Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

sweetberry
12. nov 2007

ella ani mne sa nepaci to nie je chlap to radsej chrenko ked uz mam byt pedofilna 😅 😅 😅

leva
12. nov 2007

luciferova aj mna to napadlo 😀 😀

erika153
12. nov 2007

do konrada by som nebola aj keby som mala 5 😔 😅

krak celkom inteligentne rozpraval, som zvedava na ostatnych co povedia ked vypadnu 😅 ved to ani nieje ziadna vyhra, vyhrat v superstar.. vezmite si koscovu...kto to vlastne je? 😅 😕 😀

ella1
12. nov 2007

lucifer- 😀 😀 😀
sweetberry-no,ten už ano.aj ked žiadny tam nie je taký,že by som po ňom hádzala rodidlá 😀

sweetberry
12. nov 2007

ella 😀 😀 😀 su mlady este na to

melory
12. nov 2007

hihihi mne sa v 10tych pacil habera 😀

drnda1
13. nov 2007

Ahojte,
Luciferik - som ti chýbala? 😀 😀 No bola som kamoške robiť gelové nechty... 😉
No Krak je síce fajn, že vypadol, ale tentoraz by som dala jednoznačné pridusenú Ivku 😀 😝 ...Presne Ella - je taká naivná, ,,lepkavá,, je to nechutné, ako rozpráva, veď má 15-16 rokov a prejavuje sa ako rozmaznané 8 ročné decko! 😖 A ten spev a akože ,,tanec,, teraz, no to bolo hrozné, teda skôr strašne trápne a nechutné...vôbec jej nešlo to válanie sa po zemi...bola ako detská prostitútka 🙄 .
Erika - ani ja by som ,,nebola,, v súčastnosti do konráda...ale taký Miško... 😝

jul
13. nov 2007

helou drnduš,
aj ja som ta tu vcera hladala 😠 😀
ved nam uz chybaju tie tvoje hlašky 😀

liana
13. nov 2007

baby, len neverte tomu že je to všetko také spontánne, a hlavne o nejakých sms. Ide tam hlavne o ne, ale určite nerozhodujú o víťazovi. Každé slovo, gesto, pohyb je podľa scenára, každá chyba. Ide tu o prachy, preto sa tieto kvázi súťaže robia. Účelovo boli vybraté také rozdielne typy ľudí. A veľmi podstatnou stranou je tu zosúladenie ostatných médií - časopisy, noviny, vstupy a pod. . Nejde tu o východ, západ, či juh, je to tzv. manipulácia s ľuďmi, za účelom posielania čo najviac sms. Lebo na tom niekto parádne zarába.
Na víťazovi nezáleží, skutočne sa u ľudí presadí len ten, kto chce naozaj spievať. Viď Zdenka Predná. Nevyhrala, ale je oveľa lepšia a počúvanejšia než Koščová, o ktorej niet v podstate ani slichu. A Šindlerka, ktorá sa viac pretŕča v médiách, ako na javisku 😀
Potrebovali do šou Konráda,urobili z neho Mansona, potrebovali Ivanu a robia z nej väčšiu naivku než je, Berkyho, lebo má inú orientáciu, Vierku, lebo je to dobrý príbeh aj na dva týždne atď. Proste ľudí čo budú predávať. Len škoda že nie hudbu.

anjelinka
13. nov 2007

Ahojte, tak vcera som uz na net nesla, ale tusila som, ze Kraken vypadne, konecne. Teraz taka Ivana by mohla, lebo Konrad sa este udrzi.

A este k SuperStar, liana aj s tebou suhlasim, kto je Koscova? Kto je Bezdeda? Skoncia ako vsetky rychlokvasene hviezdicky SuperStar vo vypredaji v hypermarketoch za 79sk 😀 😀 😀

tamia
13. nov 2007

už sa neviem dočkať kedy vypadne ten konrád. Čo to je vlastne zač chalan alebo baba? Je otrasný a ešte aj otrasne spieva. Radšej mohol vypadnúť on ako kraken.

gabuliik
13. nov 2007

Presne tak tamia. On je desný. Jeho tam držia len tie mladé žabky, ktoré mu posielajú hlasy len kvôli tomu ako vyzerá. Ale mne sa nepáči vôbec.

radoslava
13. nov 2007

Anjelinka suhlasim s tebou skoncia vo vypredaji uziju si 5 minut slavy a vyhasnu hviezdičky.
Tento rok je to detska superstar, to fakt nebol nikto čo vie spievat len tato skolka ktoru vytvorili.

