Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

drnda1
11. nov 2007

Mne sa ani ako spieva nelúbi 😒 ... vo výškach, jak keby ju priškrtili 😝 ...
no som dnes veeeeľmi zvedavá....

bubca
11. nov 2007

ahojte,tak moja dcéra včera pozerala opakovanie superstar,v nedeľu večer jej nedovoľujem pozerať,nakoľko ráno vstáva do školy a keď videla spievať Konráda,oznámila mi,že je otrasný...ani neviete,akú radosť mi tým urobila,zlatíčko moje,má vkus 😀

melory
11. nov 2007

chalani by mohli tento rok vsetci vypadnut do radu.

jul
11. nov 2007

okrem Marcela 🙂 😀

bubca
11. nov 2007

Marcel sa páči aj mne,inak,som zvedavá,ako zvládnu dnešné kolo...

drnda1
11. nov 2007

Bubca - po maminke 😉 . Ako tá moja... 🙂
Pridávam sa aj ja zy Marcela 😉 .

anndrea
11. nov 2007

Ahojte, zapajam sa aj ja do debaty 😉 Tento rocnik superstar velmi nesledujem, lebo je tam podla mna velmi nizka vekova hranica. Decka v 15tich rokoch sa urcite nemozu uzivit vo svete "showbiznisu" a ani si ich neviem predstavit spievat na nejakych koncertnych snurach...jedine ak v ZLATEJ BRANE 😀 lebo superstar neobnasa len priblble sa usmievanie, ale by to mal byt clovek ktory ma aj nejaku inteligenciu, je dostatocne vyspely a teda moze reprezentovat slovensku pop scenu.

bubca
11. nov 2007

drnda: 😵

drnda1
11. nov 2007

No Andrejka pravda je, že Cmoro tam nie je ani jeden z nich... 😝 A taký sa dlho asi ani nenájde, čo zaspieval každé kolo super... 😎

certica
11. nov 2007

tak snad o par rokov dospeju aj po psychickej stranke...

nellie_
11. nov 2007

baby citali ste co budu dnes spievat? boze nechapem kto im vybera tie pesnicky...ale asi sami...och joj..viera bude spievat ABBU Dancing queen a Mirogová - Rolincku čo o mne vies..take vykopavky.. 😠 😖 ako keby nemozu nieco moderne...

certica
11. nov 2007

vraj si vyberaju sami, tiez ten repertoar nechapem, ved v tom case hadam ani na svete poniektori z nich neboli 😅

anndrea
11. nov 2007

Mne sa nepaci slecna Mirgova,neviem nejako mi nesedi...i ked spievat vie, ale ten celkovy prejav a vysledny dojem... pripada mi take sladke rozmaznane dievcatko pri ktoreho speve sa jej ocko rozplace...

nellie_
11. nov 2007

anndrea - presne si to vystihla s tou Mirgovou... 😉

anndrea
11. nov 2007

nellie- mali by sme my nejaku zanotit 😎

nellie_
11. nov 2007

adi, no to radsej nie...to by vsetky mysi z Incheby poutekali, keby spustim.. 😀 😀 😀 😀 a Dara by predcasne porodila.. 😎
Ja rada vyspevujem, ale drahy vzdy hundre - "aj lepsie spievali a prestali" 😀

nenka83
11. nov 2007

a marcel co ide spievat neviete?

drnda1
11. nov 2007

No je to disco kolo...to sú podľa mňa 80-te roky...
Myslím, že oni im navrhnú nejaké 3 skladby a z nich si oni sami vyberú jednu...
Nenka - výjdi niekde dozadu, tam to Erika písala, čo budú všetci spievať 😉 .
Nellie - to aj mne na SŠ kedysi vravievali spolužiaci... 😀 😀 ,,Aj lepší boli a prestali,, 😝 .

luciferova
11. nov 2007

no ked je to disko kolo, mali tam dat nieco modernejsie. fakt niektore decka v 80tych rokoch este ani netusili, ze budu, tak naco im take pesnicky ponukaju? ale zase je pravda, ze dnesne disko pesnicky sa velmi spievat nedaju, ked je tam same tac tac a jeden priblbly refren... to by tam asi nebolo vela co na spievanie 😀

drnda1
11. nov 2007

No veď práve, dnes to máš techno, hip-hop, rap...to by sa len ťažko spievalo...ale zrovna ABBA, to je teda ozajstná vykopávka 😖 !
Keby to aspoň tie 80-te roky boli!!!ale nie 70-te! to už je moc dozadu...
Mohli im spraviť iné námety na skladby...keď aj oni chcú počuť modernejšie. 😝

drnda1
11. nov 2007

Baby, o chvíľu začíname 😉 !!!
Pripravené? 😀 😝 Bojim, bojim...

maahuliena
11. nov 2007

jajaa, teším sa na superstaar 😀 jak bude robo tancovať 😀 😉

drnda1
11. nov 2007

Vierku urobili a la Barbara Haščáková.

drnda1
11. nov 2007

Kde ste všetky??? 🙂

erika153
11. nov 2007

ja som tu... 🙂
porotcovia dnes vyzeraju dobreeeeee 😀 😀 😀
sa tesim na konrada co zas dokafre 😀 aj ked je mi to prd platne, ale aspon sa pobavim.
ma znervoznuje, ze este ani nezacali spievat a uz tam drbli reklamu. sila... 🙄

akatka
11. nov 2007

erika, aj ja vraviiim, to je skor program reklaaam a medzi to davaju superstar 😠

erika153
11. nov 2007

😅 😀 akatka si to vystihla...

drnda1
11. nov 2007

Erika - no konečne, som myslela, že si tu už budem písať sama... 😀
&&&jje ty máš nové foto? Hezké... 😉
No biznis...reklamy 😖

erika153
11. nov 2007

hej som sa sama sebe uz onudila 😀
no dominika nezaspieva podla mna dobre (nebude jej stacit dych( , ale necham sa prekvapit 😀 mozno budem kukat 😀

drnda1
11. nov 2007

Nestačí jej dych a slovenčina jej nejde...spieva to jak cigoška - teda vyslovuje... 😖
mne sa teda moc nelúbi v tejto skladbe...
a nedrží melódiu, kvôli tancu...dosť na prd...falošne sem-tam, som teda zvedavá, či aj tento raz ju Habera vychváli do neba