Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

jul
9. okt 2007

inac ten Lucenic teraz vyzera o 100x lepsie s tym novym ucesom,ze? Omladol aj o 10 rokov 😎 😎

a Dara mi pripada ako voskova figurina,strasne je umela,ten operovany nos ma nejaky cudny ako keby si prave dala stipec z nosa dole a ta napichana horna pera jej nejak trci 😖 😖 predtym sa mi zdala krajsia 😝

cat
9. okt 2007

presne, aj ja som si pomyslela o Lucenicovi ako lepsie vyzera.. a Dara, otras, jul, si to vystihla s tou voskovou figurinou..Ja patrim takisto k 30-tnikom ale take zasahy s ksichtom by som si teda nedala urobit..

leva
9. okt 2007

Ja som sa tak tesila ze ju poslali kade lahsie,tiez som neverila ze pojde uz teraz,normalne ma to zaskocilo ale radost bola taka,ze som skoro deti pobudila 😀 Kofa ako pozerala ako nepricetna.

leva
9. okt 2007

Aj ja som vcera pozerala na Darinu ze je akasi divna 😅 Taka pokrcena a opuchnuta.

bubaczik
9. okt 2007

no mna dara tiez akosi"nabavi" 😀 taka je divna..ale mozno je to tehotenstvom,a predsa vecer to vysielaju.. 😅

a na margo jaguar lady..ste si vsimli ako sa zatvarila,ked ju pyco vyzval? 😕 a jak otrasne krutila ustami? 😝 😖

a dnes o nej pisali,ze mala zapal obliciek..a titulka znela Lucia,nesimuluj! 😀 😀

leva
9. okt 2007

Ma ten zapal obliciek asi uz tie 3 roky co sa snazi o spievanie a furt jej to niak nejde. 😀

bubaczik
9. okt 2007

jaaj ta to asi preto tak zavijala 😕 od bolesti..no a my take hnusne ,skarede..sme sa jej smiali 😕 😀 😀

cat
9. okt 2007

veru, zavyjala ako taky vlcaak 😀 to bol "vykon" 😲

mrenka
9. okt 2007

no veru darinka vcera vyzerala ako keby pokecala so zastrckou,taky nejaky zvlastny vybuch mala na hlave 😕 😕 aj sa tak divne tvarila vytrcala tu napichanu peru,no neviem...

jul
9. okt 2007

😀 😀 😀 ten Darin uces sa im fak moc nepodaril 😅

jul
9. okt 2007

ale zato Habera vyzera stale rovnako,len trosku menej vlasov ma vpredu,ale inac sa vobec nezmenil 😎

aida
9. okt 2007

jej vypadla jaguar lady spravodlivost existuje 🙂 😀

drnda1
9. okt 2007

No Petruška - o divokej karte sa zatial vobec nehovorilo...tak dúfam, že nič také sa konať nebude...
no ten článok o zápale obličiek som čítala...ale sa rýchlo postavila na nohy, že? 😀 😀 😀 koza...
akurát škoda, že sa obličkami nespieva 😎 😀 ...by som chcela vidiet, čo by si vymyslela tento ďalší víkend...možno zápal ucha?

aktak
9. okt 2007

k tej Dare, zda sa mi ze dost "oskaredela" co je tehotna, akoby vysli navonok doterajsie vylepsenia, fakt vyzera na kazdej foto zle, asi bude mat krasnu dcerku 😉 prajem jej to samozrejme, ako kazdej buducej mamicke 😵

luciferova
9. okt 2007

baby normalne sa sulam na vas... ale svatu pravdu mate aj s darou (vyzera fakt otrasne) aj s olesovou. inak nepotrehla som, preco jaguar lady... 😕

bubaczik
9. okt 2007

..lebo ma jaguar 😀 cista zavist z nas ide 😀 😀 😝

petruska77
9. okt 2007

Dara sa ani mne nejak nepozdavala tento vikend... podla mna mala cersto zvacsene pery, lebo vyzerala ako kacer donald...

luciferova: jaguar lady preto, lebo madam sa vozi na 3-milionovom jaguari... alebo 4-milionovom? neviem uz... vsak milion hore dole, co to je...

luciferova
9. okt 2007

aha...jaka skromna... 😅

aktak
9. okt 2007

podla mna je to tehotenstvom, a najhorsie je ked jej spravia zle vlasy, to je vyslovene skareda chuda 😔

leva
9. okt 2007

Nevadi,mozno bude mat to dievcatko ako chce 😉 Inak neviem ci sa to len mne zda ale Dara nema svoj nazor,mozno malokedy,skor ako keby sa snazila reagovat tak niak ze aby sa nepovedalo.

drnda1
9. okt 2007

no mne sa nezdá, že by mala zvačšené pery, ona vždy mala velikú pusu...
ale tehotenstvo jej uberá na kráse...ja som sa s nou kedysi stretla na živo v jednej relácii a naživo bola ovela krajšia a prirodzenejšia, ako na fotkách...ale to bolo v r.2003
no mne sa zasa zdá, že lučenič vždy povie čo habera, len v ,,ružovom,, 😝

angelos
9. okt 2007

ahoj,tak som sem skocila pre odlahcenie.... 😉
mne sa Dara vzdy pacila,ale teda vcera vyzerala mimoriadne zle,hlavne tie pery,ako pise petruska kacer donald.Ale inak by mi nevadilo vyzerat ako ona. 😎
Ze vypadla Olesova ma prekvapilo,myslela som,ze ma na to aby si poslala fuuuru sms.Asi sa jej nechcelo ťukať do mobilu. 😀 A pravda je,ze obycajny slovaci,medzi ktorych sa radim napr.aj ja, nemaju rady prilis bohatych ludi,prilis sebavedome zeny,prilis pekne zeny a vobec prilis vsetko....
mne sa najviac pacia Vierka,Dominika,Ivana,teda co sa spevu tyka.Z chalanov nikoho extra nezeriem.

monatko
9. okt 2007

angelos, stotoznujem sa s kazdym tvojim slovkom 😉 inak, ja si nemyslim, ze Dara nema svoj nazor, prave naopak, necakala som, ze bude taka priamociara, to sa neda porovnat s tou hereckou, co bola v predoslej superstar - ta mala k spievaniu poriadne daleko..

leva
9. okt 2007

Nejde o to ze je bohata,nech jej ocko kupi ked na to ma,no sebavedoma je riadne a namyslena,no ale na co je namyslena,ze je pekna,nieje az takaaa krasavica a toto nieje sutaz krasy ale spevu,no a na svoj hlas je namyslena,ved jej hlas jej onicom.Je hotova ze su tie 15stky lepsie.

luciferova
9. okt 2007

ale ked spievala, tak celu sanku ukazala.. to bolo otrasne...
ja som ani nevedela ze je prachata a aj tak mi bola nesympaticka... takze tak😀

aktak
9. okt 2007

fu no dara podla mna ma 3 x viac svoj nazor ako lucenic, ten len analyzuje a hovori aj + aj - aby z toho vysiel v pohode, podla mna je tam dopoctu 😎

no ja som si pery az tak nevsimala, skor mi cela prisla taka cudna, oci, obocie, nos, fakt mi jej je normalne luto ze je tolko na obraze a tak vyzera 😕

aktak
9. okt 2007

pozrite si toto: myslim ten face nie vystrih 😉
http://www.bleskovky.sk/cl/15/175186/Dara-Rolin...

cat
10. okt 2007

toto si precitajte:
http://www.plus1den.sk/2007/10/10/o-kom-sa-hovo...

no mileho ocinka ma, len som zvedava akym zazrakom ju chce vratit do sutaze 😀