Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

poleva
1. okt 2007

my pozráme...musím to tu napísať nepáči sa mi adela, je strašne vychrtlá, včera mala pekné šatky...jednak jej vzadu boli veľké a nožky má ako špilky
ale tá posledná dobre spievala ?

tinni
1. okt 2007

baby, chalani boli od poroty pochvaleni, vraj najlepsie, co za tie tri casti bolo 😉

cat
1. okt 2007

ta posledna bola super, nepaci sa mi ta Honzikova cica s jaguarom 😝 /uz z pricipu/a neviem preco porovnavaju v novinach toho smejka Nataliu s ladovou Sindlerovou,to fakt nemusia, ani pre podobny vyzor 🤐

megg
1. okt 2007

Cat, to bola ta co sa tak vychvalovala ze je pripravena do showbizu??? 🙄 🙄

cat
1. okt 2007

hej, taka blond babika. akoby tych Novotneho mileniek nebolo na obrazovke uz dost 😝 😝

verulka
1. okt 2007

baby, my mame favoritku tu mladu babu z plzne 😀 a chalanov sme nevideli,no kazdopadne si vyberame metalistu 😀 My sme prvy diel skoro uspesne nesledovali, ale potom uz ano-mame to povinne od dcery 😀

andy.a
1. okt 2007

tá kočka,čo spievala posledná,bola jednoznačne najlepšia.. 😉

erika153
1. okt 2007

no mne sa strasne pacila posledna-bola exelentna 😵
a dalsia favoritka bola ta kocka co tak tancovala pri tom no neviem ako sa vola, trosku macatejsia a jasna favoritka je ta kocenda z plzne. 😵

tomaslavka3
1. okt 2007

Nepoznate nahodou blizsie dievca menom Alexandra Durinova?

certica
1. okt 2007

tak ta posledna bola superna, mne sa este celkom lubila ta dominika, ma v sebe rytmus okrem ineho a tiez ta vierka z plzne

cat
1. okt 2007

http://www.plus1den.sk/images/vydanie/2007/10/0...

dufam ze to bude o speve, nie o vplyvnych rodicoch ci milencoch..lebo ta Katka Talanova bola hroznaa 😖

erika153
1. okt 2007

certica presne tie sa ti pacia co mne! 😉 ano ta tancujuca je dominika..
inak neviem ktora je honzikova vobec som o tom nepocula 😕

verulka
1. okt 2007

mne na tej poslednej nieco nesedelo 😉 nemyslim si, ze vyhra...
Mne sa este pacila taka ta ina- mala kratsie cierne vlasy a jedina nevyzerala ako misska 😉

erika153
1. okt 2007

cat uz som v obraze... tak kocka je velmi pekna ale spievala priam katastrofalne (mala som pocit ze je fakt chora) ale toto bola jedna z pesniciek ktore som si az do konca odtrpela a to doslova! 🙄
verulka no ta kocka mala krasny hlas to je pravda ale trosku falsaky tam mala ale nieje to sranda baby? to bola fakt prehliadka miss 😀 same krasavice 😅
tebe sa nepacila ta posledna? no mne behala husacina po tele ked spievala 😀

certica
1. okt 2007

erika, tiez som vcera konstatovala, ze same missky 😎

majula
1. okt 2007

Mne sa tá posledná veľmi páčila a ešte tá....neviem meno, ale mala také kučeravé vlasy...tá bola veľmi zlatá, ale moc ju teda nevychválili...mne sa páčilo ako spievala
No a tá Honzíková....z tej mi je zle 😝

bubaczik
1. okt 2007

..tak aj mne sa pacila ta posledna,len je akosi na moj vkus velmi ticha,alebo pobozna? 😅 neviem,ci zvladne ten tlak 😖
ale inak ta jaguarova slečinka.. 😝
som velmi zvedava,ako to dopadne...len dufam,ze to bude o speve,nie o pretrcani sa v novom case 😀

certica
1. okt 2007

ja som povodne nevedela presne o koho sa jedna,len to meno lucia olesovi mi bolo zname, ale uz len ten jej namysleny prejav a vyraz tvare, no total antipatia, ani spievat nemusela zacat a presne som tipovala, ako bude na nu reagovat habera 😀

certica
1. okt 2007

my ju s muzom volame kalciovka 😎 😀

erika153
1. okt 2007

a co vravite na sarkeziovu? mne je vrcholne nesympaticka, neviem preco ale taku sebavedomu babu som uz davno nevidela...

a este mi bolo luto jednej kocky vyzera ako nastenka z mrazika 😀 taka blondinka, strasnu pesnicku si vybrala a pritom ma bohovsky hlas...skoda jej no-.. 😔

certica
1. okt 2007

erika, ja viem, ktore myslis, tusim mame rovnaky pohlad na vec 😉

bubaczik
1. okt 2007

erika myslis tu mambu z mr.bombastik?

a ta blondinecka?ta nam z muzom pripadala ako predsednicka triedy 😀

erika153
1. okt 2007

certica tak to som si vsimla uz davno.

a este som sa chcela vyjadrit k chlapcom...neviem ale tento rok sa mi zdali velmi slabi a najhorsie na tom mi prislo to ze ich vsetkych tak nalicili ze mi jeden po druhom pripadali jak buzeranti 😅 aj ked proti homosexualom nic nemam tak toto sa mi nepacilo. 😖

erika153
1. okt 2007

bubaczik aku mambu? 😕 ale hej daco o mambe tam bolo ale ja som to nevidela. to bola nejaka reality? 😅

majula
1. okt 2007

Že predsedníčka triedy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubaczik
1. okt 2007

erika asiminule leto bola relacia na markize,co hladali na kupaliskach bomba chlapa..aj na tritone boli..a hodnotili ho take 5 ci 6 "slecny"..

erika153
1. okt 2007

jaaaaaaaaj tak to som nevidela 😕 😀 a vcera ta poznamka ze ci picovi vsade stoja chlpy 🙄 no skoro som sa ja vopchala pod vankus od hanby ake to bolo nevhodne 😅 😝

bubaczik
1. okt 2007

ta .urvička,ta co ine jej lozi po rozume? 😖

cat
1. okt 2007

erika 😀 veru to bolo trapne ale ja som sa rehotala lebo to bolo take sproste ze az 😅
Mne sa pacilo ako sa Adela opytala Ivky ze ci ten galon co videla bola ta svatena voda od babky😀