Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

luciferova
21. okt 2007

dobru noc😉

verulka
22. okt 2007

cafte, mne sa najviac pacil Robo, lebo to rozjel na javisku ako na koncerte 😉 milo ma prekvapil Berky, doteraz sa mi vobec nepacil ,ale vcera pekne zaspieval. Ostatny boli dost desni 😝 Este konrad bol zaujimavy a hlavne konecne nebol namalovany tak ako zvykol 😀
podla mna je zhavy kandidat na vyhazov Krak, lebo je trosku nudny a ani nie je sladky, takze asi nema silny funclub u -nast rocnych 😉

andrea.m
22. okt 2007

mne sa včera páčili konrád a chrenko.no keby sa malo vyhadzovať podľa zaspievania v konkrétnom kole a nie podľa sympatii a fanklubov tak u mňa by za včerajšok leteli ivana,alebo vierka.to nebol spev to škrekot.uši mi trhalo

cat
22. okt 2007

u mna je kandidat na dnesny vyhadzov jednoznacne Alex 😝 to bol des. A porota ju setrila akoby mali v usiach nas..te 🤐
Ale ten mlady fagan Konrad bol dobry, pubisky zamdlievali v hladisku 😀

jul
22. okt 2007

hej 😀 pistali o zivot 😀

drnda1
22. okt 2007

no ja by som vyhodila alex, ale po včerajšom kole ivanu - no tá bola hrozná aj minulý tt

andy.a
22. okt 2007

Alex tú pesničku od Belindy C.hrozne pohnojila..mohla som ísť včera radšej spať..

jul
22. okt 2007

mne sa ta Ivana poriadne zhnusila 😝

curly1983
22. okt 2007

vcera to bol fakt prepadak .. a tie reklamy medzi tymi 😠 😠 😠

inak ten robo ma ako vyholenu hlavu ?

fakt vcera zasranko konrad dobre zaspieval 😉 aj chrenko dobry je (po spevackej stranke aj po vzhladovej 😀 😀 😀 )

jul
22. okt 2007

hej,chrenko je fesak 😎

inak si neviem predstavit Roba ked mu zacnu tie vlasy na bokoch rast 😀 😀

curly1983
22. okt 2007

ale frajerku ma ta nic z neho 😀 😀 😀

andrea.m
22. okt 2007

jul...tak to bude sranda.ale myslín že to stylisti nedovolia.

jul
22. okt 2007

ale co tej Natalii fakt ostrihali tu ofinu? Vobec jej to nesvedci 😝 ,take krasne vlasy mala 😵 😵 😵

verulka
22. okt 2007

baby, ked dorastaju vyholene boky, tak je to dost v pohode. Staci ak bude nosit rozpustene vlasy. Ak by mal vyholene cele ciro, tak to by bolo horsie 😉

arabeska
22. okt 2007

verul😀 aky znalec 😀 😀

verulka
22. okt 2007

vsak viiim 😀 😀 😎 tot moja krvna skupina 😵

jejke
22. okt 2007

Drnda1

"
Ja nei som učitelka dochodkyňa, takže sa ,,deformovaná profesne,, necítim.
"
to si mi napisala a ja Ti verim,
tak Tvoj mail v IP som zmazala bez precitania, nie som butlava vrba, OK?
prepac ale ventilovat sa mozes, no ja to citat nebudem... 😉

cat
22. okt 2007

Kto chcete, precitajte si rozhovor s mamou Jaguarky Lucie Olesovej v novom Sarme, je to strasne, ak je to pravda, normalne do placu:
http://www.sarm.sk/sarm/rozhovory/zapredala-ju-...

