Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

sharlotta
2. okt 2007

Keby si ma trochu poznala,tak by si vedela, ze som clovek, ktory bulvar vobec necita...Ale uz sa nevyjadrujem. Moze sa kludne hovoprit o jaguar lady, ale o Pycovi nie, tak OK, sorry.

expertka8
2. okt 2007

...baby...Pyca by som raz dva pasovala za mojho syna...velmi xrumkavy...len skoda..ze je odo mna starsi 😅 😀
..a ze je homosexual???...no a???...to nie je zdravotna vada... 😔

certica
2. okt 2007

OK, stoooooooooooop!!! a k veci: takze, mna hrozne se.e 😀 , ze som zaspala a prepasla muzsku cast spievajuceho osadenstva, takze sa k chlapcom nemozem vobec vyjadrit a som mimo obraz, zvuk... 😠

mhviezdicka
2. okt 2007

certica, tak si skus pozriet zaznam cez internet 😉
teda aspon myslim, ze sa to da 🙂

erika153
2. okt 2007

certi nemas co lutovat, aspon mna ani jeden chalan neuchvatil nejakym super spevom... dnes som citala na nete ze sa ludom nepaci ze rozdelili skupinu na dievcata a chalanov..co je podla mna tiez nespravodlive, lebo keby sa malo smskovat normalne tak by vypadli 4 chalani a ani jedno dievca 😔

inak ta olesova na mna posobila katastrofalne ked spievala, tak otvarala usta ze vyzerala ako pyrana co ide zozrat mikrofon!!! 🤐

a my sme buchali sampanske ked vypadla sarkeziova, ved na nu sa mi az spatne pozeralo aka si bola ista..ale o to vacsia bola radost potom 😅 😀 😀 😝

erika153
2. okt 2007

mhviezdicka da sa! dnes som tak opat pozerala dievcata! certi na stranke markizy sa da normalne pozriet zaznam. 😉

certica
2. okt 2007

hej, hej, viem ze to tam archivuju, len to uz neni ono

mhviezdicka
2. okt 2007

ja mam z tejto superstar zmiesane pocity, a to nielen co sa tyka sutaziacich 😝
mozno tie finalove kola budu lepsie... no ved nechame sa prekvapit 😕

no a sl. Olesova mi tiez vadi - uprimne povedane, podla mna jej spev je katastrofa (ale mozno ked vylieci tie priedusky, budeme vsetci len usta otvarat 😲 ) 😀

certica
2. okt 2007

este k olesovej - na mna posobila katastrofalne este nez zacala spievat, t.j este len ke h..u otvorila

mhviezdicka
2. okt 2007

no a co sa chlapcenskej zostavy tyka, mne sa pacil spev "metalistu" a "ruzovej kosele" 🙂
ostatni boli dost nevyrazni 😒

expertka8
2. okt 2007

...ja si nepomozem....ale vzdy ked na mna lezie depka....staci ..ked si rozkliknem tuto STAR a hned prezivam euforicky orgazmus 😀 😀 😀
http://superstar.markiza.sk/index.php?option=co...

😀 😀 😀

sloboda4
2. okt 2007

😀 😀 😀 suhlas 😀 ......

certica
2. okt 2007

exp 😵 , pri hviezdnej rote som na pochybach, ci netrpim inkontinenciou 😀 😀

mhviezdicka
2. okt 2007

😀 tak a teraz som sa neudrzala, kolegovci si zrejme myslia, ze zacinam mat nejake problemy, ked mi je pri praci takto veselo 😀
joj, skoro az placem 😀

expertka, tak na tuto "hviezdu" som skoro zabudla - ale hned mam zase o nieco lepsiu naladu 😀
ta dievcinka bola proste "the best" 😅 😀

verulka
2. okt 2007

baby, no mne napr. velmi vadia "skveli"moderatori tejto sou 🤐 podla mna je to jeden velky des - obaja. Hold kolko ludi, tolko chuti...
Ja som uz ciastocne videla spievat aj chalanov a moj jasny favorit je metalista- som v tomto pripade neobjektivna, lebo ten styl milujem a on ma tak hezky zastrety hlas...Ten posledny mi doslova vadi 🙄 - nie to, ze je gay, ale ten jeho styl prezentacie...Ale SS nie je primarne urcena ludom ako som ja, skor mojej dcere 😉
ja som uz tusim pisala, ale hned by som zvysila vek.hranicu na 18r 🤐

