Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

erika153
16. okt 2007

angelos ano konrad 😀

jul
16. okt 2007

angelos,tak to je sila! 😲

monatko
16. okt 2007

fester 😀 😀 boze to kde na to chodite???? 😅 inac ani ja nemam medzi chalanmi zlateho slavika, iba mi je strasne sympaticky Kraken, charizmaticky chlapek, podla mna

jul
16. okt 2007

to kde si nasla ten clanok?

andrea.m
16. okt 2007

páne jó 😉

certica
16. okt 2007

mne sa to zda zase nespravodlive, lebo minimalne prvych 8 dievcat bolo lepsich, nez vsetci chalani

erika153
16. okt 2007

tiez sa mi to zda nespravodlive ze dievcata vypadli na ukor chalanov 😠
monatko aj mne je sympaticky kraken aj chrenko...

jul
16. okt 2007

aj mne je sympaticky chrenko 😅 😉

certica
16. okt 2007

kraken, to je ten najstarsi tomas?

jul
16. okt 2007

oni vyzera aj s Marcelom ako nejakí arabi 😅 😀

erika153
16. okt 2007

certi kraken-krak tomas

certica
16. okt 2007

hej, toho som myslela. mne ale pripada taky prispaty alebo ako to nazvat, bez šťávy, aj ked teraz naposledy zaspieval aj zahral fajn, ale to skor preto, ze islo o taku melancholicku skladbu

erika153
16. okt 2007

marcel to je ktory 😅 ten berky? tak on je isto cigan..
a chrenko mi tiez pripada ako arab...urcite mal ocka araba lebo mamka je svetla..ale pekny je chlapec. 😵

drnda1
16. okt 2007

kotenko - nedá mi, aby som ti hlboko neoponovala...presne, ako tu niektorá písala, tie najvačšie k..ičky dávno vypadli (naštastie: lucia a mamba), to su tie, ktoré vždy budu robit niečo na ukor zviditelnenia sa a pojdu všetkými cestami...ale pochybujem, že to robia 15-16 ročné dievčatá 😖 ...to keby bola veková hranica trošku vyššie a ja by som sa trebárs dostala tiež do semifinále a som štíhla blondína (aj ked odfarbená 😀 ) a spevu sa tiež venujem od malička, to by som bola ako ku...a a šla cez postel? trošku naivný usudok...nemyslíš? 😎
a čo sa týka ivky, lubila sa mi, ako zaspievala christinu, ale tieto dve kolá, to bolo čo???a to posledné? ja viem, že každý nemusí vediet tancovat, ale aspon nepoviem, že zaradím aj prekvapko - tanec...lebo to naozaj bolo na úrovni MŠ...a ak sa jedná o náboženské cítenie, nič proti tomu, je pekné mat nejaku vieru, ale za to sa ešte nemusí stat superstar, ked sa pred vystupením 5x pomodlí a pozdraví rodinu, príp.chorú babičku...niekedy sa to robí aj pre image, nemyslíš? z posledných 2 kol sa mi zdá, že ivana na to mat nebude ani náhodou... a s kým by sa tie holky tak vyspali? so starým lučeničom? alebo s haberom, čo má doma jednu z najznámejších modeliek sveta? 😝 to pochybujem, že by si skazil vztah kvoli nejakj detinskej slečne...
a baby su fakt tento rok ovela lepšie a barbora nebola až tak mija favoritka, ale iste ešte nemala vypadnut skor, než alex, dokonca ani týžden pred tým nemala vypadnut skor saška, než alex...
krak sa mner lubil velmi na castingu - george michael a teraz naposledy, čo spieval s gytarou zasa...
článok o vierke je dojímavý a prajem jej, aby to dotiahla daleko...
dokonca je to moja superstar sj s domčou a marcelom 😉

jul
16. okt 2007

viem ,ze berky je cigan,ale ked sa postavia vedla seba berky a chrenko tak uplne ako dvaja arabi 😅

drnda1
16. okt 2007

a pekní arabi 😉

kvendolinka
17. okt 2007

Baby a chapete co tam robi ten pritepleny Konrad?Citali ste superstar chat na markize?Pubertiacky su z neho uplne hotove 😝 No aby nas neprekvapil a bude sa prehadzovat zkola na kolo ako volakedy M.Jaros 😠 pubisky minu aj posledne peniaze na kredit.Ja drzim palce Domci,Ivane a Vierke

drnda1
17. okt 2007

No je tragédia prew superstar, že pubišok je viac a radi minú peniažky za svoj ,,idol,,. Chlapci na to skor dlabú... 😒

erika153
17. okt 2007

ale zeby mali taky idol ako je mlady stryko fester? ved su tam krajsi chalani napriklad chrenko (ten ich asi nebere lebo ma frajerku aj filip bol fesak) ale ze taky cierny, maly, a naliceny chalanisko je pre dnesne baby idol tak dakujem pekne 😖

andrea.m
17. okt 2007

erika 😀 proti gustu žiaden dišputát

drnda1
17. okt 2007

no moja dcéra mi hned volala, smutná...sa jej lúbil Filip 🙂

moncika15
17. okt 2007

ja si tiez myslim ze filipa vyhodili skoro ☹ . vo vinale som mu xcela posielat hlasy,ale si som mala acat uz teraz 😒

evina22
18. okt 2007

Caute, kro pokeca o superstar? Kto asi vypadne najbližšie?:

