Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

drnda1
23. okt 2007

no ja si ju vážim ako moderátorku, ale v milionári mi nesedí...
ale v tých hrách kedysi (tiposu) sa mi lubila, ona to tam vedela s rodinami a ľuďmi... 😉
monatko - nechápem, kto je zdenka s.?

dadka212
23. okt 2007

Asi Studénková, ak som to dobre pochopila 😉

melory
23. okt 2007

studenkova... 😀
malachovska bola najlepsia v tej relacii pre mladych ked som mala rokov, cize pred rokmi....tam ficala ako dracica,

leva
23. okt 2007

Pridam sa aj ja k vam,poculi ste o Bruchalovi,zdal sa normalny pohodovy,tiez som ho mala moznost stretnut osobne,srandoval aj mimo kamery,no vraj nedavno vyletel na deti,ktore chceli len podpis od neho,normalne sa my sprotivil

andrea.m
23. okt 2007

asi mu stúpla sláva do hlavy chlapcovi

monatko
23. okt 2007

tak tak, Studna 😀
melory, myslis Studio Kontakt?

leva
23. okt 2007

Studenkovu nemam rada a este priam neznasam Vostinara z Jojky.

dadka212
23. okt 2007

leva presne 😉

drnda1
23. okt 2007

aha...studenková... 😀 😀 , vidíš, tá mi nenapadla 😝 ...
No ja som bola nedávno v súťaži Vojna slov, moderuje Voštinár a poviem vám, posobí dosť sebavedome...bola som aj vo Veľkom hráčovi a naopak, Kočiš bol super, všetkých pekne pozdravil, pokecal...pritom Kočík je na scéne už dlho...a nemá maniére... 😖

monatko
23. okt 2007

drnda, ty si ina gamblerka 😀 😀 Kocisa mam aj ja rada

melory
23. okt 2007

monatko presne tak studio kontakt, tak tak som ju zrala, bola uzasna.

leva
23. okt 2007

Brat bol u Kocisa v sutazi Pali vam to a tiez vravel ze je fajn a srandista.Vostinar raz prehlasil,ze ten kto ma strednu skolu,nieje studovany clovek,poviem vam ze som mala dost,pre mna je to curipajzel.

drnda1
23. okt 2007

No vieš, trebalo ,,zarobiť,, na Vianoce 😀 😀 ...

andy.a
23. okt 2007

Vlado V.má tuším len vysokú poľnohospodársku,nie??

melory
23. okt 2007

a v skutocnosti je strasne skaredy... 🙄

monatko
23. okt 2007

"len"? andy, ty si mu dala 😀

drnda1
23. okt 2007

hlavne dost nesympatický... 😒 teda mne...

leva
23. okt 2007

Neviem aku ma,no predpokladala som ze vysoku,kedze sa takto vyjadril o strednej skole.Skaredy,verim,v telke to nieje tiez bohvie co,vlasy ako vratko,usta krive,juj neznasam ho.

drnda1
23. okt 2007

😀 😀

erika153
23. okt 2007

😀 😀

jul
24. okt 2007

😀 😀

melory
24. okt 2007

😀 😀

cat
24. okt 2007

http://superstar.stv.sk/spot/hviezdna_rota.php

pamatate na Pavla z Kosic co minuly rok "exceloval" s piesnou Emotions co teraz spievala Vierka? juuj dobre som sa aj teraz po case zasmiala, je to ten vo fialovom tricku ked kliknete trochu nizsie 😀 take esa tento rok vo HR neboli.

vesi
24. okt 2007

je fakt, že hviezdne roty boli asi "kvalitnejšie" po minulé roky, aj ked v tohtoročnej sa mi "páčil" ten čo spieval potom Dum holubí, ako sa nenechal a dospieval si to dokonca 😀 😀 😀 jaj, tuším sa volal bartolomej Slivka 😀 😀

certica
24. okt 2007

vesi, presne ten slivka, ja som sa neskutocne rehotala, ako uz davno nie 😀

cat
24. okt 2007

a este bol super vitaz min. roku Janko zeleny muzicek. to ked mam na prt naladu, si pustim a neviem prestat smiat.

vesi
24. okt 2007

hmm, tak na toho zeleného si neviem spomenúť... 😝 asi starnem... 😒 😀

cat
24. okt 2007

vesi klikni na ten link co som dala, je prvy trochu nizsie, ved v zelenom 😀

vesi
24. okt 2007

jaaaj, áno, ako som mohla naňho zabudnúť! tak dobre som sa už dlho nepobavila 😀 a ešte aj ten bol dobrý čo bol aj tento rok a spieval slnko stoj, ja som sa od rehotu skoro po.... 😀 😀 😀

jul
24. okt 2007

mne sa najviac pacila z terajsej hviezdnej roty Helena Viková 😀