Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

cat
7. okt 2007

toz potom nepocujem ☹ ☹ na nu som sa popravde najviac tesila 😎

jul
7. okt 2007

tie reklamy fakt lezu na mozog 😠 🙄

drnda1
7. okt 2007

ak si pamatáte, schindlerová vo finále bola skoro bez hlasiviek a zaspievala gombitku excelentne a nevyhovárala sa, že je chorá... to nie je o chorobe, ale o talente!
že už 3 roky sa snaží presadit, ale ja som o nej nepočula doteraz, okrem jaguára a honzíka 😀 😀

leva
7. okt 2007

No ale snad narod ma usi a zapocuva sa do jej spevu a posle ju kade lahsie,jedna uz je v tahu,Dasa tu som tiez nemusela.

cat
7. okt 2007

ked uz hovorite o tom rozhovore v Sarme, ocinko popisal dcerenku pomaly ako cistu neposkvrnenu pannu 😀 😀 😀 ved vraj Honzik a jeho obchodni partneri spia "v inej izbe" 😀 ..k popukaniu..

drnda1
7. okt 2007

no to by som chcela tiež vidiet!...

jul
7. okt 2007

hlavne,ze Mamba vypadla 😎
😀

cat
7. okt 2007

fuha, Vierka si vybrala Marisu, dufam ze jej to vyjde.. 🤐

drnda1
7. okt 2007

ide vierka 😉

expertka8
7. okt 2007

...par švesteček 😀 😀 😀

...aj ja som citala spominany clanok v Sarme...a priznam sa..ze po precitani posledny riadkov som casopis odlozila s odporom...
...vsetko v zivote mame vyslovene zasluzene...doteraz som vdacna mojej mame za to..ze mi po financnej stranke umoznila studovat TO co som xcela...TAM kde som xcela... 😔
...preto som bola skutocne "pobavena" vyrokmi typu..."slubil som jej peugeta a tak ho ma"....booooze.....ja ako dieta som snivala o tolkyyyyyyyyyyyx veciax....takze sa najblizsie musim maminy opytat..kedy ma "vystreli na Mesiac"??? 😀 😀 😀
....jaaaaaaaaaaaaj...to sa niekomu zije...ked ma za xrbtom vplyvneho rodica....kde je ta bozska spravodlivost???...bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😝

verulka
7. okt 2007

baby, tak ja mam od zaiatku za favorita toho metlaka- nuz co, mam na nich slabost 😅 ale tento aj fakt hezky spieva...a baby? Mne sa pacila ta 15r kocka- taka energicka.

briluxina
7. okt 2007

No tam Vierka to zvláda ľavou zadnou, je perfektná, som zvedavá čo povie porota...

drnda1
7. okt 2007

no bola úuužasnááá tá vierk, zatial NAJ... 🙂 🙂

leva
7. okt 2007

No mam z Vierky zimomriavky,bolo to uzastne.

eros
7. okt 2007

vierka bola bombova najjjjjj 😉 🙂 🙂

pipi1211
7. okt 2007

vierka je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cat
7. okt 2007

vierka wow wow wow 😎 🙂 😵 na Marisu co ma 5 ci kolko oktav si nemoze len tak niekto trufnut a ona bola skvela 🙂

expertka8
7. okt 2007

...Vierka aj my luuuuuubime Teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
7. okt 2007

ex švestičky dakujem 😀 vierka bola fakt super 🙂 ide barbara čo onej poviete ako sa vám páči vraja konkuruje luci 🙂

margaretka11
7. okt 2007

Tak teda mne padla sánka na zem...

eli77
7. okt 2007

no baby skoro som zo stolicky ci z fotelky spadla...vierka spievala nenormalne nadherne...... 😀 😀 😀

expertka8
7. okt 2007

...boooze...to je kostra.....cat...ty teraz nepozeraj!!!..lebo zasa pride depka 😀

olianko
7. okt 2007

ahojky 🙂
tak Vierka spievala fantasticky 🙂 a tiez sa nam pacila aj DOminika 😉

drnda1
7. okt 2007

konkuruje? a v čom?

drnda1
7. okt 2007

táto aspoň spievat vie, lucii absolut...
aj ked má aj táto drobné chybičky...
no u mna vedu dominika a vierka 😉

leva
7. okt 2007

Neviem ci sa my to zda kvoli tomu ze je po Vierke ale je slaba.

drnda1
7. okt 2007

no podla mna patrí dnes k tým lepším, ale chybičky tam boli

elise
7. okt 2007

mohla by vypadnúť luci ale národ na vypadnutie sa asi nezmôže ak ocinko kúpil jaguára, tak asi luci posiela hlasy na udržanie 😀 ☹ ☹

leva
7. okt 2007

No proste by mala ist lucia,ta sa snazi uz 3 roky a ziaden pokrok.

drnda1
7. okt 2007

no elise - to si píš, že nevypadne!!! bohužial!!! 😖 ocinko fakt kupi sms-ky! ale mala by íst lucia a saša