Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

kili
5. nov 2007

teraz ani nehovoria, koľko sms sa poslalo, asi to nie je nič moc.

monatko
5. nov 2007

kili, to mozno povedia az na konci

salajcatko
5. nov 2007

sa minule písalo,že celá superstar je jedan velka machinácia, "podvod"

monatko
5. nov 2007

aj tak nejde o vitazny titul superstar, ale o to, kdo sa uchyti v realnom zivote, vid zdenka predna 😎

salajcatko
5. nov 2007

no veru
a aj tú sú ludia čo iso pôjdu dalej aj bez titulu

kili
5. nov 2007

vy tu nadávate na tých, čo hlasujú za konrada, ale priznajte sa, kto z vás by si kúpil CD, keby vyhral váš favorit??? ale tie baby by toho boli fakt aj schopné 😀

k.a.t.k.a.
5. nov 2007

kili presne tak 🙂

melory
5. nov 2007

v prvej som fandila zdene a mam len jej CD-cka 😉

monatko
5. nov 2007

kili, ono myslim, ze peniaze na CD su tak ci tak od rodicov tych spuntov..

kili
5. nov 2007

mona, to áno, ale rodičia nepovedia, že on spieva naprd, kúpim ti xxx 😀

leva
5. nov 2007

Myslim ze ak si ho aj kupia,myslim Konrada,za rocik pochopia akeho vtaka to pocuvali a ze vlastne im ani o spev neslo a same nad sebou budu krutit hlavou.

kvendolinka
6. nov 2007

chuda Chrenko ☹ este nemal ist.Ale sa mi pacilo,co povedala Dara,ze ludia ak maju trosku sluch a trosku sudnosti tak Konrad vypadne ale zial uz mi tato sutaz pripada,ze tam hlasuju deti od 6-17rokov a aj to len za toho cierneho debila 😠Vraj emo styl,no hnus 😝 ale zaroven sa tesim,ze nesla Domca 🙂

nera
6. nov 2007

no a teraz zašínam mať pocit a aj strach, že ďalšou superstar bude Konrad... 😠
aj keď si myslím, že už by mal fakt vypadnúč, ale tu máme názorný príklad toho, že väčšina rodičov nemá ani tušáka kam ich dieťa vyhadzuje peniaze...

megustas
6. nov 2007

15-tky nemaju oci?ved chrenko je taky mnam-mnam 😀 no ovela krajsi ako konrad 😠

jul
6. nov 2007

😢 😢 ja to tiez nechapem,moj chrumkavy Chrenko vypadol a ten koktavy,otrasny,vyrazkovy konrad tam co este oxiduje? ved Chrenko je o milion krat krajsi nez konrad a este aj lepsie spieva,tak koli comu mu posielaju sms?

alienka
6. nov 2007

pripajam sa, ak to takto pojde dalej, vypadnu vsetci dobri spevaci a ako pise Nera, Konrad bude superstar, hoci ani spievat nevie. U sumienkarov teraz frci Tokio Hotel ci ako sa to vola, trosku pripomina toho spevaka - alebo by chcel, tak mozno preto, bo krasou ani spevom to asi nebude. 😀 Ktovie kto skoncil predposledny?

jul
6. nov 2007

alienka,
presne....aj mne trochu pripomina toho z Tokio hotel 😒

cat
6. nov 2007

Konrad vyzera aj ako kopia spevaka zo skupiny Placebo..

monkula
6. nov 2007

Cat, ja milujem Placebo 😀 😀 😀

A Chrenka mi je ľútom, porota nechápala, kto je na vypadnutie a Habera ma teda šokoval tým výrokom, že Domča má uňho singel zaručený 😕 😕

cat
6. nov 2007

monkula to fakt? bo aj ja.. 🤐 😎

monkula
6. nov 2007

A ktorá je tvoja obľúbená?
Ja najviac miluje Every you, every me... 😵 😵 A zbožňujem aj film, v ktorom bola skladba použitá, Veľmi nebezpečné známosti
Mám doma tri albumy...

bibinka
6. nov 2007

Haberovi sa páčia cickaté blondýnky a keď sa k tomu pridá dobrý spev, tak sa ani nečudujem, že pustil takú poznámku. ale Dominika je fakt dobrá, nato, že má iba 15. 🙂

monkula
6. nov 2007

😀 😀 😀

drnda1
7. nov 2007

Ahojte,
ja som pozerala v pondelok, len som nemala čas reagovať...
No Michal ma hrozne mrzí, a súhlasím s Marcelom Palonderom - nespieval tak falošne, aby ho Habera poslal preč... 😖
Myslím, že Palonder je oveľa lepší spevák, než Habera, hoci tu ho poznajú ľudia málo, on väčšinou kedysi účinkoval v zahaničí, ale spieva super...vlastne spieval v tan.šou Bailando, Hit storočia a to všetko vždy naživo 🙂 ...
Habera vraví aj na Marcela Berkyho, že falošne, no mne sa on zdá falošný málokedy a napr.aj Domča má falošné pasáže a to akoby ,,nepočul,, stále ju vychvaľuje do neba...mne sa tiež Dominika veľmi páči, ale kriticky - bez chýb nie je...
Určite bol na vyhadzov Konrád... !!!
A čo sa týka predaja ich albumov, mne sa lúbila v SHS1 Schindlerka a Tomeček a ich albumy mám a v SHS2 bezkonkurenčne Cmoro a jeho mám už druhý album...takže ja si ite kúpim toho interpreta, ktorý sa mi páči a nie som len tip, ktorý tu kritizuje....iste si svojich favoritov rada kúpim 😉 .
No Konráda na 100% nie, lebo nepotrebujem mať doma album nejakého sebavedomého zasrana, ktorému všetko upravia v štúdiu a keď výjde na javisko, je to strach a hrôza ho počúvať....za takých ,,spevákov,, sa hanbím...ako ich niekto môže tak umelo pretláčať, ako Konráda Lučenič, ktorý v živote nič normálne sólo nenaspieval, akurát tak poslúžil Žbirkovi na vokály 😝 ...
Toť môj názor...
Michal mal ešte určite ostať...pre mňa určite pred Konrádom a aj pred Ivanou.

jul
7. nov 2007

suhlasim s tebou drndi 😢 😢 😢

jul
7. nov 2007

erika kde si? 😲 😲 😲
co budeme spievat v nedelu???????????

drnda1
7. nov 2007

Hej Erika - ty špionka 😀 - iste si to už niekde našla, tak sem s tým... 🙂 😉

erika153
7. nov 2007

jaaaaa? 😀 idem pospionovat 😅 😀

erika153
7. nov 2007

😀 😀 😀

Marcel Berky
LOU BEGA-MAMBO NO.5

Ivana Kováčova
KYLIE MINOGUE-CAN´T GET YOU OUT OF MY HEAD

Robo Šimko
TOM JONES-SEXBOMB

Vierka Berkyová
ABBA-DANCING QUEEN

Martin Konrád
DJ OTZI-I WANNA KNOW (IF YOU´LL BE MY GIRL)

Dominika Mirgová
DARA ROLINS - ČO O MNE VIEŠ

Tomáš Krak
GEORGE MICHAEL-FAITH

erika153
7. nov 2007

moze byt? 😉 😵