Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

expertka8
7. okt 2007

😀 ...este nespis????..heeees 😀 😀 😀
...zuzu...v hesle.."my xolericniiiii" 😀 😀 😀

zuzu13
7. okt 2007

já už du du du...brúúú noc...

cat
7. okt 2007

hm, no ja kebyze doma zaspievam, mysi so zbalenymi batohmi v rade idu od nas kade lahsie 😀

zuzu13
7. okt 2007

cat ...super...nezaložíme nejaku deratizersku firmu??? 😀

expertka8
7. okt 2007

...cat...to su skvele predpoklady na muzikalovu karieru ako Krysař/ka CAT 😀 😀 😀

cat
7. okt 2007

zuzu,expi 😀 😀

expertka8
7. okt 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...POZOOOOOR....ide nasa "cica" 😅

zuzu13
7. okt 2007

😀 😀 😎 😀 😀

leva
7. okt 2007

Tato Lucia je slaba ako caj 😒

elise
7. okt 2007

bolo to hrozné ako lucia spieva, radšej by mala robiť niečo iné, ale kto má prachy...... 😀 😎 😀 😎 😀 😀
ivka bola jednoznačne super moja finalistka 😉 🙂 😉 🙂

leva
7. okt 2007

Aj minule spievala zle,dnes tiez,podla mna by ani nepostupila,keby jej neboli plne noviny,ake ma auto,koho pozna atd...

cat
7. okt 2007

ja sa k Lucinke nevyjadrim radsej, ja som voci nej tazko zaujata, ona je pre mna prototypom vypatlanej, sebavedomej, odfarbenej bratislavskej k..vy.
Ani keby spievala ako Mariah Carey by som ju nevedela ocenit 😒

elise
7. okt 2007

katka smolinská teraz tiež spieva super, pekne pracuje s hlasom, intonáciou, celkovo sa mi to páči 🙂 🙂

expertka8
7. okt 2007

...cat.... 😀 😀 😀 ....uplne by si ma sklamala..keby si zo svojix prispevkou vypustila svoju typicku priamociarost 😀 😀 😀

...uz som sa tesila..ze mam dalsiu favoritku/Katku/...az do xvile refrenov...falosne ako svina 😅 😀 ..stava sa....ale inak vazne dary z neba 🙂 😀

leva
7. okt 2007

cat,presne,uz to ze sa uz raz pokusala spievat a prezivku mala lusi ci luci,no naudrzala sa a zas sa vtiera aj ked jej to nejde.

leva
7. okt 2007

a co ta lucia zahlasi,ze spievat na futbalovom stadione,no to si viem predstavit ten zapas 😀 😀 😀 Mozno keby bola hola 😅

cat
7. okt 2007

leva 😀
expi, vsak ma poznas, co na srdci to na jazyku 😅
tie reklamy mi idu na nervy 😠

elise
7. okt 2007

leva super výstižné 😀

drnda1
7. okt 2007

leva - presne to som aj ja povedala, pred futbalovoým zápaasom jedine, keby si dala tričko hore, inak spevom neohuri, asi by začalo hned pršat... 😀 😀 😀 tragédia!!!

cat
7. okt 2007

jej ide moje vysmiate zlatinko bezstarostne, svihnute 😀

drnda1
7. okt 2007

mne sa lubi dominika a vierka

elise
7. okt 2007

v šarme bol rozhovor s je ockom, vyzerá ako keby bol jej brat a obhajuje jaguár že jej to slubil v detstve a 4 miliony to nič neznamená 😠 lucka na to nemá je slabá, ktovie kolko zapaltili za postupy 😉

drnda1
7. okt 2007

no všimli ste si, ako ju decentne skritizovali? a ostatné uplne natvrdo!

eros
7. okt 2007

urcite dal ocko co najviac.ale mne sa vobec nepaci vsak chcela by som jej album pocut ci je to lepsie ako teraz co spieva
boja sa tatinka 😀 😀

ikke
7. okt 2007

no ja sice tiez ku..icku lucku nemusim, ale nutno povedat, ze dnes zial nebola z dvoch najhorsich... 😒 😔

cat
7. okt 2007

tak teraz bud Smejka uplne nespravodlivo z.ebali alebo som uplne hlucha 😠 😠
drnda suhlas, uplne decentne, to je vrchol 😠

leva
7. okt 2007

presne drnda,to mas pravdu a dokonca aj Habera.Mne sa tie lubi Vierka,Dominika aj ta prva co dnes spievala je dobra,tu som si tak poriadne vsimla az dnes.

drnda1
7. okt 2007

no cat podla mna boli zatial najhoršie lucia a bohužial aj smejka - bola dost falošná...

elise
7. okt 2007

ocinko zariadi vybaví, uctivý služobníček 😀 dovolil bych si třešničky z mé zahrádky.... 😀 😀

ikke
7. okt 2007

no v najhorsom zatial suverenne vedie alexandra... 😝