Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

drnda1
18. nov 2007

Ktohovie - priškrtená hečková povie, keď sa vráti od nich z Mikuláša 😉 😀 ...

luciferova
18. nov 2007

hihi 😀

drnda1
18. nov 2007

No toto Vierke sedí super, len tá Ivana sa mi k nej nehodí... 😠 Vierka má v tejto skladbwe super farbu hlasu...Ivana moc kričí a začala na úvod falošne...

dannynka
18. nov 2007

ahojte..
sa k vam pridam su tam ako dve princezny 😀 😀 😀

leva
18. nov 2007

mne sa to pacilo 🙂

drnda1
18. nov 2007

Vierka krásne ťahala výšky ku koncu 🙂 ...

dannynka
18. nov 2007

veru vierka bola naj naj naj naj 😉 😉 😉

drnda1
18. nov 2007

No baby kto vypadne tentoraz? 😝

luciferova
18. nov 2007

neviem, fakt tazko povedat. marcel?

luciferova
18. nov 2007

no potkan to asi nebude, i ked by som si velmo zelala

drnda1
18. nov 2007

Neeee...Marcel je super...na prd mu vybrali skladbu... Samozrejme u mňa Konrád, ale ten nepôjde...tak Ivana. 😒

dannynka
18. nov 2007

veru mohol by ist konrat, 😠 😠 😠 ale toho urcite zas pubisky podporia 😠
tipujem Ivanu 😉 😉

luciferova
18. nov 2007

ivana by mohla byt 😉

dannynka
18. nov 2007

veru veru pojde asi Ivka 😒 😒
a teraz spolocna 🙂 🙂 🙂

lucaska
18. nov 2007

ahojte, ja by som bola rada keby konecne isla Ivka ,pokazila to aj vierke a celkovo je taka divna.

dannynka
18. nov 2007

veru ved pisem ze pojde ona 😉

lilusiatko
18. nov 2007

Tak mne sa ta spolocna piesen Vierky a Ivky veelmi pacila 😀 😵 boli zlatucke aj to dobre zaspievali...trosku lepsia bola Vierka ale ani Ivka si neurobila hanbu..porota dnes bola hrozna a je hanba ako dnes neobjektivne hodnotili 😠 dobre vedia,ze si sami nevyberaju piesne a kritizuju ich za vyber 😠 duufam,ze poleti Konrad aj ked sa to asi nestane ☹

dannynka
18. nov 2007

lilusiatko presne to si aj ja myslim 😠 😠 😠

andrea.m
18. nov 2007

konrád tam okato balil dominiku ked mali duet a to môže spústu pubišiek naštvať.

lilusiatko
18. nov 2007

uplne mam nervy na tu porotu 😠 keby teraz stretnem Haberu a Lucenica tak by som im nieco skarede povedala 😖 alebo mozno to bola taktika aby ludia zachranovali Vierku,Ivku a Marcela a aby Konrad dostal menej hlasov 😀

dannynka
18. nov 2007

andrea.m- 😀 😀 😀
lilusiatko veru veru,ta porota dnes nespravodliva a o nicom 😠 😠

andrea.m
18. nov 2007

ja si ani nepamätám žeby niekedy vôbec bola porota spravodlivá.oni už majú svoj rebríček poradia a robia psychické čáry máry na ľudí aby smsky išli tomu komu chcú oni.mne sa napr v duete dominika martin dominika absolútne nepáčila a oni ju vychválili do neba.lenže ja sa do hudby nevyznám tak ako väčšina smskujúcich a o tom to je.

dannynka
18. nov 2007

andrea.m veru veru 😢 😢

bubaczik
19. nov 2007

no my sme vcera superstar nekukali,dali sme prednost smithovcom na jojke 😝 uz nas presiel nejako ten osial...pozriem dnes kto vypadne,a potom asi v sobotu reprizu 😕

anndrea
19. nov 2007

Mne sa pacil Robo Simko, lebo superstar je o speve a az potom o vyzore. Urcite nie je moj typ, ale myslim si ze spievat vie a vcera to medzi tymi hruzami jednoznacne potvrdil. I ked tato superstar je urcite zo vsetkych rocnikov najslabsia 🤐

drnda1
19. nov 2007

Aj ja si to myslím, že tento rok to je najslabšie... 😒

erika153
19. nov 2007

ahojte 😉 😉
vcera som pozerala len tak jednym ockom a priznam sa, ze mne sa vcera pacili len dominika s konradom 😝 v tom duete. inak nikto.aj to som sa cudovala, ze sa mi toto prave pacilo, lebo konrada fakt nemusim 😀

gabuliik
19. nov 2007

ajoj 😝 , aj mne sa páčil ten duet Dominika + Konrad. To bolo fakt dobré a ostatné .... priemer.

bubca
19. nov 2007

ahojte,tak musím skonštatovať,že superstar ma baví čím ďalej tým menej...neviem,možno som totálne hluchá,ale to,čo sa mne zdá byť zaspievané celkom ok(samozrejme,nie som odborník) porota totálne zvozí pod čiernu zem a to,čo sa mi absolútne nepáči zase chvália...mne sa včera páčila Dominika a čo sa Ivany týka,na začiatku sa mi jej spev celkom páčil,ale čím viac ju počúvam,tým viac ma jej prejav irituje...ale to je zrejme spôsobené aj tou jej naivitou,to,čo na začiatku pôsobilo milo teraz pôsobí dosť nemiestne...

jul
19. nov 2007

helou a dnes nikto netipuje? 😲 😕