Superstar. Sledujete ju?

vilki
30. sep 2007

caute, sledujete superstar?
🙂

dannynka
16. dec 2007

renika 😀 😀 😀
nenka-no veru je a mne sa strasne moc aj chrenko pacil isla som si oci na nehoi vyocit 😅 😅 😅 😀 😀

dannynka
16. dec 2007

a ozaj som zvedava o com si tu budeme teraz pisat ked superstar uz skoncila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anjelinka
16. dec 2007

Tak, a je po SS, som rada, ze vyhrala Vierka, sme jej aj poslali par hlasov, dufam, ze sa budeme vozit na novom aute 😀 .
Dominika nebola zla, ale velmi afektovana, vsetko sa jej nuka v zivote na podnose a Vierka? Uplne skromna, isto nie financne zabezpecena, uprimna a mila.

newyorkgirl
16. dec 2007

aj my sme drzali vierke ma velke srdiecko, hoci spievali obe krasne 😀

anjelinka
16. dec 2007

najlepsie bolo, ze manzel cely cas vravel, posielaj Vierke, posielaj, aby vyhrala a na druhej strane "Domina to isto vyhra, chuda Vierka", no ale rozhodnutia sa nedockal, zaspal 😀 , tak rano ho caka prekvapko. Tesiiiiim sa velmi... 😉

cmulinko
17. dec 2007

Ja som si dnes rano o 5 pustila archiv a som nesmierne stastna,ze to vyhrala Vierka.Obe spievaju pekne,ale Habera mal radsej Dominiku a nakolko ja Haberu neznasam pre jeho hrdost a muuudre reci,tak som rada,ze mu vcera Slovensko pokazilo den tym,ze vyhrala Vierka.Myslim si,ze Dominika aj tak bude mat vasciu sancu sa presadit,lebo UJO PALKO pomoze.....

erika153
17. dec 2007

vierka vyhrala 😵 😵 😵 doma sme vsetci radi 😵

kvendolinka
17. dec 2007

Vierka ideeeees 🙂 sa aj ja hrozne tesim,ze vyhrala 🙂 🙂 🙂

bubaczik
17. dec 2007

aj my sme radi ze vierka vyhrala,len dufajme,ze ju chyti nejaky dobry ujo manazer,a nedovoli,aby ju jej vlastny rodicia vyuzivali... 😖

erika153
17. dec 2007

no ved bubaczik, lebo ked som ich videla 😖 😖 tak som ju lutovala. to su ciste chvosty, co budu na nej prilepene... 😠 😠

magg
17. dec 2007

ja si myslim, ze vsetko co Vierka vyhrala dobre spenazia

erika153
17. dec 2007

magg bojim sa, ze mas pravdu... 😖 ale mozno sa fakt stane zazrak a chopi sa jej niekto schopny kto to nedovoli... 😠

magg
17. dec 2007

moze sa jej chopit kto len chce, aj tak za nu este najmenej dva roky budu rozhodovat rodicia a na vsetko musia dat suhlas

fabiana
17. dec 2007

Baby, no ja som úplne sklamaná, že vyhrala Vierka Berkyová... 😠

magg
17. dec 2007

mne nevadi, ze vierka vyhrala, je velmi talentovana a da sa s nou robit, dominika ma na svoj vek strasne zlozvyky a prehnane afektuje, vierka je prirodzenejsia, len bohuzial - neviem ci novodoba popoluska to daleko dotiahne

anjelinka
17. dec 2007

jaaaj, domina je afektovana velmi, uz len ked spieva, tak tie jej ksichty. mozno sa spat vierky chyti iva bitoova, to by bolo fajn. domina ma aj tak vacsie moznosti.

liana
17. dec 2007

obe babulky majú spevácku kariéru pred sebou, tak isto ako niektorí ďalší semifinalisti, pokiaľ budú chcieť. Taký Marcel Berky či Robo Šimko - o nich budeme iste počuť. Veď aj Zdenka Predná nebola superstar, a je viac v hudobnom svete medzi ľudmi známa než Koščová. Robí dobrú hudbu a nezaspala na vavrínoch. a dostala sa aj medzi mediálne správnu partu.
Naozaj by bolo dobré aby sa Vierky ujal niekto schopný, lebo z jej rodičov veru mám taký dojem že sa budú na nej priživovať namiesto pomoci. Bola by škoda keby sa jej nedarilo.
Mimochodom, hrozne sa mi zapáčil Chrenko. no nie je chutnučký? 😅

anjelinka
17. dec 2007

pekne boli vsetko poobliekani, do cerveneho, zlati boli.

riuska
17. dec 2007

liana suhlasim s tebou vierka je veeeeeeelmi talentovane mlade dievca a jej rodicia sa my tiez dva-krat nepozdravaju 😒

alex
17. dec 2007

Baby kuk môj album, posledná foto. Sa vytešujem 😉

marya
17. dec 2007

Hej, zlatí boli všetci 🙂 Som veľmi rada, že vyhrala Vierka 😅 😅 , Domina síce nebola zlá, ale preafketovaná a akosi jej sláva stúpla do hlavy...a pri speve sa mi zdala hrozne ukričaná, akoby spievať ani nechela, ale nútili ju...Vierkin prejav je oveľa prirodzenejší a jemnejší 🙂 A aj keby sme o nej už nemali počuť, som rada, že to vyhrala ona, zaslúži si v živote trocha šťastia 🙂

leva
17. dec 2007

Alex,to je super,foto s Marcelom 🙂 Tiez sa tesim ze vyhrala Vierka,vcera som do finale zaspala,ani neviem ako,no moc som neverila ze vyhra vierka,aj ked je podla mna lepsia,no Habera ju zhadzoval ako mohol,dnes som pozrela telku a neverila som,som rada ako to dopadlo.Inak ako sa tvaril Palo?Tak by ma to strasne zaujmalo.

vka
17. dec 2007

ja som tiež do konca bnevydržala ved pozriem si to v sobotu hadam to pojde 😕 ale tešim sa že vyhrala Vierka no v telerane bola Dominika riadne sklesnuta

nenka83
17. dec 2007

alex aj ja chcem 😠 😠 😠

bershka
17. dec 2007

baby, škoda, že nevyhrala dominika, lebo ona je aspoň inteligentná. vierka nevie jednu súvislú vetu zo seba dostať

vedvies
17. dec 2007

baby ja som sice z Trnavy, ale drzzala som paste Vierke ... strasne sa mi od nej pacila este v semifinale piesen od Mariah Carrey I by there /asi som to zle napisala 😅 /

bershka
17. dec 2007

vierka má podľa mňa lepší rozsah a všetko, ale tupááá jeeeee

alex
17. dec 2007

vedvieš, tak tá pesnička Vierke vyšla úplne super. Som si ju minule púšťala na nete stále za sebou a stále som mala zimomriavky.

alex
17. dec 2007

nenka, sa cítim ja puboška 14-ročná, taká som napichaná z toho 😀

smejko1
17. dec 2007

ja som drzala obidvom dievcatam.. kazdej pre nieco ine.... a bolo mi vlastne jedno ktora vyhra..... tie pesnicky co si vybrali ako svoje naj naj... boli aj moje naj od nich.... a mala som zimomriavky ked to spievali (aj ked vierka sa mi pacila viac ked to spievala 1x)

su to mladulilinke zabky - tak im obom drzim paste aby dozreli na sikovne, uspesne a mudre princezne 😉