• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Superstar. Sledujete ju?

8. septembra 2009 
Wow, to sú teda dvojice. Chúďa Dominika, mám taký pocit,že to nedopadne dobre. Ikke, kde si zohnala ten zoznam. Už dva dni ho všade hladám a nič.
15. nov 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2007 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem!
15. nov 2007 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pubisweb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona skor zaxrani kornada boze co ho nevyhodia tie pubertiacky mu stale posielaju hlasy..

inak ten dominikin tato je fakt fesak kazdy den ho stretavam no na zjedenie je.. :zipper_mouth: uff keby ma pocula dominika tak ma asi zabije a to som si doteraz nevsimla ze ma takeho pekneho tatina :grinning: :sweat_smile:
15. nov 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hedunecka - ty, ty, ty... :wink: :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co nekuknes sa na xlapa ked si aspon xvilu sama :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :sweat_smile:
16. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou drndi,
kde sa flakas?
17. nov 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drnda asi robí niekomu nechty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. nov 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čo JUL? Mala som tu maminu, musela som sa jej venovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... Nechty som robila v piatok :wink: ..
Zajtra ideme na to, že? :wink:
Som straaaaašne zvedavá....
17. nov 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som dnes bola na svokrinej 50-tke a boli tam take male 10-rocne a obidve su straaaaasne zamilovane do Konrada :angry:
17. nov 2007 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hneď si im to patrične pedagogicky mala vysvetliť... :angry: :grinning: :grinning:
17. nov 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
troska mimo temy:

anjelinka, aj ja pozeram Ordinaciu ...
drnda, fakt Fialova bola tvoja spoluziacka ??? ja ju teda nemusim, ale v tom seriali sa mi paci ;)
17. nov 2007 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa ordinacia od zaciatku nepacila, ale po prazdninach som sa na nej stala zavisla :grinning:
17. nov 2007 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciferova - presne tak ... predtym som to ani ja nepozerala :grinning:
17. nov 2007 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj spoluziak je zas Cmoro :slight_smile:
17. nov 2007 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudera Vierka,dnes bude spievat s tou trapnou Ivanou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2007 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul :grinning: ale istym sposobom sa k sebe hodia, aj ked nie spevom
18. nov 2007 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maaja - no hej, bola, na základnej...dokonca boli obdobia, keď sme sa kamošili viac a často k nim chodievala, ale aj obdobia, keď sme sa nebavili vôbec... veľa kamarátok nemala, bola vždy dosť sebavedomá a muselo byť po nej... mne sa v tom seriály a aj všade, kde zatiaľ hrala, zdá byť slabá...tie dialógy sú u nej všetky rovnaké, pri všetkých sa rovnako tvári a zdá sa mi to ,,umelé,,.
Dokonca aj ja som chodievala recitovať (a spievať) na súťaže a stávalo sa, že ja som sa umiestnila a ona nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chodili sme aj spoločne na dramatický krúžok do bývalého ÚDPMKG (ústredný dom pionierov a mládeže klementa gottwalda-terajší prezidentský palác :grinning: )...
inak do školy somnou (ale sú mladí odo mňa) chodili ešte aj sestry Šulajové, bratia Vrábelovci (Cico , alebo bloňďavý brčko Neberte nám princeznú) a Kveta Kmotorková - Horváthová, tá bývala aj so mnou v jednom paneláku....a teda aj jej ségra Lucia (Bármošová)... :wink:
Luciferik - fakt? a aký bol? asi aj dosť škaredý... :grinning: , ale spieva suuupeeeer... :slight_smile:
18. nov 2007 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, to fakt bol Cmoro tvoj spoluziak? no vau :wink: :slight_smile:
18. nov 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drndi,
ja pozeravam stale ordinaciu,ja to priam žerem :grinning: ,a tiez som si vsimla,ze sa stale rovnako tvari ta Fialka,mne sa najviac paci Cobejova ,Hajdu a Maštalir :slight_smile:
18. nov 2007 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne čobejová ( a tí ostatní starší herci...a aj tá brčkavá sestrička je dobrá) a hlavne Zuza Kanócz...ja som s ňou videla CZ film Román pro ženy, kde hrala s Vašutom, no to bolo supiš... je 1000x lepšia herečka, než Fialka...
18. nov 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som videla Roman pro zeny,Kanocz je super herecka,ovela lepsia ako Fialka,ale super hra aj Tana Radeva tu Veroniku :grinning:
18. nov 2007 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, aj tá je super...títo socíci herci vedia hrať všetci. Ale môj tatko kedysi tvrdil, že z Fialky dobrá herečka nikdy nebude...ona sa strašne rada sama presadzuje a ako vidím, ostalo jej to doteraz... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2007 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cmoro bol skaredy :slight_smile: veru hej, bicykel by som o neho neoprela :grinning:
my sme chodili spolu na VS on bol o 2 roky starsi, ale niektore predmety sme mali spolocne, bol dirigentov milacik, spieval vsetky sola a vzdy mu to dobre spievalo. no bol aj taky dost namysleny, teda aspon my mladsie sme to tak brali, sebavedko mu nechybalo. inak hudobnik telom a dusou, posedaval na fakulte kade-tade s gitarou v ruke a mastil v jednom kuse:wink:
18. nov 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa snivalo, ze to vyhrala Ivana :grinning:
18. nov 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciferova, nejedz pred spanim :grinning:
No dnes som mimoriadne zvedava co to bude za akciu :slight_smile:
18. nov 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luciferová nestraš :confused:
18. nov 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liciferik - ale on vravel, že má konzervu, nie výšku... žeby ju nedokončil?
Jéžiš...Ivana? :confounded: dúfam, že do konca Superstar svoj sen prerobíš... :grinning: :grinning:
No aj ja som zvedavá...a tie dvojice na duetá... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok