Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

zuz11
11. nov 2007

mna dnes nik nenadchol, strata casu, este ze som pri tom zehlila 😀

drnda1
11. nov 2007

No ja neviem, ale mne sa v predošlých sériaách zdali lepší speváci 😖 ... malo to taký drive...

drnda1
11. nov 2007

Fakt neviem, kto by mohol byť superstar...
Každý už niečo totál posr.... a nikto nevyniká nejak extrémne nato, aby bol star...a nezaspieval všetky doterajšie kolá super...

leva
11. nov 2007

Drnda veru mas pravdu,je to bieda,idem hajnut,dobru noc 😔

drnda1
11. nov 2007

aj ja, bru...

sylvie
11. nov 2007

ja som sice dnes nepozerala, ale celkovo sa mi najviac paci Robo.. 😉

k.a.t.k.a.
11. nov 2007

mne Vierka prišla taká duchom neprítomná 🙄

aktak
11. nov 2007

kati to ona je vzdy sa mi zda 😀
mne sa tento rok tiez nikto vyrazne nepaci 😒

melory
11. nov 2007

dnesna super star bola fiasko.
aj pico bol akysi cudny 😔

jul
12. nov 2007

joooooj ,ja som vcera nepozerala,musim dnes vsetko popozerat na nete 🙂 ,
ale ako tu citam,tak nic moc 😅

drnda1
12. nov 2007

No Jul, aj som ťa postrádala, že kde si... 😝

jul
12. nov 2007

som zvedava co povystrajali a ako spieval konrad aj AKO pridusena ivana Hečkova zaspievala Kylie 😒

bubca
12. nov 2007

ahojte,včera som nestíhala žasnúť,Ivka bola podľa mňa príšerná a Konrádovi by mal niekto vysvetliť pojem slova sebareflexia a pokora.Mňa táto superstar nejako nebaví...

drnda1
12. nov 2007

Bubca - naväčší gól bude, ak tie pubišky dajú Konráda nakoniec ako Superstar! 😠 To bude úplné Slovenské fiasko!!!

jul
12. nov 2007

drndi a Konrad je Lučenicov milacik?

petruska77
12. nov 2007

bubca, presne... mna tohtorocna superstar vobec nebavi... same pubertalne decka, ziadna osobnost...absolutne si neviem nikoho predstavit ako vitaza...

bubca
12. nov 2007

drnda:to teda bude,a ako tak sledujem reakcie pubišiek na prenosoch a počúvam,s čím chodí moja Dominka zo školy,nie je to až také nereálne...

petruska:súhlasím s tebou,podľa mňa urobili zle,keď znížili vekovú hranicu,superstar by,aspoň podľa mňa,mala byť komplexná osobnosť a tieto deculká od toho majú ešte riadne ďaleko.

fifa
12. nov 2007

najlepšíuž vypadli, nie je sa na čo pozerat- jasný vítaz mal byt Chrenko

liliandax
12. nov 2007

Cela superstar by sa mala premenovat na "Pubertacky hladaju superstar" 😖 Je to fakt biedne, vyzera to tak, ze ani dnes Konrad nepoleti, podla mna to bude Krak 😝

katusha
12. nov 2007

baby ja vas citam a vy ste lepsie ako cela porota 😀
mne sa od zaciatku paci robo simko, spieva dobre a myslim si, ze este nic nejako nepohnojil. ale ten tanec, fakt ako medved ... 😅

jul
12. nov 2007

koho tipujete dnes na vyhadzov?
ja som vcera nepozerala,len dnes na nete Ivanu...bola otrasna,Dominiku....nic moc a Marcela...ten sa mi pacil 😎

erika153
12. nov 2007

ahojte!
vcera bol naj naj marcel. 😵 😵 ostatni nic moc...bud vypadne tomas krak alebo neviem 😀 chudak kazde kolo tipujeme jeho 😀

jul
12. nov 2007

😀 😀 😀 😀
no pozerala som aj Kraka,som zabudla a to akoze co postvaral....sak uplne mimo rytmu bol,nie?

ale presne sa mu hodi tento smajlo 🙄 🙄 🙄 takto pozera

anndrea
12. nov 2007

Mne sa paci Robo a Marcel, su prirodzeni a na nic sa nehraju. Ivka alias Kilie bola uplne nemozna a Dancing Queen vie spievat, ale je prilis mlada a neista. Tento rocnik ma vobec nebavi, pripada mi to ako zlata brana 😵

erika153
12. nov 2007

vcera som muzovi povedala ako to tu jednej uzivatelky manzel nazval ze zlata brana tak sa hodinu rehotal 😅 😀 😀 ze trefa do cierneho 😀

jul 😀 ze krak 🙄 😀 no no no 😠 😀

jul
12. nov 2007

erika,tebe sa paci krak?

anndrea
12. nov 2007

Koho tipujete na vypadnutie? Dufam ze Konrad, alebo Ivka 😵

jul
12. nov 2007

dufam,ze vyleti Ivana 😝 ta mi zacina vadit najviac,este viacej ako konrad 😒

aktak
12. nov 2007

myslim ze vypadne ivana aj ked mi tak nevadi, ale habera bol dost nechutny na nu, na konrada bol ovela prijemnejsi 😖

erika153
12. nov 2007

jul hej, mne je krak celkom sympaticky, aj ked uznavam vsetko co o nom pisete 😀 (ten pohlad a tak) ale fakt proti nemu nic nemam. sak ale kamaratit sa mozme dalej ne? 😀 😀