Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

arabeska
16. dec 2007

no podla man jej uz stupla "slava" do hlavy.

martinaj
16. dec 2007

samozrejme ved Palino ju zere, nee? 😠

arabeska
16. dec 2007

presne...
podla mna to mal vyhrat simko

vka
16. dec 2007

No podla mna tiež vyhra Mirgova ale mne je viac sympatickejšia Vierka no Dominika nieje prirodzena podla mna sa hra a pretvaruje a preto maju ludia dojem že sa sprava ako superstar pričom Vierka je opak taky jašo proste prirodzena tak uvidime priala by som to Vierke

martinaj
16. dec 2007

hocikto len nie Mirgova a Kovacova

drnda1
16. dec 2007

.No čaute,
aj podla mňa Dominike stúpla už sláva do hlavy a hodne to spôsobil Habera tým, ako ju nekriticky hodnotí, napriek aj často dosť veľkým chybám 😖 ... Obe sa ešte maju čo učiť... No mne by tam iste zamútil vodu Marcel, no čo už... 😝
No uvidíme, ako hlas ľudu, ale ja obetujem prvú a poslednú smsm dnes a zahlasujem za Vierku 😉
A medzitým idem picť košíčky... 😵

petruci6
16. dec 2007

mne sa pacil Robo,skoda,ze vypadol,teraz mi je to jedno kto vyhra 🙄

leva
16. dec 2007

Aj podla mna Mirgova,tie by som to viac priala Vierke,aj ked to mal aj podla mna vyhrat Robo.No ked to vyhra Mirgova,Habera bude v oblakoch.

drnda1
16. dec 2007

No nech je 2-há, ved študio u neho má zabezpečené, nie? 😉

arabeska
16. dec 2007

toto je hotova katastrofa 🙄

martinaj
16. dec 2007

no uz nam to tam jodluje 😖

leva
16. dec 2007

Tak,tak drnda,inak tato spolocna pesnicka im moc nejde 😅

vka
16. dec 2007

ale šatičky maju na sebe celkom pekne

ikke
16. dec 2007

no ja som zvedava, kolkym o dva roky nebude vediet nikto v hudbe prist na meno... 😝

drnda1
16. dec 2007

vyzeraju lepšie než to zaspievali 😝

leva
16. dec 2007

Tesim sa na Tri oriesky,na Vierku.

drnda1
16. dec 2007

No toho sa ja bojím....skôr sa mi asi bude páčiť v Killing me softly....či ako sa to píše... 😀 😝

vka
16. dec 2007

ano ziapali čosi nech mi nik nevravi ale prva superstar tak to bolo na čo sa pozerať a tato same detičky

drnda1
16. dec 2007

Vka - aj na druhú...Cora tak skoro nenájdeme... 😉

zuzka82
16. dec 2007

ahojte..
zeby vypadok.... 😕

bubaczik
16. dec 2007

len teraz je to nespravodlive,kedze idu spocitat vsetky hlasy od zaciatku sps,ktore dievcata podostavali 😖 a ti rodicia vierky su nejaky divny 😝

janeette
16. dec 2007

počujte to dnes vyhlásia víťaza?

vka
16. dec 2007

ano niečo po 22h ak sa nemylim

bubaczik
16. dec 2007

hej hej dnes..konecne..

drnda1
16. dec 2007

Cmora... 😀 😝
To fakt Bubaczik? To som nejako nezaregistrovala....
No rodičia - sú to cigoši, málopodnetné prostredie...nahovby sociálne pomery...no ale mne sa zdal aj Dominikin tata polotmavý...

zuzka82
16. dec 2007

ale preco by mali spocitavat????to len bruno mal taku otazku, ze co by bolo, keby dostali rovnaky pocet hlasov teraz....

vka
16. dec 2007

ano ved ona ma tiež romske korene tak to je romska superstar berky a vraj aj ten no pomožte mi taký fešny počarovný čo nemal otca.........

bubaczik
16. dec 2007

hej aj domca je polociganka 😅
no to s tym spocitanim hlasov hovorila odvrhnuta milenka novotneho,drobova,v magazine.. 😖

zuzka82
16. dec 2007

tak v tom pripade by sa pocitali hlasy od zacatia sps,...ale to bola len brunova mudtra otazka.... 😉

vka
16. dec 2007

a možno aj stými hlasmy si spravia po svojom ked bola odozva čo neprechadzali hlasy berkymi kto čo s tým spravil??????????