Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

janaliptakova
26. nov 2007

ja nemožem z Konrada a Simka nemam ich rada

nera
26. nov 2007

ahojte, včera mi trošku vadilo to, že v prvej skladbe Mirgovej vôbec ani nenaznačili, že jej vypadol text...iným by to určite pripomenuli, alebo aspoň naznačili a ju vychválili, pričom mne sa jej toto podanie vôbec nepáčilo, vôbec to nebolo precítené....veď to je pesnička o láske....a ona to spievala ako drevorubač-tvrdo....nehovorím intonačne skoro presne, ale strašne to bolo podané...hrúza!!!

luciferova
26. nov 2007

mne neslo ani cez explorer... cele to bolo dake mrtve. a nesla ani mojasvadba.

a co sa tyka superstar - pacilo sa mi. zbirku mam rada a tiez jeho pesnicky, takze sa mi cele kolo pacilo. dokonca aj konrad tu prvu pesnicku zaspieval nad moje ocakavanie obstojne. dominika sa mi v prvej pesnicke nepacila, resp. to jodlovanie bolo podla mna hrozne... inak vypadnut by mohla ivana, lebo ako povedal Habera, je to dobre, ale nema to stavu. ostatni OK. 😉

ale poviem vam, bolo to hrozne bez vas 😉

melory
26. nov 2007

baby tak ako to vcera dopadlo? piste!
som zvedava, 🙂

luciferova
26. nov 2007

melory - ne"kukala" si?

melory
26. nov 2007

nie ne"kukala" som, a som mooooc zvedava. len som citala nieco na zozname.

ikke
26. nov 2007

si kukne, neee
http://archiv.markiza.sk/?31337d=25.11.2007&313...
😅
/ak deti dovolia.../

melory
26. nov 2007

ikke velmi rada, lenze mne to neotvori 😉

ikke
26. nov 2007

skoda
ja som to sice viac pocuvala ako pozerala, ale najlepsi sa mi vcera zdal metlak - he, uplne iny zbirka 😅 😉
a mne sa dominika celkom pacila, ostatni boli taki... dietni 😝

julia225
26. nov 2007

dominika je jasny vitaz!!! 🙂
ak jej to nevyfukne Konrad-ktory mimochodom ani nevie spievat, len ma stasti ze mu vsetky male zaby zo slovenska posielaju hlasy! 😠

marya
26. nov 2007

No mne sa vcera Dominika moc nepacila, teda ta prva pesnicka bola podla mna dost zla....A pacil sa mi Robo a tento raz aj Ivana, minule mi uz liezla na nervy, ale vcera bola podarena 🙂

leva
26. nov 2007

vcera bola Dominika slaba veru,Vierka sa my pacila,Ivana nic moc,no lepsie ako Dominika vcera,Konrad na podiv vcera dobre,aj ked tam bola male zavahanie pri prvej pesnicke a Robo super ako vzdy 😉

drnda1
26. nov 2007

No konečne!!! Taká som bola naštvaná, že to nešlo!
No nera máš pravdu, včera pri prvej skladbe Dominika straaaašne jodlovala, išlo mi to na narvy, tá druhá už bola fajn.

Robo bol teraz úplne najlepší, teda odľa mňa... Obe skladby mu sadli.
Vierka sa mi veľmi páčila v tej Atlantíde, škoda toho textu. Ale krásne dávala hĺbky i výšky...má bohovský rozsah! 🙂
Tá druhá - v tej bola podarená.

Ivana - ja ju neznesiem...vadí mi už strašne a dosť ju skritizovali...ale právom. (podľa mňa)

Konrád - jednoznačne hrozný, falošný, sebavedomý zasa! Fagan! 😠

drnda1
26. nov 2007

Ozaj a aké kolo pôjde teraZ?

melory
26. nov 2007

baby ako sa na to pozeral miro?

jul
26. nov 2007

ahojte,
no ja som vcera nedopozerala,lebo isiel na stv1 ROCKY 😵 😵 😀

ale Dominika bola strasna,spievala to ako nejaku ludovku 😝

a ivana,to radsej nekomentujem.,tiez mi na nej vsetko vadi 😝

certica
26. nov 2007

ja len strucne - vcera bol najschopnejsi podla mna robo simko

alienka
26. nov 2007

ahojte,
mne sa moc Dominika nepacila, hlavne tie efekty - ozdoby, ako to nazvali, co tam popridavala, u takychto pesniciek mi to akosi nesedi, Ivana to iste, take "mrtveee" 😀

alionuska
26. nov 2007

No ja tiez Roba Simka moc nemusim,ale zdalo sa mi ze vcera bol najlepsi.To s tymi ozdobnymi tonmi niektore uz prehanali a vravi sa,ze menej je niekedy viac. 😖 A vcera sa to potvrdilo,lebo uz ked tam bolo toho vela,zrazu som mala pocit,akoby to boli ine pesnicky.Ale aj tak som zvedava,ako dnes dopadne rozhodnutie. 😉

alysea
26. nov 2007

No mne sa najviac včera páčil Robo a Ivanu už nemôžem ani vidieť, si nemôžem pomôcť ale je na mňa už až moc uškriekaná. Fakt som zvedavá kto vypadne, lebo toto už zjavne nie je o speve ale o tom kto ako vyzerá, však sa to potvrdilo aj minule.

melory
26. nov 2007

baby vecer napiste kdo vypadlol, som aj ja zvedava, ale asi ivana

dadka212
26. nov 2007

No včera som bola pekne naštvaná, že mi neišiel koň 😠

Tak dúfam, že vypadne Ivana ja ju už nemôžem ani počuť 😅 alebo Konrád, ale toho pubišky podržia...a Dominika to bolo strašné čo predvádzala v tej prvej pesničke 😝

arabeska
26. nov 2007

simko bol vcera,vlastne ako cele superstar najlepsi 🙂 mne ta ivana tiez vadi 🙄

inak vierka sa pri tom spievani tak cudne ksichti 😅 hlas ma super ale ten vyraz 😝 😝

certica
26. nov 2007

mne sa vierka zda taka trochu duchom nepritomna, akoby bola niekde vo svojom vlastnom svete

arabeska
26. nov 2007

certi,aj mne sa to zda 😅 taka brzda...

certica
26. nov 2007

ako keby toho na nu bolo uz vela a hlavne dlho (ten pobyt tam myslim), zo zaciatku byvala taka veselsia a bezprostrednejsia

arabeska
26. nov 2007

podla mna ju to tam uz nebavi,aspon tak na mna posobi,uplne je mimo...

dadka212
26. nov 2007

No veď písali, že Vierka dostala ponuku nahrať album, takže už je asi vo hviezdach 😝

zgurkaa
26. nov 2007

Ahojte. Pripajam svoj pocit zo superstar. Podla mna by mal vypadnut Konrad, spieva naslabsie. Vlastne mal vypadnut uz pred 3 kolami, ale vyzorovo mi tiez najviac vadi Ivanka.

radoslava
26. nov 2007

Ja si myslim ze dnes pojde Ivanka.
Ale nejako mi zacina vadit Robko, skratka pocit mozno pojde