Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

monatko
26. okt 2007

ad Superstar I, Mikla sa vraj rozvadza........

danuska24
26. okt 2007

monkula - Olesovu si vystihla super 😉

drnda1
26. okt 2007

Monatko - to fakt? Inak ja som sa aj čudovala, že si ho vobec vzala... 😝

jul
26. okt 2007

fakt sa Mikla rozvadza? 😅

monkula
26. okt 2007

Tinni, to mi nezaplo... 😅 😅 😅
Danuška, vďaka.

Inak, ja som raz Drobovu videla v BA, na Hviezdoslavovom námestí, bola tam aj s Lakatoškou, bolo tam dáke kult. vystúpenie, no a malý mi stále utekal a behal medzi nimi, Lakatoška sa len usmievala a Drobová tak nenápadne a "potichu", Božeee, koho je to DECKO? No čo, je to žena plná materinského citu 🙄 🙄 🙄

Mikla sa rozvádza? Hmmmm, asi sa o ňom málo píše, chodí sa pretŕčať do hľadiska Superstar 3, nikto ho už nebije, chudáčik, musí sa zviditeľniť... 😠 😠

tinni
26. okt 2007

Drobova je p..., poznam ju osobne, ale Lakatosova je fajn 🙂

monkula
26. okt 2007

Tinni, jasnééé, teraz mi zaplo, že si produkčná v STV...

tinni
26. okt 2007

no nie v STV, ale pre STV robim 😀 inak vacsina tychto ludi su fajn, aspon co mam ja skusenosti, ale Drobova, to je fakt nieco strasneeeeeeeeeeeeeee!

drnda1
26. okt 2007

je to štetka 😝 ...vyspí sa s kadekým... vyspala sa aj so synom mojho priatela na nejakej párty...on mal 19 a je profi futbalista vo Wiedni... 😖 a sa tým samozrejme hned pochválil...ešte kamoš došiel za mnou, že či nepoznám nejakú Drobovú z Markízy, vraj má super postavu...skoro som odpadla...ona a super postavu??? vravím mu, to je také bravčové prasiatko, s vysokými ďasnami...a musí si dávať sakra pozor na to, čo zje...ja si ju pamätám ešte v začiatkoch, ke´d moderovala a bola baculatá...

tinni
26. okt 2007

😀 😀 😀

drnda1
26. okt 2007

tinni - dohoď nejaké lístky... 😉

tinni
26. okt 2007

no to je problem... ja sama mam listky len od svagrinej 😀

drnda1
26. okt 2007

aj švagriná robí v markíze?
ešte robíš na gercenke tie brušné tance?

monkula
26. okt 2007

Tinni a kto z našich "celebrít" Ti najviac sadol? 😀

A nabudúce nám zamávaj z hľadiska...

tinni
26. okt 2007

nie, svagrina predala superstar na Slovensko, ona robi pre Fremantle...
no a brusne uz nerobim, lebo na to vobec nemam cas ☹ uz chodim len na svoje treningy...

monatko
26. okt 2007

mna asi viac prekvapilo to, ze sa ozenil, ako to, ze sa rozvadza 😕

tinni
26. okt 2007

monkula-Bican 😀 😀 😀 ale nie, Karola Csina mam velmi rada 😉

drnda1
26. okt 2007

aha...

monkula
26. okt 2007

Ja som roky neznášala Czoborovú, no po pár častiach Celebrity Campu, musím povedať, klobúk dolu... A teraz mám jej foto ako motivačné k tomu, ako chcem vyzerať.Fantázii sa medze nekladú 😀 😀 😀

Csino je mi trochu nesympatický, priznám sa, ale neposudzujem, keď nepoznám, všakže 😀

tinni
26. okt 2007

drnda, ale robim teraz v Ruzinove brusne pre maminky s detmi, ak by si mala zaujem, to je jediny kurz, ktory som si nechala...

tinni
26. okt 2007

no Zora je tiez fajn, ja som ju spoznala az teraz, cez Karola, tiez som z nej bola milo prekvapena

kuko7
26. okt 2007

Ahojte babulky, neiete mi poradit, strasne radi by sme isli s drahym ńa superstar, ale straaaaasne....ako by sa dali zohnat listky? predavaju ich niekde, alebo je to nemozne? 😕 dakujem za pomoc....moooc 🙂

drnda1
26. okt 2007

ja som chcela sama, na oddych... malú by som nehala tatíkovi 😀 😉 ...

monkula
26. okt 2007

Že ju pozdravuje mamina trápiaca sa nad Zoralatesom, skoro som umrela, keď som podľa nej cvičila... a na druhý deň to bolo strašnéééé 😲 😲 😲

tinni
26. okt 2007

kuko, listky nie su v predaji ☹ skus ich niekde vyhrat 😉
monkula, odkazem, ked sa stretneme 😀

drnda1
26. okt 2007

monkula - čítam tvoj profil, zaujímavé meno pre dcérku... 😉 Ja som bývala v Záhorskej Vsi, ale našťastie len 3 roky... 🤐 😲

monkula
26. okt 2007

Tinni, Rebecca je krásna, o 5 dní staršia ako Chiara...
A ešte otázočka, kde si rodila? Straaašne si mi povedomá, bolia ma mozgové závity z rozmýšľania, kde som Ťa už videla...

tinni
26. okt 2007

jej monkula, vazne, krase meno 😉

tinni
26. okt 2007

dakujeme monkula 😉 ja som rodila v Ruzinove, a ty? 🙂

monkula
26. okt 2007

Teraz ďakujem ja, ja som rodila na Antolskej, tak tam som Ťa nestretla...
Teraz ma to bude trápiť...