Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

cat
26. nov 2007

ahojte, ja dufam ze pojde Ivana, Konrada podrzia pubisky az kym nevybuchaju kredit 😝
toto ste citali? Take nechutne navrhy pre 15r. decko 😝
http://www.plus1den.sk/2007/11/26/o-kom-sa-hovo...
😝 😝

certica
26. nov 2007

ja ale aj tak nechapem, co je na nom take pritazlive? 😕 😅 mozno to bude tym, ze nemam 13 😀

babulka
26. nov 2007

Ja som sa minule trafila ako prva, tak teraz neviem, ale myslim na Vierku 😖

luciferova
26. nov 2007

N E C H A P E M

mrenka
26. nov 2007

ivana VON!!!

babulka
26. nov 2007

Mrenka 😀

mrenka
26. nov 2007

babuli,vsak je desna,suslava,rozprava ako prispata,asi ma zatiahnutu rucnu...hruuuza,blika tymi mihalnicami ako porcelanova babika,ble,uz nech vypadne...

ikke
26. nov 2007

tybrdo... sak je skaredy, koktavy, ani vtipny nie je... no ja ani keby mam dvanast 😝 😕

sharlotta
26. nov 2007

Ja to tak dnes tipujem asi na Vierku, aj ked by som tiez bola za Ivanu, alebo najlepsie Konrada, ale ten asi nevypadne.

nenka83
26. nov 2007

no proste Nastenka!

babulka
26. nov 2007

Mrenka, ja viem...rozprava ako keby mala stiahnute usta a pery zvnutra prilepene na zuby. Ale myslim, ze nevypadne, neviem preco tipujem Vierku..
len neviem, ci by som viac chcela, aby isiel Konrad alebo Ivana.
Keby ze mi Matus pride domova ako Konrad, tak ho zlamem hned medzi dverami.

certica
26. nov 2007

sak to ikke 😀
ivana pojde

nenka83
26. nov 2007

no babulka len aby teba on nezlamal v jeho veku! dnesna 15 rocna mladez, katastrofa... by som povedala ze Konrad este ta strednejsia uroven.

cat
26. nov 2007

babulka, ja nie som za bitie deti ale u Konrada je evidentne ze mu chybala tvrdsia otcova ruka a ta chudera mama si s nim nevedela rady. Mna vytaca ta jeho neskonala drzost.

sharlotta
26. nov 2007

Praveze by som povedala, ze nejaka tvrda ruka sposobila jeho koktanie...Musim sa dnesnych decak zastat, ze maju naozaj tazky zivot a za to su zodpovedni ich rodicia. Kto vie, co v tej rodine vsetko bolo...ale clovek nekokce len tak z nicoho nic, je to psychicka zalezitost. Inak mne sa ten jeho Green Day look paci...

danii
26. nov 2007

myslim ze konry tam uz nemal nejake to kolo byt.... uz davno nie 😠

cat
26. nov 2007

vraj on kokce vzdy ked je nervozny, tak to sam povedal..sposobil xy pruserov a jeho mama musela makat po brigadach aby poplatila jeho skody 🤐

olianko
26. nov 2007

ahojky
takze kto dnes pojde domov? dufam , ze konrad alebo zeby ivana? 😨

sharlotta
26. nov 2007

Ale spievat nevie...

drnda1
26. nov 2007

No Cat - to aj mňa...a ešte odvrkne porote hocičo...nemá žiadnu pokoru...
No Vierka NIE!!! To radšej nech ide ,,pridusená,, 😀 Ivana!

sharlotta
26. nov 2007

Cat, ale decko sa same od seba nerozhodne len tak, ze ide robit prusery. Nieco vo vychove muselo zlyhat. Ludia, ktori vyrabaju prusery su v skutocnosti strasni chudaci. Ucoim na strednej, viem o tom svoje. Uz sa na nich ani hnevat neviem, ked viem, co je v pozadi... 😒

cat
26. nov 2007

mne sa paci to vase prirovnanie k Julii Heckovej- no trefnee 😀

monatko
26. nov 2007

certi, mne sa v 13 pacil maestro Habera 😔 😀

drnda1
26. nov 2007

No Sharlota - určite zlyhalo, o otcovi nehovoria...matka sa v ňom nekritický vidí a čuduje sa, ak ho hodnotia zle...
No ale mali by si dať ružové okuliare dole, pretože pokazil postupy už viacerým dobrým kandidátom na spevákov... 😝

cat
26. nov 2007

vsak otec od nich odisiel a mame nechal na krku 2 male deti 🤐

dadka212
26. nov 2007

To aj mňa dojíma ako sa jeho mama diví, že ho zle hodnotia, ale porota ho jednoznačne nemala pustiť do semifinále podľa mňa v divadle skončili lepší speváci 😝

drnda1
26. nov 2007

Hej? To som sa nedočítala...ja o ňom nejako ani nečítam... No to je síce smutné, ale takých rodín bolo, je a bude a decká sú ok... Nebude predsa celý život stavať na rozvode rodičov.... To by asi mohla písať takmer tretina detí...
Nebude večene mladý a nebudú ho všade kvôli tomu ľutovať... Mal by hlavne on chcieť byť normálny, a hlavne skromnejší...pretože image mu bude po pár rokoch na prd a talent žiaden nemá... 😒 Musí sa pekne učiť a postaviť sa na nohy v tom, čo mu pôjde.

drnda1
26. nov 2007

Juj, som zvedavá... 😝

justina
26. nov 2007

Tak kto vypadol, prosim?

dadka212
26. nov 2007

Veru Drnda 😉 a ja viem o čom rozprávam 😝

No som strašne napätá, dúfam, že to bude Ivana, alebo by ma potešil Konrád-to by bolo prekvapko pre všetkých 😉 😀