Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciferova
23. dec 2007

caute. nekukate magazin? sprosti maju stastie, auto vyhral daky rom, my nic 😠

katusha
23. dec 2007

akurat sa s priatelom smejeme 😀 ale ved nech si auto uziju, ja im ho nezavidim 😉

andy.a
23. dec 2007

😀 😀 😀
vraj poslal 2 SMS..komu asi?? 😕 😀

katusha
23. dec 2007

no trikrat hadaj 😀

luciferova
23. dec 2007

sak povedal ze vierke

trpezliva
23. dec 2007

Ja im to doprajem....urcite nemaju vlastne auto. Taky clovek, co posle vela sms, ma aj prachy na auto...takze sa tesim, ze to vyhral prave tento Rom. 🙂

luciferova
23. dec 2007

ja neviem, ale je dost mozne, ze ho prepije a bude 😒 okrem toho na dane asi mat nebude 😖

katusha
23. dec 2007

ktovie ci ma vôbec vodicak 😕 ale myslim si ze ho asi spenazia 😀

nitka
23. dec 2007

luciferova dane z vyhry sa uz neplatia

luciferova
23. dec 2007

nie? minuly rok este kamarat za vyhrane auto platil.

maca793
23. dec 2007

baby, videli ste, kto vyhral to auto za 1,5 milióna? náš spoluobčam, keď som to videla, tak som skoro odpadla.
a ešte, mala vyhrať Dominika, tá bola lepšia.

drnda1
7. jan 2008

Baby, ten cigoš s autom bol z dediny, kde som donedávna bývala a učila na ZŠ... 😖
Ale on neberie auto, daň z neho zaplatiť musí, ale dohodli sa tak, že si ho nechá Markíza (neviem, čo s ním urobí), vyplatia mu ten zvyšok bez dane... kokso, dobré sviatky, že? Jasne, že mladý nemá vodičák a starý neviem... sú to cigoši, čo celý život nepracujú, dom pozliepaný, bordel a smrad... no horor!

dannynka
7. jan 2008

drnda -no videla som ho a mala som dost 😀 😀 😀 😝

luciferova
7. jan 2008

drnda - vidim, ze mas infosky z prvej ruky 😀 no ved som aj ja krutila hlavou nad nim... 😀

drnda1
7. jan 2008

No keby to boli slušní, nepoviem... ale keďže ich poznám... v tej dedine sú aj cigáni, ktorí by si to zaslúžili viacej,... 😒 slušní, ktorí pracujú, staraju sa vzorne odeti, decká sa im v škole snažia...

luciferova
7. jan 2008

no ved to som aj ja vravela, ze sprosti maju stastie 😀

dannynka
7. jan 2008

luciferova -trafila si klinec po hlavicke 😀 😀 😀

luciferova
8. jan 2008

danny - 😀

drnda1
8. jan 2008

No Luciferik - ved ked mi to mama volala, skoro som odpadla... 😝 A potom, ked som videla, o koho ide... 😖

ikke
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
4. júl 2009

halo,otvaram temu

sesterka sa nahlasila na kasting,ma isť teraz v utorok do Ke a ja mam byť jej doprovod 😀 chcem sa opýtať či neviete,či to bude na tom kastingu ta slavna porota,či nie? alebo asi ako dlho mam ratať zdržanie,ked zahajenie je o 9.00 ?ked mi vie niekto odpovedaťmtak mi písnite,kludne aj IP

vinka
4. júl 2009

No čo vidím tak tá porota tam bude isto. 😉 No a ked vidím ten dav ludí tak myslím,že dlho tam budete. 😀 No prajem jej vela štastia. 😉

vinka
4. júl 2009

Joj ja sa už teším na ten kásting.Tie sú natom najkrajšie.Potom ma to už dalej nebaví. 😀

denisocka
4. júl 2009

no dnes mi teta ´vravela,že znamej dcera tam bola,vraj v prvy den ako ti pride pozvanka z markizi je sice kasting,ale žiadna dara a spol.su tam len nejaky ludia,ktori ťa bud pustia alebo nepustia dalej. ak prejdeš,na druhy den je kasting s POROTOU,ale na ten možes isť aj ked ta vyrazili den predtým a cítiš sa ukrivdena,preto sa pýtam

penny13
6. júl 2009

To je tu aj takáto téma? Ani som nevedela 🙂
Zas sa tá vekvá kategória o čosi zhoršila. Môže sa tam prihlásiť aj ten, ktorý bude mať najneskôr v deň finále 15 rokov. A ak to nevadí, vrátim sa nachvíľku do minulosti.
Čítala som, ako ste boli šťastné, že vzpadol M. Konrád. Ja som ho síce nemusela, ale myslím si, že tá pieseň Poraď si sám s apre neho nehodila. Tá bola skôr pre Roba. Ale šťastná som rozhdne nebola, pretože mi Katka z toho ochorela, že vypadol jej idol. ☹ 😖

denisocka
6. júl 2009

halo,tak nik nevie ako to bude zajtra na kastingu v košiciach ????

johnie
18. aug 2009

ahojte...
neviete kedy to zacina? normalne sa tesim, aj ked si vzdy poviem ze nebudem slevat tieto show... ale nejak vzdy neodolam..
😀

minkak
18. aug 2009

denisocka tak ako bolo?

penny13
19. aug 2009

johnnie, pravdepodobne v prvú septembrovú nedeľu. Ale som rada, že to rozhodnutie bude bývať v pondelok. Všaj superstar kukjú aj deti!
Ozaj Denisočka a ty si bola na kástingu? Waw.
Len ma troochu zastrašuje predstava, že tam môžu ísť aj 14ročné deti. Stačí ak budú mať v deň finále 15 narodeniny.
Ale tie ukážky sú dosť strašidelné 😉
ja len dúfam, že mi Katka zase neochorie, keď vypadne jej idol 😉