra pekná 😀 , ale ona je taká divná, taká strašne veriaca 😀 😀 😀 😀 😀 😀