anjelinka
14. nov 2007

Je to zvlastne, ale fakt tam nie je nikto, kto by bol naozaj taky naj... . Ved v prvej sutazi davali do popredia Sindlerku, v druhej Cmora, jasni kandidati...ale teraz tam nikto nie je.

zuzidr
14. nov 2007

veru veru,prvé dva ročníky bol kandidát skoro už v desiatke istý,teraz mám pocit že sú všetci na jednej lodi...teda okrem konráda...fagan jeden drzí 😝 😠

anjelinka
14. nov 2007

fagan 😀 😀 😀 ..a k tomu este aky namysleny..a ta Ivana, tak tu nemozem ani len citit

zuzidr
14. nov 2007

ivana sa mi najprv páčila ale teraz....rozpráva jak 5ročné deti v škôlke....jáááj jaké sme dokonal?!však?

ale dominika sa mi asi páči zo všetkých najviac hoci je to tiež pobláznená pubiška,ale ved aj my sme boli,nie?

anjelinka
14. nov 2007

Dominika taky neutral, aj ked mi nie je velmi sympaticka. Vierka sa mi lubi a aj Marcel. Ale nemam ziadneho favorita.

Jasan, ze sme dokonale 😀 😀 , ja by som napriklad nemala odvahu ist do SuperStar.

maaja
14. nov 2007

vidim, že asi nikto nema rad toho Konrada - ja tiez uz cakam kedy vyleti ... on je tak nechutne otrasny !!!!!!!!!!!!!!!! a mohla by ist aj Kovacova - ta je zasa taka blbo naivna, taka bleee ... a vyhrat by to mohla Dominika ... ale mala pravdu ta ktora napisala, ze tento rok je to taka detska superstar ... ani ma to uz nebavi 😖

anjelinka
14. nov 2007

Maji, lenze nic lepsie v telke nie je, tak pozeram SS.

zabga
14. nov 2007

Ahojte
🙂

anjelinka
14. nov 2007

Zabga, ahoj 😉 .

maaja
14. nov 2007

no ved aj ja pri tom sedim ;)

uz som sa zlakla, ze som asi stara, ked ma to nebavi ... ale to bude asi vekom tych sutaziacich, vsak ???

anjelinka
14. nov 2007

No, musim priznat Maji, ze ja este kukam Ordinaciu v ruzovej zahrade, to sa mi lubi, aj ked niekedy dej stagnuje, nic sa nedeje, lenze konecne dostali sancu nasi herci. Citala som, ze Zuza Fialka tam uz nechce hrat, vraj je to pre nu strasne nudny serial. To priznala v rozhovore nejakom.

drnda1
14. nov 2007

No hej...načo sa teda na to dala? No nie? Bola to moja spolužiačka 6 rokov na ZŠ... 😖
No mne sa lúbi Marcel, Vierka a Dominika...ale každý už niečo z nich totál zhovadil...čo sa teda u Cmora ani náhodou nestalo!

gabuliik
14. nov 2007

Čaute. Mne sa páči Dominika, Vierka a ... potom vlastne už nikto. Jáj, ešte je dobrý Robo, ale len na tie rockové veci. 🙂

liliandax
15. nov 2007

no som zvedava, ako dopadne toto kolo s tymto vyberom 😖

Martin Konrád: AEROSMITH - I don´t want to miss a thing
Ivana Kováčová: MARIAH CAREY - Hero
Marcel Berky: PHILL COLLINS - Against all ods
Dominika Mirgová: NATASHA BEDINGFIELD - Unwritten
Robo Šimko: METALLICA - Unforgiven
Vierka Berkyová: HELENA VONDRÁČKOVÁ - Lásko má ja stůňu

luciferova
15. nov 2007

uspech - nikto nespieva daru 😉

ikke
15. nov 2007

to hej, ale "roztahane tublatankove aranzmany" si este minimalne raz vypocujeme... ono ma ten zoznam totiz aj pokracovanie:

Robo Šimko + Marcel Berky
TUBLATANKA - LOĎ, KTORÁ SA PLAVÍ DO NEZNÁMA

Ivana Kováčová + Vierka Berkyová
GIRLS ALOUD - I´LL STAND BY YOU

Martin Konrád + Dominika Mirgová
U2 / MARY J.BLIGE - ONE

drnda1
15. nov 2007

Konrád a Dominika? No ten jej to dobre posere!!!