Sušička prádla. Skúsenosti?

bubca
25. aug 2007

Ahojte maminky,mám na vás prosbu,ak máte skúsenosti so sušičkou prádla,podelte sa,prosím,o svoje skúsenosti.Veľmi tuho nad ňou uvažujem,pretože ide zima a ja mám v zime vždy problém so sušením oblečenia svojich pokladov...len si nie som istá,ako je to s tým sušením,nakoľko dnes som len tak pozerala naše oblečenie a skoro na každom bol zákaz sušenia v sušičke,jedno či išlo o bavlnené,alebo zmes...Ako to teda je?Môže sa sušiť iba to,čo je dovolené,alebo môžem sušiť aj iné veci?Prosím o radu,nakoľko sušička je nákladná vec a tak nechcem,aby mi doma iba "chytala" prach.Veľmi pekne ďakujem 🙂

shellly
10. feb 2014

@c15211b8 dakujem, popozeram 🙂

poupe
9. mar 2014

Ahoj, mam dotaz 🙂
jak dáváte prádlo do sušičky, musí být složený a když dáte program, např do skříně, tak ho nemáte zmuchlaný?

dana_l
9. mar 2014

@poupe ako vyberiem z pracky tak hodim do susicky. ak mas vela pradla tak sa ti moze "pomotat". hlavne velke veci ako postelne pradlo. inak je to v pohode. urcite nie take rovne ako ozehlene.

stepanka87
10. mar 2014

Holky, všem doporučuji, máme jí už 5 let a nic není větší pomocník na práci.Není to levná záležitost, ale stojí za to si připlatit. dokonce i moje tchýně si jí nemůže vynachválit. Pořád říkala, že jí nechce.Koupili jsme jí ji k Vánocům a pořád o ní básní.

polacka
11. mar 2014

Baby vcera nam doviezli susicku a strasne lutujem ze som si toto monstrum nekupila skorej. Boze tolko vesania, samy susiak po byte, avivaz razila vsade. Teraz? Operem v pracke jak to z nej vytiahnem tak to do susicky hodim vsetko naraz, zapnem si programik na dve hodiny a vyberam normalne suche pradlo. uz si len poskladam do skrine. Akurat musim zakazdym vyliat z nadoby vodu a oprasit filter. Ale stale lepsie ako vesat pol hodinu. Tak toto je az parada. Pekne mi to ulahcilo zivot.

suezana
11. mar 2014

@polacka jáááááj toto keď počujeeeem.... aj ja chceeeem

polacka
11. mar 2014

Dievcata prva chyba-postelnu bielizen. Mam teraz flanelove obliecky a dala som to na ten isty program ako normalne oblecko a bolo to troska vlhke tam kde su gombiky. Takze to asi na este dlhsi program

sylvie2
18. mar 2014

možná trochu blbá otázka, ale mají všechny sušičky nějakou nádobu na vodu, nebo musí být napojeny na odpad jako pračky? Jdu mi o to jestli můžu sušičku postavit kamkoli, nebo blízko umyvadla, případně vany. dík

prasiatko30
18. mar 2014

@sylvie2 niektore su s nadobou a noektore su napojene na odpad zalezi na tebe aku budes chciet a podla toho budes hladat susicku ktora ti vyhovuje 😉

Ja ju mam s tou nadobou lebo som chcela predist pripadnym hlavybolom kebyze sa mame stahovat a mam ju postavenu na pracke a blizko vylevky

nape
29. máj 2014

Zienky taka otazka - kupili sme si susicku v pondelok a zatial mi ani jeden program neskoncila zastavi sa na 2 min a tak sa toci aj hodiinu - ak ju vypnem pradlo je vlhke a to som dala na extra suchy program - je normalne aby mi susila 3 hodiny a aj tak ju musim vypnut lebo mi ostane na 2min do konca a toci tak aj hodinu, pradlo je vlhke aj po tych 3 hodinach? Neviem ci ju mam reklamovat ? Som uz zufala clovek sa tesi a prd s toho ☹ prosim o radu

suezana
5. jún 2014

@nape určite reklamuj, ak si si istá, že všetko dávaš správne - hmotnosť, program - máš poriadnu práčku? lebo mne bolo povedané, že treba poriadne vyšmýkané dávať ... daj vedieť, ako ste dopadli - držím palce

