Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

jenis
2. okt 2007

To fakt je teply? 😖

sharlotta
2. okt 2007

No, toto mam od naozaj dobreho zdroja z medii.

certica
2. okt 2007

ved nech je a co? 😕

sharlotta
2. okt 2007

Sak ja netvrdim, ze je to zle, ja len ze to bolo divadielko s tym postavenim a tak...

bubaczik
2. okt 2007

..to vazne?
..ale aspon sa na nho nenacucne nejaka zla zenska 😀

jenis
2. okt 2007

Mne to tiez nevadi, len je ho skoda ☹

certica
2. okt 2007

to inak patrilo jenis, na toho smajlosa 😖 , ale nic v zlom 😉

sue
2. okt 2007

Sharlotta, nič proti tebe, ale keď počujem "dobrý zdroj z médií" neverím ani 1% z toho čo sa píše... to akí sú tí ľudia naozaj vedia len oni sami a nik z ich okolia ani práce... takže by som nerozširovala či je niekto teplý alebo nie...

jenis
2. okt 2007

certica, ja len kvoli tomu, ze sa mi pacil a on takto za druhym pohlavim... 😀

sharlotta
2. okt 2007

Sue, je to moj kamarat, ktory robi v mediach uz nejaky ten rocik. A tiez je teply, takze oni sa navzajom poznaju...

sharlotta
2. okt 2007

Okrem toho ma dost prekvapuje, ze o tom neviete, ja to uz niekolko rokov beriem ako vseobecne znamu vec, ved on sa tym ani nejak netaji. 😕

jenis
2. okt 2007

Clovek sa tu dozvie veci...

sue
2. okt 2007

Ja by som to práve preto, že sa tým "nejak netají" vôbec nebola taká istá 😀

cat
2. okt 2007

mne je srdecne jedno ci je niekto teply, vadia mi len nafukani arogantni a nadmieru sebavedomi jedinci 😒 ale nemuseli by to u vsetkych tych chalanov vizazisti tak prehanat s tym make upom 😖

sharlotta
2. okt 2007

Tepli chlapi su dobri kamarati. Mne je to jedno, poznam ich tolko, ze to uz ani nevnimam.

bubaczik
2. okt 2007

..ale sak je to jedno..pyco je podla mna dobry clovek,a je jedno,ci je gay,alebo nie..je jeden z mala,komu slava nestupla do hlavy 😉

sue
2. okt 2007

Nechcela som tým povedať nič, len že netreba hovoriť všetkému čo je "zaručene pravdivá vec" 🙂
Cat, súhlasím... niektorí mali na sebe snáď celú tubu nejakého maglajzu 😝

jejke
2. okt 2007

😀 😀 😀 😀
Co je toto za temu???
Pletky pani operetky??? 😝

babulka
2. okt 2007

Mne sa paci ta Natalia, spieva pekne, aj ked spevu rozumiem asi ako kybernetike (ked ja poviem, ze to bolo pekne, porota nie a naopak 🙂 ) a z chalanov je rozkosny ten Jojo Rakyta, take deculko s pekunuckou tvarickou 😀

Inac Sharlotta, ty vseobecne kdekolvek vytahujes zarucene spravy, z niektorych je cloveku zle (matka siamskych dvojiciek na nich chce zarobit a pod...) 😝 Tak radsej mlc. Sorry. Nech je teply aj cely stab aj s Banasovou, co koho do toho.

sue
2. okt 2007

...chcela som napísať "netreba VERIŤ všetkému, čo je "zaručene pravdivá vec" 🙄 "

maca793
2. okt 2007

sledujeme poctivo, nejak sa mi to viac páči ako vlani. 😀

sharlotta
2. okt 2007

Babulka sorry, ale je to nahoda, ze prave poseldne prispevky sa tykaju toho, co sa hovori...Ta prva, ktora sa tyka dvojiciek bola naozaj neoverena a mrzi ma to, ked som sa niekoho dotkla, proste ma to prekvapilo a chcela som sa o tom dozvediet viac. Som tu registrovana uz dost dlho, tak sa kludne pozri na moje prispevky o com su... Ta druha je ista na 95% a nic ine som tym nechcela povedat, len to, ze to flirtovanie bolo divadlo, to je vsetko a bola by som rad, ak by si na mna neutocila, ked ma nepoznas.

babulka
2. okt 2007

Sharlotta, tato tema nie je o tom...ale ty fakt veris vsetkemu, co si precitas? Ze maminka siamskych dvojiciek dostala zaplatene ze to, aby ich porodila, aby ich mohli potom lekari mat za "pokusnych kralikov"? Ja kebyze si to niekde precitam, tak sa akurat nad tym zhnusim a nesirim to dalej. Z ludi, ktori preberu kazdu - prepytujem - chujovinu co prebehne mediami, a zvratene sa snazia sirit to dalej ako zarucenu spravu je mi nanic. Inac, pripad dvojiciek sledujem dost pozone, aj preto, ze lekarov, co sa o nich staraju osobne poznam, a nikde, nikde som nic take nepocula. Zrejme si si to vymymslela, aby si bola zaujimava, ze?
To iste sa tyka homosexualov, nech je kazdy aky chce, alebo aky sa narodil, alebo akym sa stal, co ja viem, co este. Vzdy sa najdu ludia dychtiaci po senzaciach, aj ked taketo veci urcite nie su senzaciami, len sprostym vrtanim sa v zivote druhych.
Superstar je fajn, tak nech to tu pokracuje k veci. Pinklich.

tinni
2. okt 2007

Kocky, Pyco je ale naozaj teply.... a myslim, ze na tom nic nie je... je skvely moderator a ja ho mam rada 😉

babulka
2. okt 2007

Tinni, presne tak, nech je aj duhovo sfarbeny, nikoho do toho nic. Ako moderator je fantasticky. Koho nemusim, je Bruno 😖

fabiana
2. okt 2007

Páni, Pyco je fakt teplý? 😕 To by som nepovedala, mne príde skôr teplý Bruno... 😖 V každom prípade je ho škoda, pôsobí na mňa takým príjemným dojmom...

certica
2. okt 2007

myslim, ze sharlotta to tu uz vyssie objasnila a uplne zbytocne sa to zacalo rozpitvavat 😒

sharlotta
2. okt 2007

Babulka, ja som to necitala, ja som to pocula...A ked si moj prispevok precitas, tak sa zacina:"Neviem, co je na tom pravdy, ale dnes som pocula..." Takze som to "zvratene nesirila ako zarucene pravdivu spravu". Nie si ty prezlecena Andik?

sue
2. okt 2007

Sharlotta, Babulka určite nie je prezlečená Andik 😀

babulka
2. okt 2007

Nezvyknem sa prezliekat za niekoho druheho 🙂 teda mozno, ked som bola mala, som si obliekala mamine saty 😀 A nieze tu najdem temu - "pozor, niektore uzivatelky maju skryte uchylky" 😀 Dychtivosti po senzaciach bolo dost.