mhviezdicka
2. okt 2007

verulka, ako pises, mozno ta vekova hranica by mala byt naozaj posunuta na tych 18 rokov, lebo to mi na celej SS asi vadi najviac, ze su tam vlastne velmi mladucki ludkovia (v porovnani s minulymi rokmi) - a Habera sa potom cuduje, ze je to tam ako na detskej besiedke 😝
Predsa len ti ludkovia su vo veku ked si vela veci zbytocne pripustaju - vid vcerajsi priamy prenos (triasky ako keby islo naozaj o zivot 😔 )
No a co sa tyka moderatorov, zacinaju byt uz "okukani" 🙄

melory
2. okt 2007

moderatori sa tvaria ako by ich to nebavilo, su vrcholne znudeny, aj ked ich oboch "zerem" tu ma zacinaju stvat.

sue
2. okt 2007

Veková hranica je problém... pretože ľahšie sa tvorí "hviezda" z puboša čo ešte nevie čo so sebou, ako z človeka, ktorý si je už viac istý a najmä je viac vyzŕetý...

mhviezdicka
2. okt 2007

tak, tak - vsetkeho vela skodi 😒
vcera som trosku nechapala tie ich "placlive moderatorske vlozky", zeby na "stare" kolena zacinali byt precitliveli ☹

sue
2. okt 2007

...a prvé čo ma napadlo, keď som videla smokliacu Adelu bolo, že "tá je tehotná" 😀

mhviezdicka
2. okt 2007

sue, ale je to dost na skodu - sice aj po minule roky sa nasli "menej vyzreti" ale nebolo to az take ocividne, ako teraz 😒

mihanka
2. okt 2007

ahojte, no ja som bola v nedelu na dievcatach priamo tam a mozem povedat, ze to asi nie je sranda spievat 1x v telke nazivo a na obranu moderatorov, maju toho zrejme dost, kazdy den cez vikend priamy prenos, pritom Adela moderuje rano o siedmej v radiu...

mhviezdicka
2. okt 2007

sue
😀 mozne je vsetko

verulka
2. okt 2007

sue, zeby 😀 😀 😀 to by vela vysvetlovalo...mna uplne zlozilo, ze vcera enmali vetrniky 😀

sue
2. okt 2007

Mhviezdicka, súhlasím... aspoň pre mňa to včera bolo na viacerých miestach dosť trápne ☹ a keby tam boli starší, "viac vyzretí", pôsobilo by to omnohom profesionálnejšie... avšak Sk mám pocit, zas baští najviac po škandáloch (viď "teplý Pyco" a podobne) ...

mhviezdicka
2. okt 2007

zeby bol aj Picinko "v tom" ? 😀

sue
2. okt 2007

Inak mne sa to zdalo aj pri Dare hneď ako som ju tam videla (keď som ešte nevedela, že je tehotná) 😀 takže ktovie ktovie 😀 😀 😀

mhviezdicka
2. okt 2007

mihanka, ved prave preto tu hovorime o tej vekovej hranici - predsa len mladi clovek v puberte vsetko preziva akosi ovela intenzivnejsie a osobnejsie.
No a co sa tyka moderatorov - plati, ze kym je niekto "in" treba z toho co najviac vytazit, no a potom to takto dopadne 😔

sue - najhorsie je na tom to, ze tie "skandaly" sa urcite budu vytahovat aj na sutaziacich a ich rodiny, vid titulka dnesneho Plus 1 den, tusim to bolo 😝

mhviezdicka
2. okt 2007

jeejda , ze mladi makke i, fuj, fuj malo byt Y - mlady 😔 sa hanbim 😀

mihanka
2. okt 2007

asi sa bali ze nebudu mat z koho vyberat, keby dali hranicu nad 18.... 😔