Svadba na úrade v Stupave

timi1012
5. jan 2015

Ahojte, potrebujem pár vecí ohľadom svadby v Stupave.... najlepšie by bolo keby mi niekto taký ktorí tam mal sobáš napísal.... keď nám pôjdem objednať termín svadby tak ako rýchlo sa to dá "spackať" potrebujeme to mať čím rýchlejšie, rýchlovka tak povediac. napr išla by som v stredu tak do 2 týždňov by sa to dalo??... a ešte by som chcela vedieť do kolkatich dní sa má vybaviť nový občiansky preukaz po sobáši? a či bude problém v tom že máme trvalí pobyt v Stupave, ale bývame už v Devínskej.... ja si myslím že kedže sa chceme vziať v mieste trvalého bydliska by to nemal byť problém..... Ďakujem veľmi pekne z pomoc.

pupavka123
5. jan 2015

@timi1012 Co tak zavolat na obecny urad v Stupave,to ta nenapadlo?jednoduchsiu cestu nenajdes

monicm
5. jan 2015

@timi1012 čo sa týka času,tam si musíš len zavolať,záleží od toho,koľko toho na úrade majú,ohľadne občianskeho si zavolaj na políciu,osobne si myslím,že najlepšie čo najskôr,teda v prípade,ak budeš meniť priezvisko či bydlisko a čo sa týka toho bydliska,kedže tam máte stale trvalý pobyt,je úplne jedno,kde bývate.naozaj budeš mať najlepšie si zavolať a všetko si to zistiť telefonicky,budeš mať informácie priamo od nich a nie z druhej ruky

zita19
5. jan 2015

@monicm @pupavka123 vy ste si nevsimli, ze je jednoduchsie spytat na MK ako pouzit hlavu, huky, usi, uja Googla na zistenie informacii. Tu sa vzdy niekto najde, co potrebne napise, pripadne hodi potrebne linky... A ma infosky bez namahy... Su spravne? Tak to je uz loteria...

katy2
5. jan 2015

@zita19 mna to tiez udivuje.... nepochopim, co by mnohe zeny robili bez MK.... a ta splet otazok... od stupidnych po este stupidnejsie.... hlavne, ze je to odobrene na MK, hlavne, ze to poradili odbornicky z MK, aj keby som mala zmenit roky zauzivane a overene skusenosti a zvyky 😀 Asi som uz fakt stara 😀

timi1012
autor
5. jan 2015

Ďakujem tym ktori odpovedali a ďakujem aj tym ktori sa nudia a riesia moje otazky a predstavte si na to su diskusie a otazky aby sa clovek opytal komu sa nepaci a je taky pre mudrely nemusi citat staci kliknut inde. Pekny vecer.

timi1012
autor
5. jan 2015

@pupavka123 napadlo... lenze zajtra je sviatok hovno vybavim s prepacenim... to tiez nikoho nenapadlo preco sa asi pytam ze... dakujem za info.

danik1505
5. jan 2015

@timi1012 s ostatným ti neporadím, ale OP si musíš vybaviť do 7 dní od sobáša a sobáš je možný kdekoľek, aj mimo trvalého bydliska, ak máš odtiaľ potvrdenie 🙂 a myslím, že ani civilný sobáš v januári nebude problém 🙂

timi1012
autor
5. jan 2015

@danik1505 ďakujem za radu. Problem by nebol... ale cas nam suri a nemame velmi cas preto som sa opytala na rychlo lebo to potrebujem ale asi si tu mnohi myslia ze sa nudim... este raz dakujem pekne ja si to zistim.

danik1505
5. jan 2015

@timi1012 to je tu klasika, z toho si netreba ni robit 🙂 drzim palec

katrinka8
5. jan 2015

@timi1012 - ja len ohľadne toho OP, to máš rýchlo, sobáš v sobotu, v pondelok by mali byť na matrike papiere prichystané (sobášny list), zanesieš na políciu a do týždňa by si mohla mať nový 😉 My sme mali svadbu v januári a takto to bolo rýchlo, asi preto, že nebýva veľa svadieb v tomto období 😉

timi1012
autor
6. jan 2015

@katrinka8 Ďakujem veľmi pekne 🙂

pupavka123
6. jan 2015

@timi1012 Jaaaj,tak teba ta svadba napadla az teraz ako si sa pytala na MK...rano alebo poobede este v plane svadba nebola?mohla si tam zavolat a informovat sa,ved si na to mala cely den....tak klobuk dole 😀

timi1012
autor
6. jan 2015

Nebudem tu vysvetlovat preco. Do toho ta nic. Pytala som sa na otazku a chcela som poradit. Stacilo poradit nie mudrovat. Pekny den.