Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

veronika13
15. okt 2007

harper, tej malej mi je ľúto, chúďa isto nemá žiadne detstvo, keď ju odmalička takto pretŕčajú ☹

ikke
16. okt 2007

tak mne tipy vysli 😉 som rada, ze alex ostala, lebo uz od pohladu je ina. mozno sice nabuduce vypadne, lebo nespieva vysoke ceee 😝 na druhej strane ani taka zdenka predna nebola kedysi v superstar za superhviezdu 😅

fabiana
16. okt 2007

Mne sa zdá, že porote Alex nesadne...stále preferujú iné baby, ktoré afektovane spievajú a kričia do mikrofónu...

domeenika
16. okt 2007

podla mna je to preto lebo nieje az taka atraktivna ako ostatne.. tak sa to haberovi nezda...

ikke
16. okt 2007

no jo, habera je na modelky 😉 😀

fabiana
16. okt 2007

Asi hej... ale priznajme si, nespieva až tak božsky, ale aj tak, oni sa vôbec nesnažia nejako skryť ten svoj negatívny postoj k jej osobe, to sa nevedia vcítiť do nej, ako to môže ona vnímať, že ju tam nechcú či čo? Veď treba byť trochu ľudský, nie?

erika153
16. okt 2007

ja si nemyslim ze to bude preto lebo im je nesympaticka ale jednoducho spieva najfalosnejsie z dievcat 😨 😉

mne sa tiez nepacilo ako ju minule sfukli, ked spievala joza raza. az take hrozne to teda nebolo ako sa ju snazili presvedcit...ale ze od nej niet horsej to je bohuzial pravda, podla mna.

fabiana
16. okt 2007

Ano, je to pravda, ale zato nemusia nikoho zniesť pod čiernu zem, lebo fakt to až také zlé nebolo.

domeenika
16. okt 2007

no ked si vezmem taku olesovu, ja som ju predtym nepocula nic pekne zaspievat..najprv bola chora a potm zas nieco..mne to prislo ako keby sa vyhovarala
ale vzdy sfukli alex.. aj ked ju tipovali na vypadnutie.. no prislo mi to trochu zaujeata

luciferova
16. okt 2007

alex mi je nesympaticka.... nemozem sa na nu divat, takze som aj zaujata, preto o jej spevackych kvalitach pomlcim. ale ked spievala raza, tak ani raz tak nedala to "oooooo" iba "laska boze laska" a to "oooo" mi tam chybalo. mohla ho dat aspon raz.. 😒 ked je taka skvela

cat
16. okt 2007

no, aj ja mam ohromnu "radost" z toho ze ostal ten ofarbeny cierny pubertiak s vyzorom fetaka 😠 fakt vzor pre dnesne decka 😝

drnda1
16. okt 2007

ja si tiež nemyslím, že by boli zaujatí voči alex, skrátka na t tam tá porota je...
spieva asi najhoršie, má úbohý hlasový rozsah, bude mat čo robit vyspievat o trošku vyššie, pripomína mi petru kepenovu úrovnou...
a čo sa týka zdenky, pokladali ju do prvej 5, kam sa aj dostala, ale myslím, že to je úplne dačo iné než alex...
zdenka bola velmi melodická, sympatická, na podiu ,,komunikovala,, s publikom dokonale, síce spieva na živo občas falošne, ale má slušný rozsah a uspieva slušne hlbky ako aj výšky...s gombitkou problém nemala...
myslím si, že alex nepatrila ani do semifinále...
a ak si pamatáte, vždy sfukavali aj miklu, jaroša, kepenovu...hockoho iného a asi mali pravdu, lebo nik z nich nič nedosiahol ani po 2 - 3 rokoch, iba predná a tomeček a občas koščová...
o cmoríkovi niet pochýb, ten fičí bežne na koncertoch a akciách...
nejde o to zaspievat to ako - tak, ale kvalitne, aby sme sa raz za toho speváka na slovensku nemuseli hanbit a aby neostal iba superstar hviezdou, ale aby robil pár rokov dobru hudbu pre ludí...

elenita
16. okt 2007

Drnda, dobre postrehy 😉

kotenko
16. okt 2007

No Alex podla mna smieva priemerne, aj ked su tam od nej ôaz" jedna dobra spevacka - ivka. Ostatne su namyslene ku.vicky, ktore sa tam dostali iba cez sex a peknu postavicku... ale som veeelmi rada, ze vypadla prave Barbara, ta mala od spevu velmi daleko...
Ale co sa tyka chalanov, tak ti su tento rok ovela popredu ako baby, to musite uznat...

domeenika
16. okt 2007

kotenko troska silne slova.. 😒 😒 😒

elenita
16. okt 2007

kotenko????
Napr. Vierka spieva uplne uzasne...........takisto Barbara, ktora sa mi nepacila (vyzorovo), ale v ziadnom pripade nemozes povedat, ze by mala od spevu daleko!! 😖
no ja sa spevu venujem dlhe roky, a podla mna su baby velmi dobre...

