Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

jul
12. nov 2007

erika 😀 😀 😀 😀 😀

erika153
12. nov 2007

no veru co vcera predvadzal habera, podla mna si to velmi nepremyslel, tvrdit ze ivana ma posobit sexi ako 30 rocna zena a tvrdit ze na veku nezalezi(proste ze ma posobit ako origos spevacka tej skladby)....a pritom dalsiemu vycitat ze sa velmi upina na origos spevakov je podla mna protichodne tvrdenie nie? 😅 😅

jul
12. nov 2007

podla mna uz potota nevie co ma hovorit 😅

ikke
12. nov 2007

ja myslim (a duuufam), ze dnes zaplesaju srdcia vsetkych divakov starsich ako 20 rokov 😉
nakoniec... uz dvakrat vo stvrtom kole vypadli pubertacke idoly 😕 🤐

erika153
12. nov 2007

😅 je to mozne, no ved to je jedno, uvidime kto dnes vypadne...tipujem kraka alebo ivanu 🙂

evka77
12. nov 2007

Cavte, Erika mam ten isty nazor. Krak alebo Ivana 🙂

jul
12. nov 2007

erika 😲
tvojho milacika? ako mozes 😠 😀 😀 😀 😀

erika153
12. nov 2007

jul 😀 no az taky milacik nieje, skor mam rada marcela, ale ved ja len tipujem, kto podla mna poleti 😀

jul
12. nov 2007

aj mne sa najviavc paci marcel 🙂

erika153
12. nov 2007

🙂 🙂 🙂 aka skoda ze nieje na baby... 😀 😝

jul
12. nov 2007

😀 😀 😀
noooo,mozno by mal aj viacej sms 😒
teraz ani neukazaju kolko sms ludia posielaju??

erika153
12. nov 2007

nie ale na to sa ja tesim teda najviac... pretoze mi muz tvrdil, ze po skonceni superstar to budu ukazovat! nepamatate nikto ako to bolo? ukazovali? no ked v kazdom kole povedia konrad tak sa pocuram 😀

jul
12. nov 2007

oni to obcas aj ukazali,ale v magazine to pokazde zverejnili,asi je to tento rok strasne slabucke,tak radsej neukazuju,alebo mali dat percenta 😀

evka77
12. nov 2007

Som rozmyslala ze keby som bola pubertacka, ci by sa mi Konrad pacil 🙂
Ale ktovie preco tolke baby na neho letia. zeby mali vsetky rovnaky vkus, alebo co? ci je to kvoli tomu ze posobi drzo a ako rebel? No zahada to je pre mna, co na nom vsetky vidia.

nellie_
12. nov 2007

nooo som ja teda zvedava kto dneska pojde....ale asi Krak..

pocet sms veru doteraz davali, ale uz nedavaju, skoda.. 😒

liana
12. nov 2007

Myslíte si, že Krak bol mimo rytmu? 😒 Mne sa zdal, že spieval najlepšie. Neviem čo stále proti nemu má Rolincka a Habera. Podľ mňa spievať vie. Zato Dominika tam tak škrečala a falošne ťahala, až som si uši musela zakryť. Inak nemám rada Konrada a Šimka.
Favoritím Berkyho, a Mirgovú 😀

Mimochodom, Berkyová mi vôbec nepripadá ako rómka. 😕

erika153
12. nov 2007

krak bol dobry toto kolo, len ten koniec mu teda nevysiel,,,skoncil skor ako podmaz... 😀 😀

zuzka82
12. nov 2007

baby, ja si myslim, ze aj ked krak nebol toto kolo najhorsi, lebo toto kolo v tomto na ivanu nemal nikto... 😅
ale on nejako nema stavu ci co... 🙄 taky nemastny neslany...ani plysaky mu nepadaju.... 😀 tak mozno on pojde...

nera
12. nov 2007

vypadnúť mal už dávno Konrad....

nellie_
12. nov 2007

liana ze? ani mne... 😕

Krak mi pride taky moc uhladeny...toho nemusim... Ja tiez fandim najviac Dominike a Berkymu..ten bol vcera uplne uzasny.. 😵 😵 😵 😵 😵

arabeska
12. nov 2007

tie pocty smsiek ze komu a kolko prislo vzdy kazdy rok ukazali az nakoniec.myslim ze to tak maju v zmluve

a ivana bola hroznaaa 😨

luciferova
12. nov 2007

vsimli ste si, ako krak stale cumi do kamery? pyco sa ho nieco spyta a nie ze by sa otocil na pyca a odpovedal mu, on sa kuka do kamery a odpoveda divakom, nam! strasny narcis... stale len aby vypadal pekny na kamere... fuj 😝 dufam, ze pojde

vesi
12. nov 2007

včera ma superstar zaujela tak veľmi, že som pri nej podriemkavala 😝 , ale nenechala som si ujsť marcela, ten sa mi páčil najviac 😀 😀
dúfam, že poletí konečne konrad 😠 , ale ak to mám brať podľa počtu plyšákov, tak pochybujem 😠 😠

dadka212
12. nov 2007

Luciferova presne na to som dnes kukala keď ich dávali v teleráne 😀

a ja dnes tipujem Ivanu, ale mohol by ísť už konečne Krak alebo Konrád 😝

bubaczik
12. nov 2007

tak kto dnes vypadne?asi krak,ne?aj ivanka to uz ma nahnute 😒 aspon u nas..co sa tyka toho maleho upira,tak neviem neviem,pubišky minaju kredit asi najviac.. 😠

anjelinka
12. nov 2007

Ahojte babeny, mozem sa pridat? Mne sa paci Vierka, no a vcera to pokaslala Dominika si myslim...a najviac sa mi paci Robo Simko 😎

jul
12. nov 2007

ja som pozerala rano telerano 😀 ,ale nevsimla som si toho Kraka...tak ma to strasne bavilo 😒 😝 😀

bubaczik
12. nov 2007

nam sa tiez paci robo,uz len pre to jeho spontanne spravanie... 😀

anjelinka
12. nov 2007

Robo sa tam mam pocit na nic nehra

katusha
12. nov 2007

hej hej, robo je najlepsi 😀 a srandista.