Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

dadka212
28. okt 2007

Marcel sa mi páči najviac 😵

luciferova
28. okt 2007

no marcel sa nejak trapi....

maahuliena
28. okt 2007

marcel je super... ideme mu to asi najlepšie 😵

dadka212
28. okt 2007

...až na tie výšky 😝 ...tuším to pokašlal...predčasne som ho chválila 😅

drnda1
28. okt 2007

Olianko - 😀 😀 muž má super prehľad a pohľad...
Marcel - dnes dosť falošný... 😒

leva
28. okt 2007

Marcel je podla mna jednicka.

drnda1
28. okt 2007

Mne sa dnes až tak moc nelúbil...

erika153
28. okt 2007

pozerate? 😀
mne sa dnes strasne pacila ivana a vierka (aj ked citam negativne nazory tak aj tak) tie blond vlasy uplne super,,,, dalej robo moze byt tak isto dnes!!!
marcel to dokakal strasne ☹ ale to sa mu aj tak nehodi, takzeu mna ziadna tragesia 🙂 🙂

renika
28. okt 2007

koho tipujete, že vypadne zajtra?

luciferova
28. okt 2007

tak ja sa bavim... MRALEC 😀 😀 😀 😀 😀

erika153
28. okt 2007

ja tipujem kraka aj ked som vsetkych este nepocula (aj ked mne je krak sympaticky ale spieval dnes zatim najhorsie)

renika
28. okt 2007

to celý čas mali opačne a nevedeli o tom a ešte aj dospelák je medzi nimi 😀

luciferova
28. okt 2007

na to, ako to domrvil, ho porota vobec neskritizovala...

leva
28. okt 2007

No veru po dnesnom kole nemam sajnu 😅 Este ide Martin,ale museli tam strcit tu reklamu 😠

renika
28. okt 2007

mne Krak nie je sympatický a tiež ho tipujem na vypadnutie. nechýbal by mi tam vôbec 🙄

drnda1
28. okt 2007

no hlavne ho dost dobre hodnotili...ale on vie spievať super tie svoje...pripomína mi z prvej série Black P... 🙂
Reninka - napíšem ti môj tip po odspievaní všetkých...ešte ide kto? Konrád a?

erika153
28. okt 2007

ja som este nepocula konrada ale ostanem verna a tipujem radsej jeho!! 😀

ikke
28. okt 2007

zajtra nas podla mna caka prekvapenie... 🤐

luciferova
28. okt 2007

reklama musi byt, aj keby na chleba nebolo... ide mi to na nervy, ale co uz, nepomozes si. este je jedna moznost - pozerat to v sobotu, reklamy su kratsie😀 a nemusite ani cakat do druheho dna na rozhodnutie, pride hned😀

renika
28. okt 2007

inak superstar by mohli dávať v sobotu. Kamoška sa mi sťažuje, že decká dá o desiatej večer spať ako vždy a odkedy je superstar tak je u nich každú nedeľu riadny krik 😝

leva
28. okt 2007

Jej na kraka som zabudla,tej spieval dnes najhorsie,tak zajtra asi pojde.

luciferova
28. okt 2007

konrad asi nepojde - ked nastupil na uvod so vsetkymi, pistanie nemalo konkurenciu...:-/
ale aj pri Krakovi dost vrestali, tak neviem. on mi pripada taky juj, uz len ustipnut do licka 😵 ale uz ma nebavi

sue
28. okt 2007

Ivana sa mi páčila dnes... ale trošku mi lezie na nervy jej prejav 😔
...a Marcel sa mi páči celkove 😅

drnda1
28. okt 2007

Erika - Konrád nevypadne, aj keby to bola odspievaná tragédia...počula si fanynky, ked ich vítali? 😝
No Krak neviem, tam je zasa celý východ...
no nemám poňatia...skor sa bojím o takú Natáliu...neviem, či bude mať dostatok podpory... 😖 ľudia sú ,,hluchí,, hlasujú hlavne dievčence - detičky...a to posielajú Konrádovi 😠 ...im nejde o spev...
No ešte ide on, ale zatiaľ by som sa priklonila ku Krakovi aj ja.

erika153
28. okt 2007

luciferova 😀 ja by som ho tiez postipkala, mne sa paci 😵 😵
nechapem co vidia tie baby na tom zasranovi, ved nie je ani pekny, nepoviem taky chrenko hm hm hm 😀 😝

aktak
28. okt 2007

mne sa ivka velmi pacila, myslim ze sa nehra na blbu, ved je to este dievcatko, niektore mamicky tu maju take dcerky, a stat na podiu pred kamerami a divakmi neni sranda 😔

drnda1
28. okt 2007

No ja mám 15 ročnú dcéru, ale Ivana sa mi proti nej zdá veľmi naivná...možno to robí to, že je jedináčik, silne náboženská rodina...neviem. A možno aj to že moja Simona tancuje v SND už 6-ty rok zo školy...tak je asi viacej ,,otrkaná,,...

leva
28. okt 2007

On kokce 😕

drnda1
28. okt 2007

no hej, to som si všimla ešte v divadle

erika153
28. okt 2007

aj mne sa pacila ivka, a ked porovnam minule kola tak z kola na kolo sa jej prejav lepsi aj ked to este stale nieje podla mojho gusta, ale na tom predsa nezalezi. mat taku slusnu dceru tak som stastna, ze vychova sa mi vydarila 😉