Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

dadka212
9. dec 2007

Vierka neviem no mňa to nudilo 😲

drnda1
9. dec 2007

Mne sa lúbila, je nefér od Dominiky, že jej vybrala také nízke skladby, ešte aj Tinu...No tu sa ukazuje aj charakter dnes... 😝
Lenže narozdiel od nej má Vierka krásny veliký rozsah, takže problémy jej to nerobilo, mne sa to lúbilo.
Robo sa mi tiež lúbil. 😉

dadka212
9. dec 2007

Robo bol dobrý 🙂 aj mne sa lúbil 😵

luko
9. dec 2007

myslim, ze si vyberali skladby navzajom 😉

sveva
9. dec 2007

Všetci traja sú dobrý. 🙂

eveen
9. dec 2007

Mne sa pacila ako spievala Vierka 🙂

zuzidr
9. dec 2007

suuuuuuuuuuuuuuper Domča začala 😀

drnda1
9. dec 2007

No mne sa teda Dominika v tejto skladbe vôbec nepáči, nestíha meniť falzety a potom to vyznieva falošne... 😖
Zatiaľ sa mi páči najmenej...
Ale samozrejme u Heberu bude super!

eveen
9. dec 2007

tak to Vierka tak svojsky pojala tuto pesnicku

drnda1
9. dec 2007

No mala tam aj chyby...ale že by ma nudila? Mne sa hrozne lúbi aj originál... Ale veď ona si ju nevyberala sama!
No Dominika jej ,,super,, vybrala!!! 😠

eveen
9. dec 2007

drnda1 ahoj aj ja mam 9 mesacnu dcerku, aj jeden tyzdnik
kedy sa narodila tvoja mala?

drnda1
9. dec 2007

no nejak ma to už nebaví... 😖
aj tak NAJ...superstar bol a dlho asi aj bude Cmoro. 🙂

dadka212
9. dec 2007

Presne Drnda ja na to akurát myslím, že je to už nuda 😒

drnda1
9. dec 2007

No Robo sa mi v tomto dáko nelúbi, také bez života... no ja to zasa porovnávam s Cmorom...on s tým úplne žil, s tou skladbou...behal tam po javisku a vytiahol aj ,,krista,,... 🙂

dadka212
9. dec 2007

Ale pre mna Cmoro zostane aj tak jedinou superstar v pravom zmysle slova. Kde je Koščová a určite tak dopadne aj tohtoročná superstar, že za nejaký ten rok ani nebudeme o nej vedieť 😲

drnda1
9. dec 2007

No presne Dadka...Cmoro bol úžasný od castingov po finále...mne sa ešte lúbila Schindlerka, len škoda, že sa hneď dala dokopy so Záhradníkom a kariéra je fuč... no aspoň študuje. 😉
Len terajšia superstar bude podľa mňa priemerná, nikto z nich už nevytŕča, každý robí aj veľké chyby! Schindlerka spievala čistejšie a kvalitnejšie než Dominika a Vierka, aj keď zasa stála na pódiu ako drevo, ale Cmoro...takého ešte budú dllllhoooo h%ladať!

dadka212
9. dec 2007

Aj mne sa Schindlerka lúbila, ale ten jej album jej moc nevyšiel, som si ho asi 2krát vypočula a už mi zapadá prachom 😅

drnda1
9. dec 2007

No teraz som sa ja pri nej úžasneeeee nudila!!! 😒 😝

cat
9. dec 2007

nudaaa.. 😝

drnda1
9. dec 2007

No pre mňa dnes zatiaľ Vierka priemer, Robo - priemer, ale Dominika sa mi nelúbila ani v jednej skladbe zatiaľ... 😝

aktak
9. dec 2007

cmoro je spevak na urovni 😵

drnda1
9. dec 2007

aktak - úplne, aj spevák, aj multiinštrumentalista, aj skladatel či textár a hlavne profík, naživo spieva tak isto ako na CD!

drnda1
9. dec 2007

No musím objektívne skonštatovať - že toto je hrozné... 😝 Vybrali jej hrozitánsky zlé skladby...

erytrea
9. dec 2007

jeeeeeej toto domcine posledne cislo je celkom dobreeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

drnda1
9. dec 2007

hej, toto bolo super

erytrea
9. dec 2007

no konecne a to sme museli cakat az na koniec ale bolo to fakt DOKONALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luciferova
9. dec 2007

caute, konecne som sa k vam dostala 😀 a idem si vas precitat 🙂

erytrea
9. dec 2007

luci v skratke dnes nic moc az na toto posledne cislo 😀 😝 😵 😵 😵 😵

luciferova
9. dec 2007

este ze to som stihla 😀 a vela ste toho nepopisali, uz som hotova 😀

erytrea
9. dec 2007

no vidis ved pisem ze dnes nic moc oproti min kolu dost bieda ale domca to nakoniec zachranila 😵 😵 😵 😵