melory
18. okt 2007

erika musim ta sklamat ale mne sa lubi 😉

sranda
18. okt 2007

evi, ja si určite rada pokecám, inak drnda1 máš úúúúúplnú pravdu, a ešte na margo Barbary Šulíkovej doplním, že bola oblečená otrasne, tie ťažké strieborno-hnedé šaty jej vôbec nesekli, vyzerala ako čínsky boh srandy, keby som Petru v jej veku vyidela takto oblečenú, tak ju vyťahám za uši. Vyzerala ako barová pracovníčka. A páči sa mi, že Alex nevypadla, Habera /nič proti nemu/taaaaak strašne tlačí na pílu, že sa mu to takto vracia. Všetci vedia, že jej hlasu mu nie je po vôli a imrvere to opakuje. Alex je zlatá kočka a snaží sa. A ešte Ivka, no to vystupko "slnečný kalendár" Habera trafil klinec po hlave, ešte k nej zopár trpaslíkov a je Snehulka ako vyšitá, táto rozprávka by mala novú hymnu 😉 .

jejke
18. okt 2007

Ahojte, myslela som ze sem nebudem pisat, lebo sa tu len ohovara 😎
ale neda mi to...pridam sa 😀 😀 😀
Ked davali v telke chlapcenske kolo, tak nesmierne som sa nudila ze som pocas toho aj sledovala cesky"Souboj hitu" na CT1.
Myslim ze sa to so slovenskym "Hitom storocia" neda porovnat. Bolo to tak suche ze som si zas prepla a radsej sledovala reklamy T-mobilu
-su perfektne, na nich sa nasmejem... 😀 😀

Este ked ide Superstar- baby tak ano-su fakt dobre spevacky, POZRIEM SI TO,bez prepinania telky ,bulvar ma nezaujima.
Ja som sa cudovala ze Lucia vypadla, mne pripada ako HVIEZDA len co sa postavi na podium...myslim ze ju kritikou zhodila porota zamerne
aby ovplyvnila ludi... 😝 iste este ukaze ze na to ma, teda verim ze vyda album a dokaze to...

Teraz by som si netrufla hadat vitazku, akosi Ivka prestala ziarit(od zaciatku sme tipovali ju)
ale Vierka s "I´ll be there" prekonala vsetky...(teda u mna)
Ta Natalia je tak uletene sympaticka a uchichotana ze keby sa hodnotili sympatie tak iste by som tipovala ju 😉
V poslednom kole bola super Dominika a tak teraz naozaj neviem...
Ale drzim palceky vsetkym 😀 😀 😀

Neviete,bude este pokracovanie "Hitu storocia"???

sranda
18. okt 2007

jejke, aaaaaaaaale čo by sme ohovárali, ja aj rada pochválim, Filip bol veľmi herzigchlapec, škoda že vypadol, a podľa mňa sps bude tento rok dievča, všetky sú veľmi fajn, ide o to, ktorá bude Slovesnko baviť až do konca. Ivka by si mala napraviť reputáciu, dominika nemá chyby, vierka je rozkošná a pri Alex a natálii sa bojím či všetko vyspievajú.
A český souboj hitu som videla len z rýchlika, ozaj, kto vyhral?

leva
18. okt 2007

Ja som sa vobec necudovala ze Lucia vypadla,nestaci sa postavit na podium a bit hviezda,tu treba aj pekne zaspievat,co Lucia oproti ostatnym dievcatam bola slaba.

drnda1
18. okt 2007

Leva - máš pravdu, ja si tiež nemyslím, že Lucia je HVIEZDA...a myslím, že ju porota ani zďaleka nekritizovala, tak, ako ostatné, práve naopak, myslím, že aj napriek jej tragickému vystúpeniu ju hodnotili veľmi kladne...no ale nedá sa predsa veľmi kritizovať dieťa bývalého vládneho pracovníka...to by si asi dovoliť nemohla ani táto porota... 😖
Najbližšie zrejme vypadne už Alex. Aspoň ja veľmi dúfam. 😝

jejke
19. okt 2007

A ja len dodam ze by som si nedovolila hodnotit Luciin vykon ako tragicke vystupenie, ja sama by som tak nezaspievala 😀 😀
Len preto ze je ina ako ostatnych desat(dost odlisny typ)a vycnieva svojim
"neslovanskym posobenim"ako to vystizne pomenoval Lucenic,
este neznamena ze nie je dobra spevacka. 😉

Myslim si ze jej Anglictina je asi najlepsia zo vsetkych bab, ale
to asi vela ludi na Slovensku"nepocuje"
Neuveritelne ma iritovala Barborina Anglictina, ani nie to ostatne co tu pisete ale jej vyslovnost mi hrozne kazila dojem z jej spevu...

Zial kazdy mame iny vkus...
a to ci je alebo nie je cooooooooo?"dieta byvaleho vladneho pracovnika" 😅 ma naramne pobavilo...
To akoze kvoli tomu ju nezhodila porota??? 😀 😀 Mala som iny dojem...
Myslim ze ju nevedeli ohodnotit lebo takyto spev u nas naozaj nie je zvykom
pocut..
😨 🤐 🙄 To je ako ked na Adelu Banasovu chodili hlasky ze sa do showbiznisu dostala vdaka vplyvnemu otcovi,kazdy clovek ktory nema stople v usiach a hmlu spinenia bulvaru pred ocami si vie urobit usudok aj bez takychto PLETIEK...
...si myslim 😉