Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

gabuliik
28. nov 2007

baby, takže tu je zoznam čo budú spievať teraz v nedeľu. Osobne sa teším na Dominiku a Roba:
IVANA: Nely Furtado - Try
Roxette - It must hae been love

Robo:
Desmod - Niekto ti to povie skôr než ja
Sting - Fields of gold

DOMINIKA:
Zdenka Predná - Vietor
Rihana - Umbrella
Vierka:
Fugees - Killing me softly
Gabrielle- Out of reach

andrea.m
28. nov 2007

a vierka?

gabuliik
28. nov 2007

otvor očká! Je to tam napísané 😀

andrea.m
28. nov 2007

ahá? prepáč 😅

certica
29. nov 2007

no, to zas je vyber s tym roxette a fugees 😅

elenita
29. nov 2007

Inak este k tej Dominike....to Zazni bolo uplne otrasne, ako keby tam jodlovala 😖 . Mne sa nijako extra nepaci a dufam, ze nabude superstar.....ale uplne ma tiez vytaca, ked ju Habera vychvali do neba, a nielen on, aj vsetci ostatni, a na Vierke a Ivane hladaju len chyby 😖

marya
29. nov 2007

A zas Dominika nové piesne a Vierka už stariny 😠

monatko
29. nov 2007

Dominika je dobra, len Habera by ju tak verejne nemal propagovat 😝

drnda1
29. nov 2007

No je Domča dobrá, ale zasa im podla čoho vyberali tie skladby? Prečo stále Dominika dostane tie najnovšie hity? A Vierku sa akoby snažili tými starinami potopiť... 😒
Gabuliik - dík za pesničky...Jul je už asi maminka... 😉 Jul - daj potom vedieť, čo a ako...

certica
29. nov 2007

drnda, neni - myslim jul 😀

drnda1
29. nov 2007

Nee? Ako vieš? lebo sa už dlho neozvala...

certica
29. nov 2007

v decemrovkach dnes bola

gabuliik
29. nov 2007

Osobne mám nazor podobný ako drnda. Dominika má stále nové veci a Vierka stariny. Vierke to už raz aj Laco vyčítal,že má stále staré pesničky a dokonca jej povedal, že to by ju mohlo potopiť.Takže uvidíme ....

drnda1
29. nov 2007

No Gabuliik, mne to už pripadá, aby to všetko ako smerovalo k výhre pre Dominiku... 😒 Aj keď ju mám rada, ale nemám rada neférovosť!
Dnes som v solárku zaregistrovala v Star titulok, vraj sú nejaké intrigy kvôli Ivane...nečítali ste o tom? Že o čo ide?

ikke
29. nov 2007

hmm, a nebyvalo tak, ze si spevaci vybrali 5 pesniciek a dramaturgia im z toho vybrala jednu/dve? 😕
podla mna je uz teraz uuuplne jedno, kto vyhra, ak su dobri, budu mat CD vsetci, ak nie, ani vyhra im nepomoze 😝

cat
29. nov 2007

😠 😠 pripecena Ivana bude spievat song mojho zivota It must have been love? 😠
tak to pozerat nebudem 😝 to ma nasrali 😠 a riadne.

maca793
30. nov 2007

ahojote zas sa pridaávam, konečne konrád vypadol, teraz to bude o inom ako o sympatiách.

leva
30. nov 2007

tak veru maca mas pravdu.No aj Vierka uz ako keby toho mala dost,tak som ju mala rada,no poslednu dobu ma prekvapuje ako sa nudi,preguluje ocami,zhrbena je a tvar ma plnu nestastia,co to je?

maca793
1. dec 2007

asi únava, alebo ju už to nebaví. ale dostala som na ňu menšiu alergiu, pripadá mi, akoby chcela vyhrať aj keď na to má. ale nie som si istá, že vyhrá.

maca793
1. dec 2007

a už sa teším na zajtrajší večer. som zvedavá, ako to dopadne.

dannynka
1. dec 2007

no veru aj ja som zvedava ako to zajtra dopadne 😲 😲

luciferova
2. dec 2007

ja uz ficim na magazine a vy ste kde?

drnda1
2. dec 2007

aj ja fičím na magazíne 😉

monatko
2. dec 2007

caute, ja si to iem dnes vychutnat uplne cele, kedze tam neni ten maly cierny fagan 😝

luciferova
2. dec 2007

monatko - veru 😉

inak baby, co je to upluged?

drnda1
2. dec 2007

komorný koncert

aktak
2. dec 2007

mna to nejak nebavi ta superstar 😅 ani nemam favorita 🙂

monatko
2. dec 2007

aktak, bodaj by ta bavilo, ked vy mate dnes ine radosti 😉 vsetko najlepsie tvojmu syncekovi k dnesnym 1. narodeninkam!!! 😵

luciferova
2. dec 2007

ale ved to byva vzdy, ze ich doprevadza ziva kapela, nie?

drnda1
2. dec 2007

no ved ale taká komornejšia