Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

elise
16. dec 2007

obe sú super aj domča aj vierka som zvedavá ako to dopadne, ale konečne táto 3 superstár je o speve 😉

leva
16. dec 2007

Ked ju Habera teraz sfukne 🙄

drnda1
16. dec 2007

Jasne že ju sprdne!
Musí zachrániť domču! 😝

luciferova
16. dec 2007

vierka sa mi pacila viac. ale chcem, aby vyhrala radsej domca...

drnda1
16. dec 2007

Ja nie, ale asi vyhrá. 😖

leva
16. dec 2007

Poslala som jeden v tom tyzdni,aj som na to zabudla a zrazu posta.Jeeeeej Habera ju pochvalil,ale zasa podotkol blbu pripomienku na koniec,neodpusti si to na tu Vieru.

drnda1
16. dec 2007

A to ti došiel telegram?

leva
16. dec 2007

Doporucene na postu,z tiposu.

drnda1
16. dec 2007

Íha...no super...ja som dačo vyhrala vo Velkom hráčovi cca pred rokom, keď som bola s malinkou v6 mesiaci tt, aspoň bolo na vian.darčeky 😝 ...

leva
16. dec 2007

Tak to ta obdivujem,na taketo sutaze nemam hlavu,aj ked mi to doma niekedy ide,no nie na to aby som tam sla,na take je moj brat,ten bol 2 krat v Pali vam to a tiez uvazoval o velkom hracovi,no nakoniec nebol,mal byt hned na zaciatku ako to zacinalo.Uz mi oci klipkaju,no musim to dnes vydrzat a vediet kto to bude,aj ked myslim ze Domca,aj ked drzim Vierke.

lilusiatko
16. dec 2007

Ahojte, tak mne sa zatial viac paci Vierka, chcem aby ona vyhrala...teda tej Dominike dali riadny vystrih 🙂

drnda1
16. dec 2007

Aj mne, obe zaspievala krásne... 🙂

alionuska
16. dec 2007

Lilusiatko,to nebude tym ze ma riadny vystrih,ale riadne prsiska. 😀 No ked sa bude este do osemnastky vyvijat,tak mame slovensku Pamelu. 😅 Ale spieva pekne.

salajcatko
16. dec 2007

mne sa tiež lúbi viac Vierka, Domča si je akási istá a berie to moc vážne a prežíva to akoby šlo o život..vierka je taká v pohode

lilusiatko
16. dec 2007

alionuska 🙂 suhlasim s tymi prsiami 😀 😵 ale aj vystrih mala riadne hlboky 😉 ale boli pekne tie satky

alionuska
16. dec 2007

Lilu,ved o com je dnes ten soubiznis?!Vsade naokolo sex,baby viac vyzlecene ako oblecene...co si budeme nahovarat,ze v strikovanom rolaku by zaujala?Aj ich image ich predava a zialbohu,cim vystrednejsi,tym ziadanejsi. 😒

luciferova
16. dec 2007

a vierka ma zas chutnu prdelku 😉 inak konecne spieva nieco normalnejsie. ale predsa sa mi tuto zase viac pacila domca...

drnda1
16. dec 2007

všimli ste si, že durianová sedí vedla peštovej?
Vierka - pekne vysoko ťahala!!!

leva
16. dec 2007

Jaaaaj to je Pestova,ja reku niaka mi je znama 😀 😀

martinka54
16. dec 2007

ahojte, ja mam favoritku dominiku, je dobra

drnda1
16. dec 2007

No aj ja najprv, že Duriankina segra a potom kukám - Peštová....

luciferova
16. dec 2007

palo je nervozny z tych fanusikov... to je hrozne...

leva
16. dec 2007

Dara,zachranuje,no zasa ma posledne slovo Habera 🙄

drnda1
16. dec 2007

No ale tá výška bola úžasná, ona má super obrovský rozsah...
A pochválil ju...neni možné... 🙂

leva
16. dec 2007

Rozhodnutie ide az 22,50,idem sa ja natiahnut a budem sledovat z postele,dobru nocku kocky.

lilusiatko
16. dec 2007

tak ale toto kolo je veeelmi dobre a spievaju fakt pekne pesnicky, som strasne zvedava kto vyhra 🙂

tilly
16. dec 2007

môj malý dnes poskakoval po obývačke po all i want.... a kričal doooominika, skákal a tlieskal 😀 mali sme atmošku doma 😀

inak sa mi viac páči dominika, aj keď ani vierka nie je zlá

nenka83
16. dec 2007

mne sa lubi vierka. dufam ze to vyhra a ja vyhram to auto za sms pre vierku 😠 😝

drnda1
16. dec 2007

Mne sa dnes zdala lepšia Vierka... neviem síce, či vyhrá, ale dnes bola super... 🙂

tilly
16. dec 2007

nenka, tak držím palce k tomu autu, aj keď alfa 😝 😀 ale veď predáš a kúpiš si poriadne 😀 😅