jul
22. okt 2007

no ja mam z toho clanku dost 😒

jul
22. okt 2007

helou babulky,uz sa chystate na dnesne vyhadzov?????? 😀

erika153
22. okt 2007

precitala som si to. tak ja neviem kde je pravda, ale ak na matkinej strane, tak lucia je pekne nevdacne decko! 😠 a vcera som postrehla, ze sa maju posielat smsky, kto vam bude v superstar najviac chybat z tych co vypadli. to bude ale prekvapenie ak povedia, ze lucia a este ziska divoku kartu. padla by som z noh nad takym rodinkarstvom! uz podla clanku som usudila, ze bola obycajna tlacenka, ktoru pretlacila do 22jky dara rolinc - dobre som pochopila? 😕 😕

erika153
22. okt 2007

kedze dara uz davno pocula jej cdcko a este sa jej aj pacilo...a na kastingu sa robila ze ju nepozna- no to je sila!

cat
22. okt 2007

erika, asi je vsetko mozne, ak prachaty mafiozo co sedel za mrezami (a o decka sa ani predtym nestaral), ich dostal sudom do vychovy, vobec sa nebudem cudovat ak pre dcerenku vybavi aj divoku kartu v nejakej show 😠 😠 Ale ma to maarne, ludia ju i tak vyhodia.

luciferova
22. okt 2007

som zvedava, kto vypadne.

clanok som citala, dnes sa aj tak nikto nedozvie, kde je pravda...

drnda1
22. okt 2007

Ahojte,
ja som čítala ten článok, no chudera matka...aj súdy sú za prachy podplatiteľné...
Dnes tipujem Alex.
Baby čítate, čo mi píše Jejke? Aby som vám to uviedla na pravú mieru: nevedela sa zrejme zmieriť s kritikou na Olesovú a moje pripomienky, pretože mňa dosť uráža, ak ma niekto nazve, že si mám dať von štuple z uší...tak mi vypisovala do IP krásne romány...aj o tej spisovnej slovenčine, čo sa týka ,,štuplov,, 😝 ...no tak som jej po asi troch IP napísala, že už mažem tie pošty bez prečítania, nech mi už nepíše...ale vidíte, asi ma miluje 😀 😀 ...
Jejke - vravela si, že už písať nebudeš...nestojíš si za slovom, to o niečom svedčí 😝 ...neviem, o čo ti ide, máš zrejme neustálu potrebu buzerovať túto tému...nikto ti názor na Olešovú neberie, len nás nezhadzuj, nie sme nejaké ,,hluché,, nuly a ty nie si o nič viac, než sme my tu všetky. Už ma skutočne nebaví dopisovať si stebou, ja som ťa o IP neprosila, začala si mi dopisovať sama, prosila som ťa, aby si to nechala, no zrejme si pokoj nedáš...už som ti aj neodpisovala a ty máš zrejme stále potrbu mi písať...neviem, čo už mám urobiť, aby si ma nechala na pokoji, netuším totiž, o čo ti ide, ale ta prosím, skus si na dopisovanie nájst niekoho iného,mna skutočne už nebavíš...ja si tu chatujem s babami, rozoberáme danú tému zo všetkých strán... tak ak máš stále dačo proti nám, alebo nášmu ,,sluchu,, a cítiš sa viac kompetentná hodnotiť spevákov v superstar, prihlás sa do poroty v markíze...
mimochodom, písala si, že na tuto tému už písat nebudeš...tak si stoj za svojím slovom a nepíš 😖 ...

luciferova
22. okt 2007

konrad to tahal ako zo zahrobia... 😖

luciferova
22. okt 2007

dnes sa mi paci adela🙂

leva
22. okt 2007

Kazdy mame svoj nazor a ten moj je ze Lucia bola na bode mrazu,jejke ty mas svoj nazor,nik ti ho neberie,no tazko ju budes obhajovat ked podla nas spievala ako pridusena sliepka.

eros
22. okt 2007

svatka to je velka laska k tebe 😀 😀 😀

jejke drnda je moja 😠 😠 😠 tak ruky prec 😀 😀 😀

jul
22. okt 2007

😀 😀 😀
ze pridusena sliepka 😀 😀 😀 😀