Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

certica
19. nov 2007

najlepsie je, ze taky konrad mu nesiaha ani po clenky, byt na jeho mieste, davno som dobrovolne odstupila, by som sa hanbila 😅
no nist, tak iva nabuduce a konrad skonci podla mna druhy

michalag
19. nov 2007

drnda, ides sa schladit? 😀

anjelinka
19. nov 2007

Uff baby, tak toto som necakala, je mi to velmi luto. Ivana mala ist von z nich dvoch, lenze nemyslim si, zeby to nedotiahol. Ved o predoslych superstar nic nevieme, ale o takej Zdenke Prednej ano, dotiahla to asi najdalej, takze ani Marcel este nic nestratil.

jul
19. nov 2007

to som teda necakala 😢

to akoze kto uz posiela hlasy tej trubke Ivane?

kotenko
19. nov 2007

Podla mna by mala nabuduce vypdnut berkyova alebo konrad. ostatni su u mna na jednej urovni (Robo, Ivka a Domca). Marcel medzi nich tiez patril, bol skvely, skoda ho!!!

shiju23
20. nov 2007

mne sa najviac paci robo, je to spevak, paci sa mi ako spieva, aj jeho hlas, drzim mu palce, rovnako aj dominike, su skvely a velmi nadani.
ostatni no comment

ella1
20. nov 2007

No,škoda.to som naozaj nečakala.
ale ved výhra ešte nič nezaručuje.
baby,málo sms ste posielali 😀 😉
odkiaľ berú žubrienkz na to peniaze?!

anndrea
20. nov 2007

Este nech vypadne Robo Simko a uz to ani nebudem pozerat 🙄 nema to urove...

verulka
20. nov 2007

ja som spokojna 😀 mne sa marcel od zaciatku nepacil 🤐 i ked ma to prekvapilo, myslela som ze vypadne moj favorit Robo

marya
20. nov 2007

No ja už Superstar viac nekukám....normálne mám pocit, že je to celé zmanipulované, ako je možné, že zrazu už konráda porota vychválila, dokonca ho už ani neoznačili na vypadnutie ? Je jasné, že zvyšuje sledovanosť, chodia mu sms-ky, tak si ho tam potrebujú podržať, a prečo by ho teda za prachy porota nezačala chváliť ??! Je mi z toho celého zle, vôbec to nie je o speve, ale o prachoch...

kili
20. nov 2007

jéééj, vypadol marcel 🙂 , tak nabudúce sa SHS bude dať aj pozerať 😀

kili
20. nov 2007

marya, si neviem predstaviť, koľko by museli porote zaplatiť, aby vychválila niečo zlé a ešte k tomu, prečo by to robili, keď sa predtým stalo, že keď ho zhodili, tak mu všetky deti posielali hlasy len preto, aby ho podržali, takže ho možno vychválili z vypočítavosti 😀 A ani predtým ho neoznačovali na vypadnutie, lebo vedia, že má silný fanklub

melory
20. nov 2007

je to fakt o prachoch hrozne.
inak dominika je z takej rodiny....ach jaaaaaj.

nellie_
20. nov 2007

veru tie pubertacky ma riadne vytacaju....verte tomu že ten počarbanec Konrad bude v prvej trojke....on za to vlastne nemoze ale mal by odstupit...ved on nevie spievat.. a musel sa citit sprosto ze Marcel s tym uzasnym hlasom vypadol...

inak ja som si veru vcera aj poplakala..bolo to nefer.. 🙂 😢

kili
20. nov 2007

odstúpiť nemôže, však za to majú pokuty

ukana
20. nov 2007

Katka Koscova spievala u nas v jednom nakupnom centre, tak takto dopadnu SUPERSTAR 😒 . Ale vraj spievala pekne, len sa mi to zda take podradne 😖
Marcela je skoda, radsej mohla ist Ivana, je taka neslana-nemastna 😝 . Inak sa mi cela superstar zda dost o nicom 😖

melory
20. nov 2007

u nas koscovej na koncert neprisla ani noha - velka ostuda.

verulka
20. nov 2007

baby, ja si mylsim, ze konrad nebude az tak vysoko, on ma svoj stabilny funclub, ale ten sa uz rapidne nerozrasta a tak fanusikovia od vypadnutych sa rozdelia, ale minimum pojde knemu...takze ocakavam, ze vypadne... iked dufam, ze skor pojde ivanka 😉

eros
20. nov 2007

killi mas oslavu ked vypadol????

no segra pocula na vyhodnoteni ze si tam hovorili ze konrad by uz mal vypadnut tak mozno po ivane ak nie skor nastane jeho cas

verul ulohu si nesplnila 😀 😀

maca793
20. nov 2007

ahojte tak ako? škoda že vypadol Marcel, ten konrád je zase tam a bude tam možno ešte aj do finále ☹
pozerali ste na txt markíza chat na str. 790? ak hej, však ste sa zasmiali, ja teda hej.

drnda1
20. nov 2007

No nehlasuje síce porota, ale smeruje sa to nejak tým výberom piesní (Vierka má už asi 4 starinu 😒 , Dominika je dobrá, lúbi sa mi, ale je nejak veľmi preferovaná, mala iba Rolincku starú skladbu...)...takže mi to pripadá, akoby cielene vyzdvihovali a smerovali toho, kam koho chcú mať...
A aby Konráda neoznačil nikto na vypadnutie!!!? To je na grc, veď spievať nevie a čisto už vôbec nie! 😠
Lebo napr. v duete s Ivanou bola Vierka excelentná, ako to tam ťahala a zakončovala...takéto skladby jej idú a nie tie stariny 100ročné, čo jej tam niekto vyberá...!
No Marcel mohol ísť ďalej, neviem si Ivanu predstaviť, ako v nedeľu bude spievať Žbirku 😅 .

maca793
20. nov 2007

to ani ja, a už vôbec nie konráda 😀

drnda1
20. nov 2007

Maca - 😀 😀 😀
Maca - čo bolo v om chate? (v skratke)...

maca793
20. nov 2007

hádajú sa tam 12-13 deti a keď niekto napíše na konráda zlú vec tak ho obhajujú
až hrôza.

drnda1
20. nov 2007

jaj... 😖 no nechcem si ani domyslieť, keby vyhral ten zasran...

luciferova
20. nov 2007

no s tym zbirkom nas mozno prekvapia. aj duet konrad-domca sme vopred pochovali a bolo to fajn 😉 boze, len nech sa nesplni ten moj sen! 😀

maca793
21. nov 2007

a aký máš to sen?

luciferova
21. nov 2007

maca - ani sa nepytaj. uz som to tu pisala, snivalo sa mi, ze to vyhrala Ivana 🙂

nellie_
21. nov 2007

nieeeeeeee Ivana nieeeeeeeeeee....len to nie...

umaznana ťapucha...

drnda1
21. nov 2007

luciferik - vezmi si týdeň dovolenky, nech ťa ten sen rýchlo prejde... 😎