dana_l
7. jún 2014

@nape tiez si myslim ze je pokazena. uz som pouzivala vela susiciek ale taketo ani jedna nerobila

nape
7. jún 2014

@suezana
@dana_l
Baby dala som ju reklamovat tak teraz cakame na vyjadrenie.som velmi zvedava ako to dopadne 😒

nape
9. jún 2014

@suezana
@dana_l
Babule tak reklamacia vybavena vratili nam peniazky tak som zasa na zaciatku vo vybere 😒
Poradte znacku bo sa bojim kupit tu co som uz mala aby som nemala opat takyto problem ☹

suezana
9. jún 2014

@nape ja sušičku nemám, tak neporadím (ale túúúúžim po nej 😅 ) ale prečítaj si toto fórum trošku dozadu, poprípade sa prepni na modrú strechu, možno tam ti skôr poradia 🙂

dana_l
10. jún 2014

@nape ani ja neporadim. ked sme kupili dom tak tu bola a nechali sme ju. a nasa je na plyn. takze nebudeme ani vymienat, usetrime na elektrike.

beluci
23. aug 2014

@czechzuzanaba
ahoj tiez uvazujem nad susickou BEKO hlavne pre tu jej hlbku lebo velku nevpracem do kupelne. Chcem sa spytat ako si s nou spokojna? dakujem

czechzuzanaba
26. aug 2014

@beluci ahoj, jsem spokojena, susi a frci uz tretim rokem naprosto bez problemu 🙂

dracik1
19. sep 2014

kočky a skusenosti s pračkou, ktora je spojená so sušičkou nemate niektora? bohuzial, nemam susicku kam dat tak zvazujem kupu tohoto hybridu, jedna sa mi hlavne o zimu, ked to pradlo fakt blbo schne..dakujem

lauraa
20. sep 2014

@dracik1 a na pracku Sa ti nezmesti? Nie som si ista ale kamaratka spominala ze musi susit na 2 krat jednu pracku lebo pracka operie 6 kg ale susicka je len na 3 kg...

dracik1
20. sep 2014

@lauraa,nezmesti,lebo mame v kupelni velke okno,teraz robia pracka 8 kg a susicka 6 kg,to by mi stacilo

bianka...
20. sep 2014

@dracik1 nebola som spokojna ☹ pradlo nebolo tak nadychane ako v susicke, proste mne sa to nepacilo. To je moja skusenost. Mozno je tu niekto kto ma inu skusenost.

gabi123
6. okt 2014

Ahojte ja mam AEG a uz by som bez nej nevedela fungovat. Je perfektna. Ma aj tepelne cerpadlo cize zerie malo elektriky a pradlo je mekucke uplna parada. 🙂

delina
14. okt 2014

Ahojte Baby. Kupili sme susicku. Jupi! Mojou motiváciou okrem mäkkých uterákov bol aj fakt ze nebudem musiet zehlit.. O to vacsie bolo moje prekvapenie, ked asi 70% triciek ma na visacke, ze nie su vhodne do susicky. Uz som sa tu docitala, ze tam davate vsetko, co ma tesi... Chcem sa spytat na tricka s aplikáciami a takymi tymi nazehlovackami, ani tie sa neznicia?

dana_l
14. okt 2014

@delina ako ktore, mam niektore tricka s nazehlovackami co su aj po mnohonasobnom suseni v susicke ako nove. a ine su zase popraskane a nevidno uz vobec obrazok.

delina
14. okt 2014

@dana_l Dakujem. Takze: pokus - omyl :D

sirinka
14. okt 2014

@delina jasom dlho odolavala a nedavala som ich tam, ale posledny asi rok uz ano a vacsina vydrzi 😉

prasiatko30
15. okt 2014

Ono zalezi na potlaci alebo nazehlovacke - su niektore co su take ako plastifikovane hrube to fakt taka nazehlovacka - a to do susicky nedavam ani nahodou lebo to sa bojim ze to polepi este aj bubon ked to tam
Necham. Potom su take co su ako keby nakreslene na tricku tie to preziju do pohody

delina
15. okt 2014

@sirinka
@prasiatko30
dakujem... zacnem testovat na lacnych trickach 🙂

lumarque
20. okt 2014

Ahojte, kolko vody sa vam nazbiera z jednej varky susenia?