Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

gabuliik
15. nov 2007

Wow, to sú teda dvojice. Chúďa Dominika, mám taký pocit,že to nedopadne dobre. Ikke, kde si zohnala ten zoznam. Už dva dni ho všade hladám a nič.

ikke
15. nov 2007
gabuliik
15. nov 2007

Ďakujem!

luciferova
15. nov 2007

pubisweb 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hedunecka
15. nov 2007

no ona skor zaxrani kornada boze co ho nevyhodia tie pubertiacky mu stale posielaju hlasy..

inak ten dominikin tato je fakt fesak kazdy den ho stretavam no na zjedenie je.. 🤐 uff keby ma pocula dominika tak ma asi zabije a to som si doteraz nevsimla ze ma takeho pekneho tatina 😀 😅

drnda1
15. nov 2007

Hedunecka - ty, ty, ty... 😉 🙂 😀 😝

hedunecka
16. nov 2007

no co nekuknes sa na xlapa ked si aspon xvilu sama 😀 😀 😀 🤐 😅

jul
17. nov 2007

helou drndi,
kde sa flakas?

dadka212
17. nov 2007

Drnda asi robí niekomu nechty 😝 😀

drnda1
17. nov 2007

No čo JUL? Mala som tu maminu, musela som sa jej venovať 😝 ... Nechty som robila v piatok 😉 ..
Zajtra ideme na to, že? 😉
Som straaaaašne zvedavá....

jul
17. nov 2007

akurat som dnes bola na svokrinej 50-tke a boli tam take male 10-rocne a obidve su straaaaasne zamilovane do Konrada 😠

drnda1
17. nov 2007

No hneď si im to patrične pedagogicky mala vysvetliť... 😠 😀 😀

maaja
17. nov 2007

troska mimo temy:

anjelinka, aj ja pozeram Ordinaciu ...
drnda, fakt Fialova bola tvoja spoluziacka ??? ja ju teda nemusim, ale v tom seriali sa mi paci ;)

luciferova
17. nov 2007

mne sa ordinacia od zaciatku nepacila, ale po prazdninach som sa na nej stala zavisla 😀

maaja
17. nov 2007

luciferova - presne tak ... predtym som to ani ja nepozerala 😀

luciferova
17. nov 2007

a moj spoluziak je zas Cmoro 🙂

jul
18. nov 2007

chudera Vierka,dnes bude spievat s tou trapnou Ivanou 😝

certica
18. nov 2007

jul 😀 ale istym sposobom sa k sebe hodia, aj ked nie spevom

jul
18. nov 2007

😀 😀 😀

drnda1
18. nov 2007

Maaja - no hej, bola, na základnej...dokonca boli obdobia, keď sme sa kamošili viac a často k nim chodievala, ale aj obdobia, keď sme sa nebavili vôbec... veľa kamarátok nemala, bola vždy dosť sebavedomá a muselo byť po nej... mne sa v tom seriály a aj všade, kde zatiaľ hrala, zdá byť slabá...tie dialógy sú u nej všetky rovnaké, pri všetkých sa rovnako tvári a zdá sa mi to ,,umelé,,.
Dokonca aj ja som chodievala recitovať (a spievať) na súťaže a stávalo sa, že ja som sa umiestnila a ona nie... 😝 a chodili sme aj spoločne na dramatický krúžok do bývalého ÚDPMKG (ústredný dom pionierov a mládeže klementa gottwalda-terajší prezidentský palác 😀 )...
inak do školy somnou (ale sú mladí odo mňa) chodili ešte aj sestry Šulajové, bratia Vrábelovci (Cico , alebo bloňďavý brčko Neberte nám princeznú) a Kveta Kmotorková - Horváthová, tá bývala aj so mnou v jednom paneláku....a teda aj jej ségra Lucia (Bármošová)... 😉
Luciferik - fakt? a aký bol? asi aj dosť škaredý... 😀 , ale spieva suuupeeeer... 🙂

nellie_
18. nov 2007

Luci, to fakt bol Cmoro tvoj spoluziak? no vau 😉 🙂

jul
18. nov 2007

drndi,
ja pozeravam stale ordinaciu,ja to priam žerem 😀 ,a tiez som si vsimla,ze sa stale rovnako tvari ta Fialka,mne sa najviac paci Cobejova ,Hajdu a Maštalir 🙂

drnda1
18. nov 2007

Mne čobejová ( a tí ostatní starší herci...a aj tá brčkavá sestrička je dobrá) a hlavne Zuza Kanócz...ja som s ňou videla CZ film Román pro ženy, kde hrala s Vašutom, no to bolo supiš... je 1000x lepšia herečka, než Fialka...

jul
18. nov 2007

aj ja som videla Roman pro zeny,Kanocz je super herecka,ovela lepsia ako Fialka,ale super hra aj Tana Radeva tu Veroniku 😀

drnda1
18. nov 2007

Hej, aj tá je super...títo socíci herci vedia hrať všetci. Ale môj tatko kedysi tvrdil, že z Fialky dobrá herečka nikdy nebude...ona sa strašne rada sama presadzuje a ako vidím, ostalo jej to doteraz... 😝

luciferova
18. nov 2007

no cmoro bol skaredy 🙂 veru hej, bicykel by som o neho neoprela 😀
my sme chodili spolu na VS on bol o 2 roky starsi, ale niektore predmety sme mali spolocne, bol dirigentov milacik, spieval vsetky sola a vzdy mu to dobre spievalo. no bol aj taky dost namysleny, teda aspon my mladsie sme to tak brali, sebavedko mu nechybalo. inak hudobnik telom a dusou, posedaval na fakulte kade-tade s gitarou v ruke a mastil v jednom kuse😉

luciferova
18. nov 2007

baby mne sa snivalo, ze to vyhrala Ivana 😀

evka77
18. nov 2007

Luciferova, nejedz pred spanim 😀
No dnes som mimoriadne zvedava co to bude za akciu 🙂

dadka212
18. nov 2007

Luciferová nestraš 😕

drnda1
18. nov 2007

liciferik - ale on vravel, že má konzervu, nie výšku... žeby ju nedokončil?
Jéžiš...Ivana? 😖 dúfam, že do konca Superstar svoj sen prerobíš... 😀 😀
No aj ja som zvedavá...a tie dvojice na duetá... 😝