Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

anjelinka
12. nov 2007

...a najviac nesymptaticka mi je Ivana...brrrr

katusha
12. nov 2007

veru mohla by dnes ivana vypadnut. zozaciatku sa mi celkom pozdavala, ale teraz ju uz moc nemusim 😝
z dievcat je dobra dominika 😉

dadka212
12. nov 2007

Mne je zasa z chalanov najnesympatickejší Robo a jeho hlas, ale spievať vie takže ho nikdy netipujem na vyhadzov, ale keby bolo po mojom tak by najprv leteli všetci chalani okrem Berkyho a možno Chrenka to aby som sa mala na čo kukať 😀

luciferova
12. nov 2007

dadka 😀 mame postreh 😉

dadka212
12. nov 2007

no a Krak si ešte aj zobral ten mikrofón do rúk a taký slizký pohlad do kamery fuj 😅

v prvej sérii mal taký pohlad Kotula dodnes ho nemám rada sa na neho kukať

anjelinka
12. nov 2007

Ked sa mam vseobecne vyjadrit, mam pocit, ze tato SuperStar nema co povedat, jednotka bola super, dvojka sa este drzala, ale teraz z tychto sutaziacich nie je nikto taky suprovy, zeby aj porota z neho bola mimo...

dadka212
12. nov 2007

Anjelinka súhlasím, ale aj tak to pozerám 😅 , ale keby chodil na inej tv lepší program npr.nejaký dobrý film ktorý som nevidela tak si určite pozriem to.

anjelinka
12. nov 2007

Dadka, presne tak, ved v tej telke dokopy nic nie je, vcera sla Enigma, to som tak prepinala, ale videla som to uz, takze SuperStar. Vzdy cakam, co bude fajn v telke, ale poslednu dobu strasne slabe...

anamor
12. nov 2007

ja dievcata dufam,ze dnes vypadne krak.... len ci ozaj,ked ma taku silnu hlasovaciu zakladnu 😖

anjelinka
12. nov 2007

kto krakovi posiela stale tolko hlasov? konrad sa udrzi asi dlhsie, pretoze styl EMO vyznava dnes kopec mladuckych bab, viem to podla 16rocnej sestry.

anamor
12. nov 2007

mlade baby su jedna stranka veci a vychod si vychod neda /nic v zlom, ale aj s Koscovou to tak bolo/, tak som to myslela
Konrad ten ide do 5ky urcite, bohuzial 16tky maju skreslene pojmy o idoloch

katusha
12. nov 2007

krak sice nespieva najhorsie, ale ten jeho nudnyyyyyyy prejav 😅
anjelinka, a to je co styl EMO? 😅 😕

tribitka
12. nov 2007

konrád vypadne až potom, čo pôjde do tuhého a začnú hlasovať aj dospelí, ktorým ide o hudbu a nie o prefarbeného magora.... 😠

luciferova
12. nov 2007

skor by som povedala EMU, lebo vypada ako taky pstros... ble 😝

erika153
12. nov 2007

ja neverim, ze kraka podporuje vychod. nemyslite si, ze je tam nejaka zakladna 😀 😀 ja som tiez z vychodu a vobec by som mu hlas neposlala, aj ked mi je sympaticky, radsej by som poslala marcelovi, pretoze on spieva lepsie!! a ku koscovej, no nebola nic moc, ale ludom bola sympaticka pretoze sa neustale usmievala a vyzarovalo z nej take dobro, alebo ako to nazvat, pricom martina bola ako ladova kralovna a pritom bola lepsia ovela!!! tu ide o sympatie velmi!

anjelinka
12. nov 2007

Kati, s tym nudnym prejavom suhlasim 😎 . Styl EMO? Asi toto: Emo je hudba,EMO je zivotny styl. Hudba je vlastne akoby punkrock, kde sa dava velky doraz na city.Vacsinou su to cierne farby, atd...no a vychadza z emotion - cize city, no a "emovia" maju radi smutok, depresiu, uchyluju sa k tomu a tak...citala som, ze trpia samoublizovanim a podobne. Ved aj Kondrad povedal raz v dokrutke,ze ho mnohi povazuju za emistu, ze to nepopiera, ale tento styl vyznava jedine v obliekani. popularny styl je tmavsi a vyznacuje sa narovnanymi vlasmi nafarbenymi na tmavo (typicky ciernou, cervenou, alebo nejaky neprirodzeny odtien tmavej farby). Muzi nosia zenske nohavice, obvykly je pearcing pier ci obocia a tmavy make up (u zien i muzov; najvyraznejsia je cierna ceruzka na oci, ale vyskytuju sa aj cervene ocne tiene).Oblubenou obuvou su ciny alebo skate boty. Toto mi poslala sestra: Mnoho ludi si mysli ze EMO boys & girls sa casto sebaposkodzuju, hlavne si podrezavaju zili. Nebudem hovorit ze je to totalna blbost, pretoze priznavam ze su ludia ktori to robia ale tito nemusia byt uplne psychicky vyrovnany. K tomuto su vedeni hlavne niektorymi textami v ktorych sa o tom pise.

Taaak, a dost prednasky o EMO style. 😅

anjelinka
12. nov 2007

luciferova, sto bodov 😀 😀 😀

katusha
12. nov 2007

anjelinka, vdaka za vysvetlenie 😉
mne sa konrad podoba od zaciatku na spevaka z tokio hotel 😅

anjelinka
12. nov 2007

Kati, ano, nieco podobne, ved preto dievcata za nimi zomieraju...

katusha
12. nov 2007

... co je bohuzial dost nepochopitelne 😒 keby aspon lepsie spieval.
ked som prvykrat videla toho z tokio hotel, tak som nevedela ci je to chalan ci baba 😅 takto vyzera idol dnesnych pubertaciek? som sklamana 🙄

anjelinka
12. nov 2007

Katka, no bohuzial. Co uz. Moja segra bola v pohode, kym nenastupila na gymnazium. No a potom partia a uz to slo. Dnes je druhacka, ale ma hrozne naroky na vsetko. A nejake divne partie. Ale ked sa bavim aj s babami v praci, tak co maju dcery v takomto veku, maju podobne nazory - vsetko oblecenie cierne, zvlastne strihy vlasov, atd... 😒

dadka212
12. nov 2007

ja tomu tiež nerozumiem tej dnešnej móde a to pritom nie som ani nejak staršia od tých násťročných 😒

katusha
12. nov 2007

sa tu pohorsujeme ako stare tetky 😀 ale opravnene.

anjelinka
12. nov 2007

Kadi, nevadi. Ja tiez nie som nejako starsia od nastrocnych...sice, mozno oproti vam viac...ja mam 24🙂.

Tak, ake tipy mate? Ja tipujem Krak alebo Ivana.

katusha
12. nov 2007

ja tak isto - krak alebo ivana 😉

anjelinka
12. nov 2007

Uvidime, mozno tu zbehnem k PC este po rozhodnuti...ale zasa to bude natahovanie moderatorov...

leva
12. nov 2007

No som zvedava kto to dnes bude.

olianko
12. nov 2007

ahojky
tak dnes snad nebude konik blbnut 😒
velmi som zvedava kto dnes vypadne.mohol by Krak alebo Konrad..ich fakt nemusim 😝

ajka23
12. nov 2007

konrad bude vitaz... 😖 😀

luciferova
12. nov 2007

typy poroty mi zatial vyhovuju 😉 makrobioticky bôčik 😉