Súťaž: Vyhraj práčku SAMSUNG ECO bubble

samsung_silvia
10. máj 2012

V rámci kampane Mesiac s práčkou SAMSUNG sme pre vás pripravili túto zábavnú súťaž, v ktorej môžete vyhrať jednu z 3 práčiek Samsung WF1602WCC. Tu si ju môžete pozrieť zblízka, prípadne v akciovej cene aj kúpiť: http://bit.ly/ecobubblesamsung

Ako sa môžeš zapojiť do súťaže práve ty a vyhrať?

1. Vytvor si album s názvom - Súťaž o práčku SAMSUNG (použi presne tento názov albumu)

2. Pri zverejňovaní zadaj viditeľnosť albumu - Pre všetkých

3. Ako prvú pridaj fotku s práčkou SAMSUNG, ktorú nájdeš na tomto odkaze (nedávajte malú fotku z tejto témy): https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samsung_silv...

4. Do popisu fotografie vlož odkaz na stránku NAY ELEKTODOMu, kde sú informácie o práčke SAMSUNG ECO BUBBLE - www.bit.ly/ecobubblesamsung

5. Odkaz (url linku) na album pridaj do tejto témy. Tým sa zapojíš do súťaže.

6. Do albumu pridávaj zábavné fotky so zábavnými komentármi, z ktorých bude jasné, prečo potrebuješ novú práčku. Do vyhodnotenia súťaže musíš mať minimálne 7 fotografií. Úvodná fotka práčky sa nepočíta.

7. Vyhodnocovať vaše súťažné albumy bude team Samsungu každý štvrtok. Jednotlivých výhercov zverejní 17.5., 24.5. a 31.5. po 12:00 hodine v tejto téme a u nás vo fotoblogu samsung_silvia.

Prajeme vám príjemne súťaženie a kopec zábavy zo súťažných albumov.

Samsung Team

kessica
10. máj 2012

@samsung_silvia aha takze ja ked nemam mimco sa zapojit nemozem ☹ . . .

aduskatt
10. máj 2012

takze teraz budem mat polovicu stranky same pracky vo fotoblogoch???!!!

nelynka
10. máj 2012

@kessica aj mna by to zaujimalo..

martinjasen
10. máj 2012

@nelynka @kessica Nie je podmienkou, ze musis byt mamicka, v pravidlach sutaze nic take nie je. 😉

kessica
10. máj 2012

@martinjasen no mne to tak prislo, ze dat foto pracky a pak spinave deticky 🙂 u mna by to bol moj manzel 😀

kathrin6
10. máj 2012

ocividne to niektore mamicky aj nemamicky nepochopili a nedocitali dokonca. Nestaci len foto pracky treba min. 7 foto drobca aby boli zaradene do sutaze.

vianne
10. máj 2012

@aduskatt utrpela som mierny sok ked som sa poobede prihlasila na MK 🙂 myslela som ze som na stranke elektra :D nuz, mohli vymysliet aj iny sposob ako sa zucastnit ...

cmulinko
10. máj 2012

ja sa len chcem opytat,ze na zaklade velmi prisnych kriterii co moze a nemoze byt vo fotoalbume....zrazu nejaka pracka na titulnej strane je v pohode? 🙄 bez urazky na podstatu a dolezitost pri sutazi)...mi to nejak nejde dokopy....myslela som si,ze vynimky neexistuju.