Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

sofik
17. dec 2007

ja si tiez myslim ze vierka ma lepsi rozsah a krajsi hlas ale je velmi jednoducha a v soubiznise to bude mat tazke.

monatko
17. dec 2007

tak aj ja som rada, ze to dopadlo tak, ako to dopadlo.. ale teraz ide naozaj iba o to, kto bude robit SuperPesnicky 😅

ludik
17. dec 2007

Ahojte 🙂
Ja som sklamana,ze vyhrala Vierka,pretoze jej vysla 1 pesnicka a teraz su z nej vsetci paff,ale pravdou je ze vo vacsine jej odspievanych pesniciek to bolo nic-moc 😒 a to by sa malo brat do uvahy,o jej vyjadrovani???myslim ze si vsetci vsimli,ze je onicom.No jednoducho na to nema a teraz sa ukaze ako pojde jej kariera.Mala vypadnut este pred Robom,dokonca si myslim,ze este pred Marcelom 😉

lara1znk
17. dec 2007

ja som superstar moc nepozerala az teraz ku koncu, ale myslim ze to mala vyhrat Dominika na com sa zhodli aj vsetci traja porotcovia,
Vierka je hlupucka a naivna, to jej vyjadrovanie no hroza, daleko to asi nedotiahne
ale to ze Dominika nevyhrala nic neznamena, ved pozrime na prvu Superstar, tiez sa viac uchytila Zdenka Predna ako taka Katka alebo Martina

nenka83
17. dec 2007

alex kde si ho vycihla? no vsak skoda ze je teply. 😉

marse
17. dec 2007

Mne bola sympatickejsia Vierka, ale podstatne mi bolo jedno kto vyhra.Preto som ani hlas neposlala. Ako sa hovori chleba tym lacnejsi nebude a hotovo. Kazdi z nich vyda 1 album a tym to podla mna aj skonci. Staci sa pozriet na predchadzajuce SHS. Akoze nic slavne a svetoborne do sveta hudby to neprinieslo. Tot moj nazor.

elri
17. dec 2007

Ja som hned od zaciatku tipovala vitazku SHS 3 Dominiku. Pacilo sa mi ako spieva, pohybuje a tvari sa a tak. Ale jej pesnicky tiez neboli vsetky bezchybne odspievane, niekedy trosku ukricane a tiez poriadne afektovane. V celkovom finale mi bolo jedno, ktora romka vyhra 😀 😀 Mate pravdu, ze Vierkine vyjadrovanie nie je nic moc, ale nenazyvala by som ju hlupuckou. 😉 Okrem toho videla som ju spievat nazivo a spievala supeeer. 🙂

fabiana
17. dec 2007

Podľa mňa Vierke vyšla z celej Superstar len jediná pesnička - Killing me softly, ale zvyšok bol brak, nudné, intonačne zléééé, proste nič moc. No a to vyjadrovanie sa, na mňa pôsobila ako hlúpa husička s IQ "húpacieho koníka", ale ani sa nečudujem, keď musela namiesto školy spievať po baroch, aby uživila svojich rodičov... 😖
Mne sa Dominika páčila viac, hej, možno niekedy pôsobila afektovane, ale priznajme si, nemôže na pódiu stáť ako soľný stĺp a nevložiť do spevu nejaký výraz.
😉

elri
17. dec 2007

fabiana, no lahko sa uraza, vsak? Je to smutne ☹ asi nemala lahke detstvo, ktovie v akych podmienkach ziju v Cechach. 😖

lara1znk
17. dec 2007

Dominika je polociganka, nie?

fabiana
17. dec 2007

Neurážam, len na mňa tak pôsobí, nemôžem si pomôcť. Som sklamaná, že vyhrala ona, ale asi to tak malo byť a určite im aj tá výhra ako rodinke veľmi pomôže. Som si vedomá toho, že nie každý to má v živote na ružiach ustlané.

bershka
17. dec 2007

lara: ano je.

renika
17. dec 2007

jeeej, táto téma ešte žije aj po včerajšku? 🙂

fabiana
17. dec 2007

Hm, aj mne sa zdala Dominikina rodinka taká počernejšia... 😉

elri
17. dec 2007

lara1znk, asi polociganocka, otec a jeho rodicia su taky pocerny. Vcera ukazovali jej rodinu. U nas v susednej dedine je plno Mirgovcov - romov

mirka
17. dec 2007

mne sa viac páčila dominika a tiež si myslím, že aj výhru by viac využila ako vierka 😅
vierka tiež krásne spievala, ale superstar by mala vedieť aj trošku vystupovať, nie? 😒

pralinka25
17. dec 2007

ano je polociganecka. Vierka je ale tiez a to by som tipovala ze je upla ciganecka. Ale sak je to jedno 😉

pipi1211
17. dec 2007

alex super foto 😀 😀 😀 😀 😀 mas aj podpis? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alex
17. dec 2007

pipi nemám ☹ nejako nás to tam nenapadlo, ale z fotky sa teším jak malá.

