Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

dadka212
26. nov 2007

Aj ja chcéééém mobíka, ale bez podpisu 😅

alex
26. nov 2007

Tak tak, Marcel si nezáslúžil vypadnúť skôr ako Konrád.

ikke
26. nov 2007

to nevymysleli dobre... to akoze sa drazi cela sada s tym istym podpisom??? 😨

adamko05
26. nov 2007

.... júúúpi... babenky, nechodím sem... ale konečne vypadol taký, ktorý o speve veľmi nechytoval 🙂.... Dievčatám "došiel" kredit na mobile 😀 😀 😀 😀

alex
26. nov 2007

ikke, je to hovadina že. 😒

alex
26. nov 2007

No kočky, končím pre dnes. pa pa

dadka212
26. nov 2007

To teda je 😠 keby aspoň niekde na nete bolo, že aká je aktuálne najvyššia ponuka....

dadka212
26. nov 2007

pa aj ja idem do hajan 😉

aktak
26. nov 2007

jej konrad vypadol, drobnost ale potesi 😎

zgurkaa
26. nov 2007

Konecne.........Konrad.

riuska
26. nov 2007

toto bola najlepsia sprava dnes 🙂 huraaaaaaaaaa

martina46
26. nov 2007

no konecne!!!! 😀

vesi
27. nov 2007

konečne!!!!!buchneme šampaňo... 😀

elise
27. nov 2007

ja som včera "odpadla" do spánku od unavy akurát ked bola reklama a ivka s tým konrádom stáli na rozhodnutie. a zobudila som sa až okolo pol jednej v noci, fakt vypadol ten konrád??? chválabohu ved on vôbec nevedel spievať mál vypadnúť pár kôl dozadu🙂

marya
27. nov 2007

Hurá 😅 😅

bubca
27. nov 2007

tak hurá hurá,konečne je Konrád vonku... 😀 síce neskoro,ale predsa.

bibinka
27. nov 2007

aj ja som spokojná 😀 😀 😀 😀 .už ma to "emo" otravovalo

arabeska
27. nov 2007

ja som to uplne vedela ze vypadne konrad hned ako adela kukla do obalky 😀 😀 ale je to fasa 😀

tamia
27. nov 2007

hurááá, konečne je fuč ten malý drzáň... 😀

radoslava
27. nov 2007

opakuje sa prva seria tam tiez ostali tri baby a jeden chalan
vyorany Bezdeda
ale ten mi bol viac sympo ako Robko

melory
27. nov 2007

super, ze konrda je prec, len o com sa teraz bude v mediach pisat? 😅 konecne je to tam ako tak.

ikke
27. nov 2007

melory, ze o com? najprv si podaju ambicioznych oteckov, ktori sa vidia vo svojich dcerenkach a tlacia ich pred sebou ako parny valec (Domca, Ivanka), potom zopakuju pesnicku o otcovi-vyciciavacovi (Vierka) alebo sa budu snazit najst nejaky robov pruser... neboj, vzdy bude o com, aj keby nebolo o com 😉
inak myslim, ze na konradovom odchode bude najviac profitovat domca - predpokladam, ze pubisky ak budu aj nadalej esemeskovat ako zmyslov zbavene, bude to za nu...

melory
27. nov 2007

ano, lebo chalan nic moc, a domca dobre tancuje a z toho su "pubisky" hotove, ved kazda druha chodi na hip-hop.
ja som susedam takym pubis malovala tricka s napisom hip-hop.

ikke
27. nov 2007

nemas medzi susedami taku jednu 15-16 rocnu domcu? 😀

melory
27. nov 2007

nie, ale poznam ich aj rodinu 😒

radoslava
27. nov 2007

ja si nepomozem ale vobec si na Dominiku nepamatam este ako bolo divadlo a tak. Mne sa zda akoby vynikla az tu a aj to som si ju vsimla len preto aky z nej hotovy Habera debilko

marya
27. nov 2007

Ja som si tiez Dominiku vsimla az vo finale, je sice sikovna dobre spiea, ale akosi mi nie je sympaticka 😒 To uz skor Vierka, ta ma sice trosku spomalene reakcie 🙂 , ale je zlata a zabavi, a naozaj dobre spieva. Dominiku velakrat vychalia, aj ked neviem za co....

kvendolinka
27. nov 2007

Caaaaaaaaaaute 🙂 Sa tesim,ze cierny fagan je vonku 🙂 🙂 🙂 teraz si uz mozem v klude bez nadavania vychutnat superstar 😀 Marya,absolutne s tebou zdielam tvoj nazor.Na Viere a Ivane furt nieco ten Palko Pesta najde no Dominika je madam dokonala.Toto ma tak serie aspon keby jej to bol vyznaval v zakulisi ale ako sa maju potom ostatni citit ked pred vsetkymi splechne,ze ma u neho studio zdarma 😠 Ozaj,neviem kto sa to tu pytal na tu aukciu mobikov-tak vyvolavacia cena je 10000 😲 ale uz tam boli take palky,ze 13500 a teraz je uz urcite viac a ja,ze sa bude drazit od koruny-naivka som 😖

drnda1
27. nov 2007

No a myslím, že Dominika zasa tak čisto nespieva... Viac ráz bola falošná a to akoby nepočul... 😒 Vierku zdžube za všetko...

danuska24
27. nov 2007

ja si na Dominiku tiez nespominam, ale som rada ze vypadol Konrad 😝