bajana
16. okt 2007

ani ja si nemyslim, ze chalani su lepsi ako baby...Vierka a Dominika spievaju lepsie nez akykolvek chalan...tiez co sa tyka ku.vickiek, silne pochybujem, ved tie najvacsie sexice praveze vypadli... 😉

certica
16. okt 2007

moje favoritky od zaciatku: dominika, vierka. v zaciatkoch sa mi lubila aj ivana, ale je dost nevyzreta ako osobnost a vobec nie je stavana na svet "showbisu"
kotenko, tiez s tebou nesuhlasim a naopak mam dojem, ze chalani kapanek zaostavaju oproti babam
alex je mi nesympaticka, nepomozem si a spevacky z tych 7 bab, co tam boli aj najslabsia

jul
16. okt 2007

ivana sa asi kazdemu prestava pacit,hlavne po poslednom jej vystupeni

glorita
16. okt 2007

urcite su baby silnejsie ako chalani aspon pre tento rocnik 😎
baby idu nejako bez chyby, u chalanov je dobry vlasac 😀 ,berky a krak,ale u nich je castejsie pocut sem tam nejaky falosny ton,zato u bab je to profesionalnejsie.
A ivanka je take deculko,fakt ide s tym infantilnym spravanim tak trocha na nervy,aj ked spieva dobre.Mne sa pacil aj spev barbory,no co uz...alex eeee sa mi vobec nepaci....

jul
16. okt 2007

aj mne sa pacila Barbora,neviem co stale mala porota proti nej 😠

erika153
16. okt 2007

no jasne baby kazdemu sa paci niekto iny, ale v jednom sa zhodneme a to, ze mala vypadnut alex, pretoze je najslabsia. a to, ze nevie vytiahnut vysoke "ceeee" tak to veru v superstar chybou je, kedze tu ide o to, kto spieva najlepsie a nie kto je sympaticky alebo nesympaticky porote no nie? 😉
a vobec si nemyslim, ze dievcata su nejake k...y ako sa vyjadrila kotenko, pretoze pardon, ale neviem si predstavit vierku alebo nataliu ako si uzivaju radosti sexu, aby sa dostali tam kde su teraz 😀 😀 a vobec...ani jednu z nich 😨 pokial by som sa neobzrela do nedavnej minulosti vid mamba alebo oleska tak od nich by som to mozno cakala. 😉 ale iba cakala, pravda to urcite nebude...

jul
16. okt 2007

erika...alebo malu Ivku ako koketuje s Lucenicom 😀 😀 😀 😀

erika153
16. okt 2007

😀 boze ta ma fakt spravanie 8 rocneho dievcatka 😅 skoda

jul
16. okt 2007

mne je luto Filipa 😢 😢 skoda,ze vypadol 😔

erika153
16. okt 2007

ale hlavne je ze tam ostal maly stryko fester z adamsovcov 😠 😠 😠

glorita
16. okt 2007

inac bolo to dost od veci,ako ich rozdelili do cisto babskeho a chalanskeho timu..ako v arabskej krajine-ja som nepostrehla,odovodnili to necim? 😅

angelos
16. okt 2007

caute,som sa tu nasmiala 😀 😀 😀
erika fester ma byt martin konrad? 😀 prekvapilo ma,ze nevypadol.Ze vypadne filip som absolutne nepredpokladala ☹
boze,ja medzi chalanmi vobec nemam favorita,zdaju sa mi slabi v porovnani s dievcatami.
moje favoritky dominika a vierka,ako som uz pisala

chcela som tu vlozit jeden clanok o vierke,idem ho pohladat....

angelos
16. okt 2007

Viera Berkyová, zpěv, Lučenec, SR
V roce 2004 spolupracovala Ida Kelarová s Divadlem Bez Zábradlí na muzikálu Cikáni jdou do nebe. Hledala zpěvačku pro nahrávku písně Nane cocha. Když uslyšela ze záznamu zpěv Vierky, byla si jistá, že to musí být zrovna ona.
Vierka Berkyová žila s rodiči v Lučenci v chudobě, bez elektřiny, bez vody. Navíc pomáhala rodině vydělávat peníze tím, že zpívala v noci po barech. Ida s Desideriem se rozhodli toto šílenství zastavit a postarat se o Vierku i její bratry. Během dvou týdnů sehnali pro rodinu bydlení, práci pro otce a jeho syna; mladší syn Tito docházel devátou třídu, takže nastoupil do školy stejně jako Vierka. Ta si ve škole velice rychle spravila prospěch, stejně tak Tito, který se po škole dostal do učení.
Ida a Desiderius se věnovali Vierce po umělecké stránce, neboť bylo zřetelné, že hudba z automatů, na které měla Vierka nacvičený repertoár různých odrhovaček, ji bohužel hodně zastavil v rozvoji talentu. Vše se dařilo, ale rodičům bohužel nic nebylo dost, chyběl jim jejich život, na který byli zvyklí, a tak se jednoho dne odstěhovali. Vierka tedy opět zpívá po barech a celá rodina, jak říká otec Eda, je šťastná.
Dokumentarista Míra Janek natočil o Vierce v roce 2005 dokumentární film Vierka aneb Záhada zmizení rodiny B, který Česká televize odvysílala na jaře roku 2006. Původně měl dokument mapovat pětileté umělecké zrání Vierky. I po náhlém zvratu, kdy se celý projekt zhroutil, se podařilo Mírovi Jankovi film dokončit, i když se příběh dívky posunul opačným směrem.

andrea.m
16. okt 2007

a mne sa to celkom páči to rozdelenie.aspoň je v top ten vyrovnaný poner chlapcov a dievčat.vierka mi príde taká malá splacha ale spieva krásne.