nenka boli sme v sobotu v dopleri, oslavovala som narodky 🙂

luko
17. dec 2007

ahojte, mne sa spevacky viac pacila Dominika a po stranke sympatii ako clovek mi viac sedela Vierka. ale skor som to vitazstvo priala Dominike, ale ani vitazstvo Vierky ma nemrzi 🙂

fabiana
17. dec 2007

Ešte k Vierke: Mne sa zdalo, že sa pretvarovala a hrala na city divákov, proste cigánčila, ak viete, čo myslím... skrátka podľa mňa nedávala seba, ale bola falošná, mala svoju taktiku. 😒 Nech to je akokoľvek, nech sa jej darí...

drnda1
17. dec 2007

Fabiana - a mne sa zasa zdá, že Dominika ostala dosť sebavedomá , odkedy Habera vyslovene rozpával na ňu superlatívy...a čo sa mi nezdá ale určite viem, že Dominika nespievala čisto všetky skladby (ale ani Vierka), dokonca do všetkých dávala jódlovanie, čo už dosť ide na nervy, lebo potom znejú všetky rovnako... Samozrejme bezkonkurenčný hlasový rozsah má určite vierka, Dominikin by som prirovnala Koščovej... Nemyslím si, že by Vierka hrala na city divákov, skôr to robili médiá, je veľmi prostá a nevzdelaná na takéto finty...skôr ma naštvala Dominika výberom pre Vierku, vedela, aký má rozsah a dala jej veľmi nízke skladby, no ale aspoň Vierka ukázala aj peknú ,,čiernu,, farbu hlasu.
Skôr tipujem, že si Dominika bola už takmer istá svojim víťazstvom, ale hold, smola... snáď sa nestratí ani jedna, no Dominiku budú tlačiť rodiačia a Habera, Vierky nech sa fakt niekto ujme, aby nezarábala na obrovskú rodinu. Lebo ona nemá šťastie byť v bohatej cigánskej rodine, ale iba jednou z mnohých tých dosť na dne... ale všetká česť, že to nevzdala a že sa jej podarilo vydržať až do konca, lebo učila som takéto deti a nemajú výdrž, ale ona to brala super, myslím, že keby vyhrala Dominika, by jej to zo srdca dopriala a asi to aj tak očakávala, ale myslím, že Dominika by to asi radšej dopriala sebe... 😝
Toť môj názor.
Obe majú ešte veliké medzery v technike spevu, Dominika nevie dýchať pri skladbách...atď..., uvidí sa časom, ktorá aký pokrok urobila.
A myslím, že tí hudobníci (černosi) vedia ,,vycítiť,, talent a už 2x boli povzbudzovať Vierku, asi cítia, čo v nej je. 😉

leva
17. dec 2007

Drnda napisala si to uplne vystizne,uplne presne a uplne stebou suhlasim 😉

drnda1
17. dec 2007

Vďaka, píšem, čo cítim, snáď sa nikto neurazí...spevu sa venujem od malička a mala som dosť ľudí nad sebou, tak som čo - to pochytila... ale Cmora 2 budeme ešte dlho hľadať. 😉

bubadlo27
17. dec 2007

aj ja uplne suhlasim s drndou, za vsetko hovorilo gesto, ked vyhlasili vysledky, neviem ci ste si to vsimli, ale Domlnika sa kusla do pery 🙂

drnda1
17. dec 2007

Hej Bubadlo, všimla, zdala sa mi dosť vnútorne nepríjemne prekvapená (možno sa mýlim) a až o dosť neskôr začala Vierku ,,mojkať,,. A nepreliala ani slzičku...no mne by to ľúto asi bolo... 😝
No uvidíme, ako to s nimi bude ďalej.

luciferova
17. dec 2007

kusla do pery? no a?

drnda - dominika by to radsej dopriala sebe... no a? ved je to normalne... aj ja by som dopriala auto radsej sebe 😉

alex - skoda, ze sa marcel tvari ako na poslednom sude...

bubadlo27
17. dec 2007

luciferova, sice nie som odbornik na neverbalnu komunikaciu, ale dost sa o tuto temu zaujimam 🙂
toto gesto znaci moment neprijemneho prekvapenia, neocakavana reakcia a pod,
a o tom aute mas pravdu, aj ja by som ho ho rada dopriala 🙂

drnda1
17. dec 2007

Myslela som tým, že sa mi Dominika nezadala posledné kolá vôbec úprimná. Aj v dokrútke v triede otázka: Kto bude treťou Superstar? ??? (Dominikaaaaaa)

No Marcel by bol super vo finále...škoda...