Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

jul
22. okt 2007

Dufam,ze nabuduce vypadne Ivana,ta sa mi poriadne zhnusila 😝

monatko
22. okt 2007

jul, a preco sa ti zhnusila, ak to nie je tajne 😕

jul
22. okt 2007

ked spievala od Gombitovej Slnecny kalendar,natrasala sa tam jak infantilne decko,bolo to fakt ako povedal Habera skolkarska besiedka 😝
jednoducho mi tam nepasuje 😒 ,ale zo zaciatku sa mi pacila 😠

erika153
23. okt 2007

jul este jej dajme sancu, mozno sa obhaji 😉 😉 ale ked este raz tak zaskrieka tak budem velmi sklamana! 😖 pretoze pocujem, ze hlas ma dobry, len ho akosi nevie pouzit vo vhodnej pesnicke. ak neratam tu christinu aguileru minule.

verulka
23. okt 2007

mne sa ivka nepacila od zaciatku, aj som to sem pisala 😉 hlas nie je vsetko...ona na to jednoducho nema 🤐

drnda1
23. okt 2007

ani mne sa nepáči...ten jej hlas, ked sa dostane do vyšších tónov, akoby mal nejakú klapku a potom vždy znie strašne pridusene..ja nemám moc rada také upišťané hlasy....skor silné mám rada, ako Vierka...no tá to dúfam tento raz rozbalí aj za túto nedeľu 😝 ...

jejke
23. okt 2007

Jejke, Drnda je moja...." 😀 😀

Eros, kludne 😀

Ja viem ze si"kakam" do pusy ale ako nereagovat ked napisem ze uz pisat nebudem a stale niekto adresuje cosi mne osobne....

S Drndou sme sa fajn purazali cez IP(nemyslite si iste to neboli vulgarizmy)
a ja na to nie som hrda a nikdy toto nerobim aby som niekomu umyselne ublizovala iba a AK NA MNA NIEKTO SLOVNE ZAUTOCI,
IP uz necitam ale tuto temu sem tam ano...vacsinou kvoli tomu ze nestihnem pri detoch Superstar ,
OSPRAVEDLNUJEM SA VSETKYM ZA TO ZE TU PISEM AJ ZA TIE "STUPLE" moja Slovencinarka ma za to slovo raz zjazdila,alebo spravne po slovensky:skritizovala, tak som verila ze nie je spisovne...
vidite chybu si uznam a takisto PREPAC Drnda1
JA SI S TEBOU NEPISEM len sa musim priznat ze tato nasa konverzacia cez IP bolo to najhorsie co sa mi za posledne dva roky prihodilo(tak verim ze horsie to uz nebude)

K teme sa nevyjadrujem ako som SLUBILA.
Prajem Vam radost z Vasich favoritov a lepsich rodicov ako ma Lucia Olesova 😀 😉

Mam Vas rada, ozaj baby.Mozete ma za to ukamenovat 😀 😝

jejke
23. okt 2007

oprava:"pourazali" 😅

erika153
23. okt 2007

jaaaaj baby nechajte to tak... 🙂
aj tak ma kazdy svojho favorita, ved to je jasne, ze nemozme mat tolke baby rovnake nazory...
podme radsej vsetky patrat ake bude dalsie kolo 😀 😀

ciatko
23. okt 2007

babulky
spisovne sa povie zatka, ziadny stopel, ani stupel 😉
uz to tu, prosim, nerieste, rada citam tuto diskusiu, kedze ma zaujimaju aj postrehy inych na spevacke vykony, no a taketo spory len zbytocne natahuju strany.
pekny dnik prajem

monatko
23. okt 2007

jul, no to je jasne, je to tvoj nazor.. ja mam Ivku rada, ale to je fakt o sympatiach a to je subjektivne.. objektivne sa hadam vsetky zhodneme, ze vierka je jednoducho HLAS a zasa, ze Alex na to nema.. ja by som napr. chcela pocut spievat Olesovu bez afektu, jej prirodzenym hlasom, mozno by to bolo ine, mozno aj pekne... mozno by som jej aj poslala sms 😀

erika153
23. okt 2007

ozaj na youtube najdete olesovej klip 😀 trapas jak hora ale hlas tam ma dobry celkom...predsa v studiu vam vraj tak krasne "opravia" vsetky nezrovnalosti a falsaky ze az... 😀

penelope2066
23. okt 2007

hod linka na ten klip

erika153
23. okt 2007

rozkaz 😀 😀 idem pohladat 😀

penelope2066
23. okt 2007

okk dakujem 😀 😀 😀

erika153
23. okt 2007
https://www.youtube.com/watch?v=LVpuMpjBdxY

tááák nech sa vám pači 😀 😀 prosim odozvy na ten klip sem 😀 😀

leva
23. okt 2007

Ukazuje tam hlavne ucesy a oblecenie,no ako pise monatko upraveny plaback.

radoslava
23. okt 2007

mne sa to pači

radoslava
23. okt 2007

zato som si pozrela Mambu
no jednym slovom E55

penelope2066
23. okt 2007

celkom dobre,po uprave 😀

erika153
23. okt 2007

radoslava a pacil sa ti jej uzasny, krasny sval?? 😀 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

certica
23. okt 2007

mne sa to moc nelubi

leva
23. okt 2007

Radka co myslis tym E55?Mamba je tiez pre mna dost trapna.

radoslava
23. okt 2007

erika fakt teda sval.
Ona si chuda zmylila sutaz
😀 😝

erika153
23. okt 2007

ja by som tolko, ze klip tuctovy (priehladne zenske zbrane ako uces a spodne pradlo, saty, sperky, nalicena jak indianske kanoe 😅 ) a spev sa celkom da s tym, ze netrpis celu pesnicku do konca ako v semifinalovych kolach ked som utekala do izby aby som nepocula ten trapas ako zase nieco pokazi 😀

radoslava
23. okt 2007

je fakt ze tam nespieva sama 😀

erika153
23. okt 2007

leva to je taka cesta kde postavaju radodajne damy (E55) 😀 😀

leva
23. okt 2007

erika ze indianske kanoe 😀 😀 😀

leva
23. okt 2007

Aha.

radoslava
23. okt 2007

Eri postrehla si vtedy ked Mamba vypadla ze Pico plakal.
😀